X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 12 lipca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ KOCHANE
    Ja tylko się witam z wami :)
    A u mnie bez większych zmian - po wczorajszym krwawieniu i po braniu leków troche ustało nadal wylatują ze mnie jakieś ścieki ale dziś mniej- może to dlatego, że dziś większość dnia odpoczywałam i leżakowałam oglądając swoje ulubione filmy hih
    beta wczoraj wyszła ponad 5500 wiec gin kazała mi brac dalej leki no i biore a czy cos z tego bedzie wszytsko w rękach TEGO NA GÓRZE. Chciałabym ale teraz bardziej jestem nastawiona co będzie to będzie
    We wtorek mam powtórzyc bete i to od niej duzo bedzie zalezec- narazie ladnie rosnie ale krwawie i plamie wiec nie wiem co się tam dzieje - moja mama też miała podobnie w ciązach do 3 miesiąca. Więc tylko spokój faktycznie mnie uratuje ... A w piatek po wtorkowej becie to gin i wtedy moze bedzie juz wiadomo wiecej.. narazie odpoczywam...
    Buziaki kochane miłego wieczorka

    Nusia, inessa, kaarolaa, Mikusia2, Iwka, Andzia33, Iwo123, ;oniqa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) spojrzcie na wykres jest szansa jeszcze?

    inessa lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób testa :P :D :D

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    HEJ KOCHANE
    Ja tylko się witam z wami :)
    A u mnie bez większych zmian - po wczorajszym krwawieniu i po braniu leków troche ustało nadal wylatują ze mnie jakieś ścieki ale dziś mniej- może to dlatego, że dziś większość dnia odpoczywałam i leżakowałam oglądając swoje ulubione filmy hih
    beta wczoraj wyszła ponad 5500 wiec gin kazała mi brac dalej leki no i biore a czy cos z tego bedzie wszytsko w rękach TEGO NA GÓRZE. Chciałabym ale teraz bardziej jestem nastawiona co będzie to będzie
    We wtorek mam powtórzyc bete i to od niej duzo bedzie zalezec- narazie ladnie rosnie ale krwawie i plamie wiec nie wiem co się tam dzieje - moja mama też miała podobnie w ciązach do 3 miesiąca. Więc tylko spokój faktycznie mnie uratuje ... A w piatek po wtorkowej becie to gin i wtedy moze bedzie juz wiadomo wiecej.. narazie odpoczywam...
    Buziaki kochane miłego wieczorka
    kochana, cały czas myślami jestem z Tobą... bądź silna... ściskam mocno <3

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 lipca 2013, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Koteńki, spotkałam dziś mojego gina (tak,tak, tego już X z kolei...) i powiedział, że w razie braku ciąży,w co wątpi, zrobi mi miesiąc monitoringu z Clo i Dupkiem... Huraa..


    Aha test jest II ale słabiuteńki.

    inessa, Andzia33, Mikusia2, Iwo123 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Emilka!

    Andzia33
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane
    Ja też myslami jestem z wami wszystkimi
    Wczoraj miałam mocna krwawienie poźniej bylo juz mniejsze a bylam na wyjezdzie akurat włąsnie wróciłam :) ale juz daje sobie na luz
    Co bedzie to bedzie jestem pod opieka lekarza biore leki nic wiecej nie da sie zrobic... wiec bedzie to bedzie nie bedzie znow bedziemy próbowac tydzien tn jeszcze caly mam wolny wiec bede skupiac sie na sobie a nie ciagla na wszystkim poza sobą... pozniej zobacze bo od 29 lipca mam 3 tyg urlopu zobacze po srodowej becie ( chociaz zastanawiam sie nad jej sensem - wolałabym zeby bylo po wszytskim niz zeby byla ciaza i cos nie tak skoro krwawiłam i plamiłam i to ciagle...
    ) i w piatek do gin a tak laba i odpoczynek :)
    Buziaki dla wszytskich

    Iwo123, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 15 lipca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac jak beta,trzymam kciuki!

    inessa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 lipca 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny sorki że się nie odzywałam ale w czwartek około 22:30 wylądowałam w szpitlu ze względu na wymioty i plamienia dzisiaj dopiero wyszłam przez te 4 dni było wszystko ok a jak jechałm do domu to znów zaczęlam plamic a więc mam duzo odpoczywac i sie oszczedzać. Gin w szpitalu jak zrobił usg to powiedzia.ł że prawdopodobniełożysko się minimalnie odkleiło i to może być przyczyna plamień. mam duzo zaległości może w skrócie któras mi powie jakies nowiści?? :)

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa tule do serca i dużo leż i odpoczywaj kochana a zwłaszcza nie dźwigaj buziaki i pamietam <3

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje kochana Inessko a jak u Ciebie jak się czujesz słonko ??

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Hej kochane
    Ja też myslami jestem z wami wszystkimi
    Wczoraj miałam mocna krwawienie poźniej bylo juz mniejsze a bylam na wyjezdzie akurat włąsnie wróciłam :) ale juz daje sobie na luz
    Co bedzie to bedzie jestem pod opieka lekarza biore leki nic wiecej nie da sie zrobic... wiec bedzie to bedzie nie bedzie znow bedziemy próbowac tydzien tn jeszcze caly mam wolny wiec bede skupiac sie na sobie a nie ciagla na wszystkim poza sobą... pozniej zobacze bo od 29 lipca mam 3 tyg urlopu zobacze po srodowej becie ( chociaz zastanawiam sie nad jej sensem - wolałabym zeby bylo po wszytskim niz zeby byla ciaza i cos nie tak skoro krwawiłam i plamiłam i to ciagle...
    ) i w piatek do gin a tak laba i odpoczynek :)
    Buziaki dla wszytskich
    Tusiaczek i jak się czujesz?

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuje w miare ok jutro jak @ nie przyjdzie mam testować ale już nie liczę na nic :( i to ni piszę tak sobie tylko poprostu tak czuję i to jest zdanie lekakarzy :( to jest mój ostatni cykl z prowadzeniem wykresu ale postaram się Was nie opuścic i Was bede dopingować :D na ciężarne oczekiwać na poród a na reszte aby się u Was zazieleniło :D :D :D

    ;oniqa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 lipca 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia kochana :* <3

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane
    Inessko testowałas?? daj znac co i jak
    ;oniqa jak sie czujesz ?? mam nadzieje ze lepiej??? jak plamienia wszytsko oki?
    Matylda chyba sie na mnie obraziła bo mnie usuneła z przyjaciółek podpadłam?? aha i jak u ciebie kochana?? dalej plamisz?? jak sie czujesz??
    I co u was dziewczynki??

    A ja po sobotnim krwawieniu znow w pon wieczorem pokrwawiłam i we wtorek dzis nieco mniej bo wiekszosc dnia odpoczywam
    wczoraj byłam na becie i z 5 500 jest 12 700 niby super ale zobaczymy bo wg badan jest wszytsko ok ale nie wiadomo co tam w srodku
    to dop 6 tydz jak cos wiec nie wieim czy na usg cos bedzie juz widac?? no i te krwawienia , plamienia no coz zobaczymy
    czuje sie roznie- raz lepiej raz gorzej
    pozdoweczki kochane

    Andzia33, inessa, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana inesa podobno @ dostała tak pisały dziewczyny na lipcówkach

    inessa lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku nie martw się,ważne że beta ładnie rośnie!
    Odpoczywaj i myśl pozytywnie.

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam @ i nie bede prowadzić wykresu musze dać sobie odpocząć zwłaszcza psychice, nie żegnam się z Wami bede Wam dopingować poprostu nie umiem Was zostawić stałyście się mi bardzo bliskie ale bede tu mniej się udzielała przez jakiś czas :D
    Tusiaczku super,że beta rośnie i mam nadzieja,że dzidzia również daj znać po wizycie.
    Buziaki dla każdej i pamietam o Was <3

    Miriam, ;oniqa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Witam Kochane
    Inessko testowałas?? daj znac co i jak
    ;oniqa jak sie czujesz ?? mam nadzieje ze lepiej??? jak plamienia wszytsko oki?
    Matylda chyba sie na mnie obraziła bo mnie usuneła z przyjaciółek podpadłam?? aha i jak u ciebie kochana?? dalej plamisz?? jak sie czujesz??
    I co u was dziewczynki??

    A ja po sobotnim krwawieniu znow w pon wieczorem pokrwawiłam i we wtorek dzis nieco mniej bo wiekszosc dnia odpoczywam
    wczoraj byłam na becie i z 5 500 jest 12 700 niby super ale zobaczymy bo wg badan jest wszytsko ok ale nie wiadomo co tam w srodku
    to dop 6 tydz jak cos wiec nie wieim czy na usg cos bedzie juz widac?? no i te krwawienia , plamienia no coz zobaczymy
    czuje sie roznie- raz lepiej raz gorzej
    pozdoweczki kochane
    tak lepiej sięczuje plamienia ustapiły :) a tu relacja z wizyty :)
    Witajcie dziewczyny ja jestem po wizycie u gina :) powiedział że z dzidziusiem jest wszystko ok rosnie super :) ma juz 3,55 cm :D jedynie mam minimalna jeszcze plamke w sensie lekko odkeljone łożysko ale goi się :) jestem bardzo szczęśliwa :) :) <3

    inessa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 142 143 144 145 146
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ