X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek gratulacje:)

    inessa lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie , że z naszymi forumowymi maleństwami jest dobrze .. byle tak dalej.. A ja sie czuje jakby pociąg po mnie przejechał.. zmeczona jestem .. no ale taki juz mój żywot, kiedy jestemu mojego N... od długo siedzi zabiera sie za jedzenie o 23-24 a jaj juz z reguly spie za to ja rano juz o 6 na nogach a on spalyb i spał.. choc tak juz sie nauczył jak jestem ze spania nie ma ..tak sobie mysle czy w tym cyklu wg cos sie zmieni ... obiecałam soebie nie dopatrywac sie niczego.. ale same wiecie , że nam starajacym wszytsko kojarzy sie z jednym...taki urok...dzis wyslałam podanie o prace blizej mojego N .. zobaczymy co z tego bedzie mam odpowiednie kwalifikacje .. poczekam i zobacze.. musze brac sprawy w swoje recę a nie czekać na ciąże..coś wkońcu sie uda .. byle nie 2 naraz bo to bedzie niezły przypał..

    kobietki jeszce tylko czwartek i 8 godz w piatek i zaczynam URLOP.. czekam na niego juz od stycznia na te 2 tyg z moim N ...jeszcze tyle razem ze soaba nie bylismy , chyba sie nie zagryziemy


    a i jutro przychodza robic łazienke... a w piatek szafe w salonie ... w koncu :)

    wcoraj kupiliśmy nowy lewomywak bo nowy stary nam sie nie podobał.. wiec postanowilismy ze wymieniamy w sumie to nawet jeszcze nie był używany..:) a juz robimy remont kiedy dom jesce nie gotowy ...


    pozdrawiam ciepło.. i zycze miłej nocy w objeciach tych naszych rycerzy ..:)

    nie mam dostepu do emotów więc nie wstawie ..

    Andzia33, kaarolaa, Nusia, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria Antonina a może wszystko się odpowiednio ułoży,najpierw praca,bo tak byłoby lepiej ,a potem ciąza,albo odwrotnie i wtedy nie będziesz musiała zmieniac.Ja też chciałabym zmienic,ale boję się że w nowej okaże się,że zaszłam na samym początku i nie będe miała żadnych świadczen no i to by było nie fer wobec pracodawcy,a w starej szef wie że się staram i było by najlepiej zajśc ale półtora roku,już się steram i już jestem zmęczona takim czekaniem na ciąże,[bo bardzo chcę ] i żeby wreszcie posiedziec w domu z moją córką.A pozatym nie mogę szalec bo mój M nie ma pracy.

    inessa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarioAntonino trzymam mocno kciuki za Ciebie! Wierzę, że prędzej czy później się uda, ale lepiej prędzej :) to bardzo dobry pomysł z tym szukaniem pracy bliżej męża! Nie ma to jak być blisko siebie i móc codziennie się do siebie przytulić...

    a u mnie dzisiaj 16 dc, powinno być już po owulce i mniej śluzu a cały czas mam uczucie mokra, wkładki muszę co chwila zmieniać, dużo takiego wodnistego śluzu, nie wiem co o tym myśleć...

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia ja mam bardzo dobra pracę ale i tak musze zmienic bo nie bede dojezdzała, a siedzenie tu na karku u rodziców juz mnie wykancza.. Moj N prowadi firme swojego taty, teraz mamy duze zobowiazania do konca roku , pozniej juz tylko z górki ..i ja jestem pracocholikiem , bez pracy nie mogłabym użyć..:)

    Ja staram sie od czerwca 2012 roku.. minął rok.. musze szukać lternatyw .. tzn. szukam cały czas , ale nie zrezygnuje ztego co mam na poczet czegoś gorszego ,i tu nie chodzi o kase ale o realizacje sie w tym co robie ..odpowiada mi to w 100%

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    MarioAntonino trzymam mocno kciuki za Ciebie! Wierzę, że prędzej czy później się uda, ale lepiej prędzej :) to bardzo dobry pomysł z tym szukaniem pracy bliżej męża! Nie ma to jak być blisko siebie i móc codziennie się do siebie przytulić...

    a u mnie dzisiaj 16 dc, powinno być już po owulce i mniej śluzu a cały czas mam uczucie mokra, wkładki muszę co chwila zmieniać, dużo takiego wodnistego śluzu, nie wiem co o tym myśleć...


    Nusiu moj N to nie mąż :) choc kto wie , narazie to narzyczony ...

    ja jestem juz po 1 zwiazku " małżenstwie które trwało 12 lat..jestem 31 letnia rozwodka z facetem młodszym od siebie ..ale to nie wiek a tak naprawde najlepszy przyjaciel ..:)

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana narzeczony czy mąż - nie ma znaczenia :) jak się kochacie to to jest najważniejsze :) no i oby tak dalej...nie poddawaj się, walcz o Wasze szczęście, na pewno wszyatko się ułoży! :)

    MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ważne jest czy mąż,
    czy przyjaciel,
    ważne że jest Wam ze sobą dobrze i że chcecie byc razem
    i miec malutką kruszynkę która będzie częścią Was.
    Wiesz ja bez pracy też nie mogę za długo wytrzymac,góra 3 miesiące i mnie nosi,ale teraz jestem już zmęczona pracuję tu 5 lat i sytuacja bardzo się pogorszyła.Wiem,że po wychowawczym napewno nie chciałabym już tu wracac,to jest praca bez perspektyw.

    inessa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widziałam wpisu Nusi jak pisałam ale chodzi mi o to samo hihi

    Nusia, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 lipca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeee.telepatia ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwonilam dp mojej lekarki powiedziala ze jak brazowo zolte plamienia to narazie mam nic nie brac jak by pojawiła sie krew mam zaraz dac znac. A tak na spokojnie pojawic sie w piatek. Az z tego wszytskiego brzuch zaczal mnie bolec jak na okres... ehhh mam nadzieje ze wszytsko jest ok . wczoraj bylam spokojna bo wyczytalam ze takie plamienia sa normalne. Ale juz mnie niektore dziewczyny nakrecaja i zaczynam sie martwic.. ehhh

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 3 lipca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek dla zdrowia psychicznego i dla maluszka przestań do piątku czytać cokolwiek. Słuchaj jedynie swojej ginekolog, bo dobrze kobieta prawi ;-)

    ;oniqa, Mikusia2, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 lipca 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda ma racje

    Matylda36, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    dzwonilam dp mojej lekarki powiedziala ze jak brazowo zolte plamienia to narazie mam nic nie brac jak by pojawiła sie krew mam zaraz dac znac. A tak na spokojnie pojawic sie w piatek. Az z tego wszytskiego brzuch zaczal mnie bolec jak na okres... ehhh mam nadzieje ze wszytsko jest ok . wczoraj bylam spokojna bo wyczytalam ze takie plamienia sa normalne. Ale juz mnie niektore dziewczyny nakrecaja i zaczynam sie martwic.. ehhh


    Kochana nie czytaj głupot słuchaj lekarza :) głowa do góry :) ja nie miałam plamień i poroniłam wiec to tak naprawdę plamienia od razu nie przesądzają o tym że coś jest nie tak...

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 4 lipca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po wizycie. Dzidziuś ma 5 mm i już bije mu serduszko.

    Info dla Tusiaczka: nadal cały czas plamię, a z moją ciążą wszystko jest okej.
    Jak widać, można cały czas plamić i nawet krwawić - jak to u mnie było na początku, a ciąża się rozwija prawidłowo ;-)

    kaarolaa, Andzia33, MariaAntonina, Nusia, Miriam, inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wiadomosc matylda :) oby do konca było wszystko dobrze :) nie no co ja pisze, BEDZIE wszystko dobrze, musi byc :)

    Matylda36, Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 4 lipca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie kaarolaa tym razem musi być dobrze. Mocno w to wierzę :-)

    kaarolaa, Andzia33, Nusia, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) :) :)

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 4 lipca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku super słuchaj swojego lekarza,jak mówi że to nic grożnego to się nie martw,tylko ciesz ciążą.GRATULUJĘ!!!!!
    Matylda,też bardzo się cieszę,że malenstwo rośnie prawidłowo i bije serduszko.Będzie dobrze!!!!!
    Witam wszystkich.
    Ja właśnie zakończyłam czerwiec okresem.

    Matylda36, inessa lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 lipca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda cudowne wieści .. maluszku mówi do ciebie forumowa ciocia .. za 8 miesięcy widzimy twoja słodka buźkę tu na forum .. ja czekam :)


    A tak na marginesie .. wpis z lipcówek

    ej laski .. mam duży problem te cale starania doprowadziły ze mój N z tego co widzę i mówi ma spadek libido i dowartościowania.. :(


    powiem wam szczerze jeśli to ma prowadzić do jego złej samooceny , to ja pasuje .. może kiedyś .. nie wiem co mam zrobić .. staram się go doceniać kochać dawać dużo uczuć,szczęścia, ale nie przełożę jego psychiki za cenę dziecka. Bo zdrowi rodzice to zdrowe dziecko .. psychicznie też... po tym poronieniu był dla mnie wsparciem teraz ja muszę mu dać je .. wiec lipiec to ostatni miesiąc starań tzn. już po .. definitywnie już podjęta decyzja

    Andzia33, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ