X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    A bola Cie piersi Kaarolaa ??? mnie kluja raz prawy,raz lewy :( i bola bardziej,jeszcze do tego sa takie nabrzmiale bardziej...Uciekam sie polozyc :*

    kochana ja jednak juz nie musze testowac, @ nareszcie sie zjawiła. teraz wiem ze moge sie wyluzowac :) na czerwiec nie licze bo bede miała przerwe w starankach. dopiero w lipcu zapisze sie na nowy temat :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    A bola Cie piersi Kaarolaa ??? mnie kluja raz prawy,raz lewy :( i bola bardziej,jeszcze do tego sa takie nabrzmiale bardziej...Uciekam sie polozyc :*

    kochana ja jednak juz nie musze testowac, @ nareszcie sie zjawiła. teraz wiem ze moge sie wyluzowac :) na czerwiec nie licze bo bede miała przerwe w starankach. dopiero w lipcu zapisze sie na nowy temat :)

    karolcia ale mam nadzieję że będziesz uczestniczyć w naszych rozmowach na forum,kochana kibicuję Ci bardzo mocno i dawaj znać co i jak po badaniach :)

    inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    A bola Cie piersi Kaarolaa ??? mnie kluja raz prawy,raz lewy :( i bola bardziej,jeszcze do tego sa takie nabrzmiale bardziej...Uciekam sie polozyc :*

    kochana ja jednak juz nie musze testowac, @ nareszcie sie zjawiła. teraz wiem ze moge sie wyluzowac :) na czerwiec nie licze bo bede miała przerwe w starankach. dopiero w lipcu zapisze sie na nowy temat :)

    karolcia ale mam nadzieję że będziesz uczestniczyć w naszych rozmowach na forum,kochana kibicuję Ci bardzo mocno i dawaj znać co i jak po badaniach :)

    bede bede :) jak ja bym mogła Was opuscic, jeden dzien mnie tu nie ma a juz załuje, ze cos fajnego mnie omineło :)tym bardziej ze maz juz we wtorek wyjezdza to bede tu prawie caly czas :)

    Miriam, inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam Was w nowym dniu mam nadzieję,że u Was wszystko dpbrze? Basiulka zrobiłaś badanie :)
    Kochane ja dziś ostatni dzień jestem z Wami na ponad tydzień bo jedziemy na wakacje mam nadziejęm, że gdzieś bede mieć dostęp do internetu to wtedy się odezwe. Mam nadzieję,że przez ten czas zazieleni się u nas :D

    basiulkaa_89, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochana no to udanego wyjazdu zycze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 08:22

    inessa lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    WItam Was w nowym dniu mam nadzieję,że u Was wszystko dpbrze? Basiulka zrobiłaś badanie :)
    Kochane ja dziś ostatni dzień jestem z Wami na ponad tydzień bo jedziemy na wakacje mam nadziejęm, że gdzieś bede mieć dostęp do internetu to wtedy się odezwe. Mam nadzieję,że przez ten czas zazieleni się u nas :D

    Oj zazdroszczę. Udanych wakacji, dużo słonka :)

    inessa lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękue Wam bardzo nie byliśmy kilka lat na wakacjach bo moi rodzice mieszkają przy lesie i nad jeziorem ale chcemy byc w końcu sami ;)
    A jedziemy nad nasze morze dla jodu i nie tylko :P

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziękue Wam bardzo nie byliśmy kilka lat na wakacjach bo moi rodzice mieszkają przy lesie i nad jeziorem ale chcemy byc w końcu sami ;)
    A jedziemy nad nasze morze dla jodu i nie tylko :P

    No to kochana udanego wypoczynku ;) relaksu i spokoju równiez zyczę

    inessa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udanego wypoczynku inesko :) zajrzałam tu z ciekawości i widzę, że sporo majowych dziewczynek już tu jest :) ja nadal czekam na @ więc jeszcze nie wiem czy dołączę do was, mam przeczucie że tak...

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iness kochana :D Wypoczynku,słoneczka,nowej pozytywnej energii w działaniu o maleństwo :* <3 I nie pokazuj się bez zielonej kropy na wykresie :D :P hehehehehehehehehhehehehehehehehe :D :D :D Żartuje oczywiście :D

    A ja sie wkurzyłam bo termometr mi sie zje**ł :/ i dupa z mierzeniem temperatury.

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka a gdzie dokładnie mieszkasz w tych katowicach studiowałam tam przez 2 lata na UE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 14:12

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja o 17 jade na zakupy trezba coś kubić i teściowej i mamie na ich święto najlepiej dałabym im w pudełeczkach malutkie buciki no ale jeszcze nie moge :(

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Podczytywałam was regularnie ale nie miałam czasu na pisanie. W tym miesiącu wzięłam się za mierzenie temp. i mam nadzieję, że coś będę mogła z niej wyczytać pod koniec cyklu. Ja będę testowała około 12 czerwca. Poprzedni cykl był bardzo dziwny i ciągle mnie martwi dlaczego taki długi(36dni)czy może fasolka jednak tam była czy nie ale było minęło i mam nadzieję, że w tym cyklu się uda. Liczę na jeszcze większy wysyp zafasolkowanych niż w maju i trzymam kciuki za wszystkie czerwcowe staraczki.

    inessa, ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście niemożliwe :D :):P
    Buziaki dla każdej i ja liczę,że jak wróce już tu bedzie troche chociaż nowych mamusiek :D

    ;oniqa, samira lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 maja 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    A bola Cie piersi Kaarolaa ??? mnie kluja raz prawy,raz lewy :( i bola bardziej,jeszcze do tego sa takie nabrzmiale bardziej...Uciekam sie polozyc :*

    kochana ja jednak juz nie musze testowac, @ nareszcie sie zjawiła. teraz wiem ze moge sie wyluzowac :) na czerwiec nie licze bo bede miała przerwe w starankach. dopiero w lipcu zapisze sie na nowy temat :)

    karolcia ale mam nadzieję że będziesz uczestniczyć w naszych rozmowach na forum,kochana kibicuję Ci bardzo mocno i dawaj znać co i jak po badaniach :)

    bede bede :) jak ja bym mogła Was opuscic, jeden dzien mnie tu nie ma a juz załuje, ze cos fajnego mnie omineło :)tym bardziej ze maz juz we wtorek wyjezdza to bede tu prawie caly czas :)

    no i na taką odpowiedź liczyłam :) :) :) :P :P :P :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 18:56

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 maja 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    WItam Was w nowym dniu mam nadzieję,że u Was wszystko dpbrze? Basiulka zrobiłaś badanie :)
    Kochane ja dziś ostatni dzień jestem z Wami na ponad tydzień bo jedziemy na wakacje mam nadziejęm, że gdzieś bede mieć dostęp do internetu to wtedy się odezwe. Mam nadzieję,że przez ten czas zazieleni się u nas :D

    inessko miłych wakacji życzę dobrej pogody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :D :D

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 maja 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czsc dziewczynki to i ja sie zapisuje do czerwcowych stranek bo ta wredna @ przyszla do mnie w srode.

    inessa lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa ja mieszkam niedaleko AWF"u :D

    samira, Gośśśka, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ;oniqa ja mieszkam niedaleko AWF"u :D

    to mieszkasz bardzo blisko mnie bo ja na oś.Witosa :)

    Gośśśka, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no samirka ale albo mi sie wydaje albo juz mi to mowilas :D ??? ile masz lat kochana bo pamietam wiek mniej wiecej

    inessa, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ