X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze wszystko się ze sobą zsynchronizuje. Czekaj spokojnie ;-) Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, również w innych dniach cyklu, niż około owulacji, to wtedy możesz zacząć się martwić, teraz myślę, że nie powinnaś :-)

    Może to ten szczęśliwy cykl ;-)

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach sama nie wiem...biorę lutkę która owu blokuje, a dziś znów test owu mocno +...

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 8 lipca 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku jak wyniki?

    Andzia33
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 8 lipca 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Tusiaczku odezwij się. Naprawdę się o Ciebie martwimy :-( i cały czas wierzymy, że jest wszystko w porządku.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wiec to wyglada tak
    GRUPA KRWI NA SZCZESCIE Rh + ( B RhD+)
    Beta : 3052,00
    pO telefonie do lekarki musze w srode jechac do chojnowa na wizyte i da mi leki
    Nadal mam plamienia teraz takie brdune jak po okresie na koniec raz mam raz mniej
    Nie krwawie ( chyba)
    Jutro mam zostac w domu i wypoczac
    A w srode jade na wizyte

    ;oniqa, Andzia33, inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek czyli z tego wynika ze Beta dużo wzrosła. Czyli ciąza nadal jest:) i nie ma konfliktu serologicznego :) wszystko będzie dobrze napewno. Cieszę się.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, żeby tylko by,la zdrowa ciąża tylko o to sie modle.. Juz lepiej chyba stracić chory zarodek niż urodzić chore maleństwo :(

    Andzia33, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek, dobrze, że się odezwałaś i to z dobrymi informacjami. Uffff .... Ogromnie się cieszę.

    Dzidziusiu Tusiaczka, trzymaj się mocno i zdrowo rośnij ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda kochana dzieki
    ale powiedz z czego to krwawienie i plamienia do tego takie brudne z jakimis kawałkami??
    Czuje sie dosc dobrze
    Wszytskie wyniki robie reglarnie i mam bardzo dobre
    Nie mam krwiaka,
    nigdy nie miałam problemów ginekologicznych( jakies zapalenia tylko od których nadzerka sie zrobila) poza nadżerką małą którą ze 2 lata temu usunęłam zamroziłam - nie ma ani śladu po niej
    nie ma ciazy pozamacicznej bo to lekarka w piatek sprawdzila
    nic sie nie odkleja ani "łożysko" napisałąm cudzysłowiu bo jeszcze na usg nie było za bardzo widac nic tylko taka lekko pogrubiona ściana..
    Wiec dlaczego mam te plamienia?? :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz kochana, coraz częściej lekarzom jest trudno znaleźć przyczynę plamień i zdarzają się one bez powodu. U mnie też lekarz rozkłada ręce. Wyniki mam w porządku, jestem po "generalnym remoncie macicy", wszystko jest idealnie, ciąża rozwija się książkowo, a ja plamię (zdarzało się, że nawet z krwią). Raz te plamienia są mniejsze, raz większe, raz takie galaretowate, raz jak woda. Dzisiaj na przykład mam spor plamienie i nie powiem, że czuję się komfortowo i bezpiecznie :-(

    Pewnie, że mnie, mojego lekarza, moich najbliższych bardzo to martwi, ale wytłumaczalnej przyczyny nie ma i sam gin powiedział, dopóki dzidziuś ma się dobrze, będziemy walczyć, dokładnie z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień.
    Tyle możemy zrobić.

    Myślę, że poprawi się trochę lub te plamienia znikną jak dostaniesz leki, pewnie duphaston albo luteinę. Szkoda, że musisz aż do środy czekać i nie dostałaś niczego od razu. Zawsze to trochę uspakaja.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ma byc to bedzie mam mnadzieje ze wszytsko ok a ze w srode to nawet lepiej jak ma sie utrzymac to sie utrzyma i bez leków moim zdaniem a jak ma sie nie utrzymac to i z lekami nigdy nie wiadomo troche mnie brzuch pobolewa znow jak na okres ale nie jest to mocny bol... zobaczymy
    dziekuje wam kochane za pamiec

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super tusiaczku,ze wynik prawidłowo wzrasta,odpoczywaj i słuchaj lekarza,dziewczyny juz napisały wszystko,nie będę powtarzac,Trzymam kciuki,i wierzę że będzie dobrze.Moja znajoma bardzo krwawiła,pojechała na pogotowie,położyli ją w szpitalu na tydz i okazało się ze to jakies krwawienie zakosmówkowe i nie zagrażało dziecku,bo maluszek dobrze rośnie,tez jest jakos około 12 tyg.

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 8 lipca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 8 lipca 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    376946b98xm7p9jg.gif

    Iwo123, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 8 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Tusiaczkowego maleństwa ciocia trzyma kciuki ( wszytskie ciocie trzymaja ) wiec walcz o zdrowe i swoej i mamusi by była szczesliwa...

    Tysiaczku , odpoczywaj nie stresuj... do srody juz nie daleko...beta ładna wierze że zarodek 100% zdrowy i silny..co widac , walczy a plamienia czasem kobiety maja okres 3 mies.. nie wiedzac , że sa i dzieci rodza sie zdrowiuśkie.. wiec nic innego nie pozostaje jak liczyc , wierzyć i być cierpliwym...Bez stresu to podstawa , choć wiem trudno być spokojnym kiedy takie rzeczy spotykaja NAs kobiety które staraja się o maleństwa..


    Głowa do góry wysyłam pozytywne fluidy...

    Nusia, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robak.gif
    Tusiaczek trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę <3

    Andzia33, Tusiaczek lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny;) dawno mnie nie było... widze ze dużo się zmienilo;) ja sobie odpuscilam z notatkami i tym zaznaczaniem ... chciałam się was poradzić ... miałam okres dużo skrzepów ale krotko. Dziwnie się czuje mysle o ciąży caly czas ... mój 12 dc a sluz mam bialy gesty i kleisty ... dziwne uczucie wgl gnębi mnie myśl zrobienia testu ... w poprzedniej ciąży miałam okres a później okazało się ze ciaza...wiec tak mysle może...??? proszę was o odp ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 9 lipca 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    matylda kochana dzieki
    ale powiedz z czego to krwawienie i plamienia do tego takie brudne z jakimis kawałkami??
    Czuje sie dosc dobrze
    Wszytskie wyniki robie reglarnie i mam bardzo dobre
    Nie mam krwiaka,
    nigdy nie miałam problemów ginekologicznych( jakies zapalenia tylko od których nadzerka sie zrobila) poza nadżerką małą którą ze 2 lata temu usunęłam zamroziłam - nie ma ani śladu po niej
    nie ma ciazy pozamacicznej bo to lekarka w piatek sprawdzila
    nic sie nie odkleja ani "łożysko" napisałąm cudzysłowiu bo jeszcze na usg nie było za bardzo widac nic tylko taka lekko pogrubiona ściana..
    Wiec dlaczego mam te plamienia?? :(
    kochana, może cię pocieszę... przy pierwszej ciąży w ostatnim tygodniu pierwszego trymestru obudziłam się w nocy bo czułam, że coś mi poleciało... włożyłam rękę w majtki i zobaczyłam czarną gęsta krew pobiegłam do łazienki usiadłam roztrzęsiona na wc i dużo ze mnie tego poleciało rozpłakałam się byłam pewna, że straciłam ciąże pojechaliśmy natychmiast do lekarza i krwawienie ustąpiło było lekkie plamienia nie bolalo mnie dosłownie nic ani głowa ani brzuch czułam się rewelacujnie, akurat na dyżurze był mój gin. zbadał mnie zostałam w szpitalu 1 dobę dostałam jakąś kroplówkę wszystko było ok dziecko zdrowe szyjka zamknięta łożysko na swoim miejscu po prostu wszystko w idealnym porządku do dziś nie wiem co to było. potem już nic takiego się nie zdarzyło i urodziłam w 38 tygodniu śliczną zdrową maleńką córeczkę o wadze 2,530 kg :) trzymam za was mocno kciuki :) <3

    ;oniqa, Andzia33, Tusiaczek, Iwka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem
    w sumie wiadomo niewiele wiecej.. tzn dostałam leki na podtrzymanie i na plamienie.. jutro mam znowu zrobic bete ( o zgrozo- mam cieniutkie zyły a to ktores z kolei pobranie krwi w ciagu tygodnia!!!) i jak bedzie wzrastac mam brac leki a jak nie odstawic... i w poniedziałek kolejna beta a w piatek 19 do kontroli chyba ze wczesniej cos bedzie sie dzialo...
    A dzis na usg był widoczny ( bo ostatnio nic nie było) pęcherzyk ale był jakis troche nieregularny co zmartwilo troche i mnie i ginekolog... ehhh zobaczymy...

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana trzymaj się ciepło..jeszcze nic straconego moja koleżanka ma córunie z nieregularnego pęcherzyka :* i jest zdrowiutka.

    Wierze, że i w Twoim przypadku tak będzie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 19:10

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ