X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 26 maja 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja cały dzień w pracy ale potem chociaż miła kolacja z sistra i mama. Teraz trochę mi smutno bo siostra jest w 15tc i już jej brzuszek rośnie, do tego te ciążowe tematy a ja nadal czekam... pociesza mnie to, że ona zaszła w 4 cyklu starań wiec ja po dwóch nieudanych jeszcze nie czekam dłużej niż ona czekała i do tego ma 34 lata a ja 25 wiec to późne starania jak na pierwsze dziecko a ja mam więcej czasu. Marzy mi się żebyśmy za rok wszystkie były mamusiami. Nawet te najdłuższe staraczki na owu. Każdy powinien mieć to szczęście.

    Iwka lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 27 maja 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jak tam u was? Ja mam paskudną pogode , wstać z łóżka nie mogłam taka senna dzisiaj jestem. Młody zaczął skakać mi po łóżku i niestety wyboru do wstawania nie miałam no ale cóż, jak mus to mus :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 27 maja 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio nie mam czasu bywać tutaj ... nawet niemoge nadrobic waszych postów. Ale Bardzo Proszę o dopisanie mnie na 3.06. jeśli ovu mi dobrze wyliczyło. Bo owulka znowu w 25 dniu. Nie wiem czy z tak późnej owulacji cos może byc.

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 27 maja 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:-))) Cos mi się wydaje ze do końca tygodnia się tu zjawie,chociaz nie chciałabym:-((( Pozostaje tylko czekac!...

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 maja 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja witam się w czerwcowych :) i kolejny miesiąc i kolejna nadzieja ... :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 27 maja 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki, ja też się tutaj witam bo niestety dzisiaj po kilku dniach spóźnienia przyszła @ :( w nocy miałam skurcze jakbym miała zaraz urodzić i nadzieja się skończyła rano... teraz zbieram siły :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanko... Czy kochajac sie dzien przed miesiaczka (partner doszedl)czy mozliwe jest zajscie w ciaze??

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 27 maja 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc i ja chciałabym się zapisać na czerwiec jeśli pozwolicie ?pozdrawiam

    ;oniqa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 27 maja 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coraz więcej nas tutaj:)

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 27 maja 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im więcej, tym raźniej :)będziemy się wspierać i odganiać @ :)

    ;oniqa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,nie maiłam czasu zaglądnąć w weekend,mam nadzieję że wszystko i u wszystkich w porządku :) ktoś na czasie testuje?? bo ja myślę że wstrzymam się do niedzieli jak @ nie przyjdzie to w weekend to spr ,bo jak do tej pory tylko marnowałam te testy przed wcześnie :P :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 27 maja 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOKŁADNIE IM WIECEJ Nas tutaj TYM RAZNIEJ , WIADOMO kazda z Nas chciałaby pisać na wątku ciazowym , gdzie bedziemy sobie doradzać w sprawie fasolinek w brzuszku;) Oby juz niedługo ;)

    Oj ale mnie piersi zaczynają boleć , i dół brzucha owulka chyba sie zbliża ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 27 maja 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja wiem, że to nie ten temat ale dziś kupiłam Salfazin bo podobno jest świetny i chciałam zapytać jak długo można go stosować bo tu jest napisane, że pod kontrolą lekarza ale oczywiście przeczytałam dopiero po kupieniu :) czy któraś wie przez ile czasu mój M może go brać? dajcie odpowiedź tutaj albo wyślijcie mi wiadomość, proszę proszę :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 27 maja 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak założyłam oddzielny temat więc proszę doradźcie mi coś żebym w końcu nie otruła mężusia :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie znam eunika więc nie pomogę :(....co to jest że tak przy okazji zapytam i na co? :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca u mnie też owu nadchodzi, tak bym chciała żeby się nam udało...

    Iwka lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co właśnie przeczytałam artykuł powiem wam dość dobry bo czasami tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia że sobie co nie co wkręcam a tu takie małe wiadereczko zimnej wody podziałało na mnie orzeźwiająco :P polecam http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    wiecie co właśnie przeczytałam artykuł powiem wam dość dobry bo czasami tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia że sobie co nie co wkręcam a tu takie małe wiadereczko zimnej wody podziałało na mnie orzeźwiająco :P polecam http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    chodź to nie nie działa zachęcająco to pozwala popatrzeć na te starania i objawy z lekkim dystansem

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Gośśśka wrote:
    wiecie co właśnie przeczytałam artykuł powiem wam dość dobry bo czasami tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia że sobie co nie co wkręcam a tu takie małe wiadereczko zimnej wody podziałało na mnie orzeźwiająco :P polecam http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    chodź to nie nie działa zachęcająco to pozwala popatrzeć na te starania i objawy z lekkim dystansem

    przeczytam w wolnej chwili :) a ten salfazin to suplement z cynkiem dla męża na poprawę nasienia, tak na wszelki wypadek bo naczytałam się, że naprawdę pomaga :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Gośśśka wrote:
    Gośśśka wrote:
    wiecie co właśnie przeczytałam artykuł powiem wam dość dobry bo czasami tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia że sobie co nie co wkręcam a tu takie małe wiadereczko zimnej wody podziałało na mnie orzeźwiająco :P polecam http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    chodź to nie nie działa zachęcająco to pozwala popatrzeć na te starania i objawy z lekkim dystansem

    przeczytam w wolnej chwili :) a ten salfazin to suplement z cynkiem dla męża na poprawę nasienia, tak na wszelki wypadek bo naczytałam się, że naprawdę pomaga :)

    acha no to będę teraz śledzić twoje cykle z pełnym zaangażowaniem :P :P :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ