X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 1 lipca 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuje za miłe słowa i wsparcie . najbardziej mi zależny by mój N miał swoja kruszynę .. zasługuje na to ..dlatego dla niego muszę być bardziej zdeterminowana .. :) ..

    Andzia33, inessa, Nusia, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 1 lipca 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was u mnie narazie jest małe plamienie ale pewnie zaczyna się @ więc nic tylko czekam aż się rozkręci :/

    inessa lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 1 lipca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie i widze że się juzżegnacie z czerwcem to ja też się żegnam i dziękuje każdej z osobna że byłyście na nim razem ze mną :) powodzenia w kolejnym ( lipcowym ) cyklu :) bede do Was zaglądać :) buziaki dla wszystkich :) :******

    Matylda36, MariaAntonina, Andzia33, inessa, kaarolaa, Iwka, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak Wy się przeniesiecie na lipiec to trzymam za Was kciuki bo ja już się nie przenosze na nic innego bo za dużo tego dla mnie przechodzenia i na nowo zaczynania :)
    Mam nadzieje,ze w te miesiace napewno się każdej z Was uda a mamusie zaciążone dbajcie o Was mocno i dawajcie znak co u Was :)
    Dobrgo dnia każdej z Was życzę <3 :)

    MariaAntonina, kaarolaa, Matylda36, Andzia33, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 lipca 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesko chodż z nami na lipiec!
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie,zaciązonym jeszcze raz gratulaję i życzę szczęśliwych,bezproblemowych 8 miesięcy i łatwego porodu.Zaglądajcie do nas!
    A starającym się,życzę doczekania się dzidziulka zdrowego i bez żadnych komplikacji.
    Trzymajcie się dziewczynki i walczcie do skutku!!!!!!!

    Matylda36, MariaAntonina, ;oniqa, inessa, kaarolaa, samira, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 1 lipca 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jako autor tego postu oficjalnie uważam go za zakończony było cudownie :***

    MariaAntonina, inessa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez proponuje dziewczynom przeniesienie sie na lipiec, oczywiscie do niczego nie zmuszam tylko grzecznie zapraszam do nas :)

    MariaAntonina, ;oniqa, Andzia33, Iwka, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za zaproszenie ale ja odpuszczam bo musze nie daje rady jak na razie. powodzenia Wam kochane życzę :D <3

    kaarolaa, ;oniqa, Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 1 lipca 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa szanujemy Twoja decyzję. Skup sie kochana na sobie. Staraj się myslec pozytywnie - wiem, że nie jest łatwo, tym bardziej po przejściach. Ale wierzymy w CIebie. Na pewno nie możesz odpuścić, jeszcze nie teraz! A jeżeli będziesz nas potrzebowała, to wiesz gdzie nas szukać.
    Będziemy myślały o Tobie i mocno Ci kibicujemy.
    POWODZENIA i szybkiego powrotu do nas z bardzo dobrymi wieściami ;-)

    inessa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 1 lipca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda chciala by zobaczyc te dwie krechy na tescie . Ja zobaczulam i co mi z tego , hmmm nawet dwa razy zobaczylam a teraz nie wiem co sie tam w srodku dzije u mnie niby jakies plamienia ,- nigdy tak nie mialam- okres regularny cykl 26-28 dni a teraz 31 dzien zwyklego okresu nie ma tylko jakies plamienia. I to tylko na podpace bo w moczu nic nie widac,. Chyba juzlepiej zobaczyc jedna kreske niz dwa razy z rzedu po dwoe kreski a pozniej takie rozcarowanie jeszcze gorsze.....

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja tak miałam i sie okazało ze to ciaza. tylko ze głupia byłam i czekałam z wizyta do lekarza. cały czas tylko plamienia a po 1,5 tyg poronienie. dlatego rob jeszcze jeden test lub bete i do lekarza.

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 1 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja od początku tego cyklu praktycznie tu nie zaglądam, też się pożegnam i może wpadnę na lipiec ale jeszcze nie wiem. teraz zaznaczam tylko obserwacje i tempkę na owu i jest mi z tym dobrze, bez nakręcania się i stresu. będę zaglądać i może coś napiszę, wolałabym się odezwać jak już będą 2 kreseczki ale nie wiem czy się uda :) papa :)

    inessa, ;oniqa, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 1 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zabrałam urlop na jutro .. jade po pracy do mojego N .. chce działać nie odpuszczam.. lipiec miał być mój.. nie mogę podarować takiej szansy .. 14 dc dzis jutro 15 .. albo wóz albo przewóz.. :) jestem zdeterminowana i gotowa.. Panie Boże proszę już starczy naszego cierpienia..


    Modlitwa o potomstwo

    Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata
    Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś, czym jest radość i ból macierzyństwa
    Znasz moje imię
    Znasz moją udrękę i smutek

    Z ukochanym N nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka
    Wierzę, że dziecko przychodzi na świat, dlatego że tego chce Bóg
    Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa

    Amen

    Matylda36, inessa, ;oniqa, Andzia33, Iwka, samira, Modnisia lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 1 lipca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina jestem z Ciebie dumna, że działasz!!!
    POWODZENIA!!!!
    ;-)

    MariaAntonina, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 1 lipca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymajcie kciuki za mnie ... to moja szansa .. chce ja wykorzystać.. :)

    Matylda36, inessa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wspieram :D
    My serduszkujemy ale nie may tym razem szans na udany cykl, niestety ma złe wyniki krwi a już było troche lepiej niestety ja tak mam od urodzenia a żeby się udało muszę mieć choć troche lepsze wyniki morfologii i żelaza a tak nici zresztą w środe wizyta u gina i zobaczymy co powie tym razem.
    Wspieram każda z Was <3

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 1 lipca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Kazda chciala by zobaczyc te dwie krechy na tescie . Ja zobaczulam i co mi z tego , hmmm nawet dwa razy zobaczylam a teraz nie wiem co sie tam w srodku dzije u mnie niby jakies plamienia ,- nigdy tak nie mialam- okres regularny cykl 26-28 dni a teraz 31 dzien zwyklego okresu nie ma tylko jakies plamienia. I to tylko na podpace bo w moczu nic nie widac,. Chyba juzlepiej zobaczyc jedna kreske niz dwa razy z rzedu po dwoe kreski a pozniej takie rozcarowanie jeszcze gorsze.....
    dziwne te twoje plamienia... myślę, że powinnaś się nastawić tak 50/50 zrób jeszcze jeden test jak będzie pozytywny to nie ma wątpliwości, (jeśli nie to wypij za nasze zdrówko w tych górach jakiegoś pysznego kolorowego drinka, albo chociaż grzańca galicyjskiego bo wg. mnie to w górach smakuje najlepiej ) rzadko kiedy trzeci test wychodzi pozytywnie jeśli rzeczywiście jest ciąży brak, chyba nawet wcale się to nie zdarza, głowa do góry wypoczywaj w tych górach i zrób jeszcze jeden test... <3 ściskam mocno :*

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 1 lipca 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-*

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 lipca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku kiedy wracasz i będziesz mogła zrobic betę ?
    Maria Antonina działaj jesteśmy z Tobą!

    inessa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 lipca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Kochane trzymajcie kciuki za mnie ... to moja szansa .. chce ja wykorzystać.. :)
    DO BOJU!!!!!!! Trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą <3

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ