X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sie zgodze z wami zmam takich duzo przypadków że tzw. patologie mają dzieci i wogóle tego nie potrafią docenić, ale nic sie na to nie zrobi.

    Kurcze wiecie co jeszcze mam tydzień do @ a mnie tak jajniki czasami bolą i mam takie ciężkie podbrzusze :( eh... czyżby znowu ... :( już mam takie myśli... coś wogóle mam dziś taki dzień straszny :(

    samira lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka pozdrów ja również od styczniowe-mamusie , ona z nami siedziala na wątku :(
    niestety nie mamy z nią kontaktu...

    biedulka trzymamy mocno kciuki... i ślemy caluśki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak coś będę wiedzieć napiszę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki.. informuj również nas na

    https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/styczniowe-mamusie-2014,533,39.html

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    jak przeczytałam to o emilii to az mam łzy w oczach... jest mi ciezko o tym myslec i wiem co ona przezywa teraz. samirko informuj nas o tym co sie dzieje, bo jako jedyna masz z nia kontakt. wierze, ze wszystko bedzie dobrze, pozdrow ja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam kontakt bo pisałam z z Emi tez na innym forum ,między nami jest spora różnica wieku ale to fajna młoda dziewczyna :)

    dziewczyny jak coś to napiszę na pewno !!

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za nią kciuki ...za nią i za maluszka...MUSI BYĆ DOBRZE

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo fajna dziewczyna

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi nikt nie odpowie smutno mi przez was :(

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy pisałam ;)

    a ja @ nie mam ,dziś 41dc ...

    katar odpuszcza ale jest taki gesty fuj i mam go w gardle fuj...

    dziś byłam u reumatolog ,kwas moczowy w normie a to powiedziała najważniejsze,czynnik RF tez ok, ALT tylko podwyższony troszkę ale miałam ta infekcje pęcherza przeciąż to może po tym ,mam l-4 do 13.06 wyproszone :P i zabiegi na kolana laser a na barki taka lampę specjalna ale nie solux

    sylvia lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie dziewczyny tak już jest że My dbamy o siebie,przeztrzegamy wszystkich zasad.A tu takie patologie slamsy cholerne wyrodne suki płodzą te maleństwa dla paru groszy becikowego.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    sie zgodze z wami zmam takich duzo przypadków że tzw. patologie mają dzieci i wogóle tego nie potrafią docenić, ale nic sie na to nie zrobi.

    Kurcze wiecie co jeszcze mam tydzień do @ a mnie tak jajniki czasami bolą i mam takie ciężkie podbrzusze :( eh... czyżby znowu ... :( już mam takie myśli... coś wogóle mam dziś taki dzień straszny :(

    nie myśl objawy na @ takie jak na ciążę ,ale ciążowe przeważnie zaczynaja się dopiero parę dni po terminie @ !!

    sylvia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka bardzo całuje i dziękuje :* i mówi ze wierzy w wasza modlitwę i ze czuje przeogromny strach tak ze jej się ręce trzęsą

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bardzo mi przykro na wieści o Emilce WSK. Razem wszystkie cieszyłyśmy się z jej zieloności i na pewno wesprzejmy ją w tych trudnych chwilach - każda na swój sposób. Wierzę, że będzie tak jak Pan Bóg zaplanował. Przed snem pomodlę się do Niego, żeby dał siłę fasoleczce i mamusi.

    samira, kaarolaa lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    nie wiem czy pisałam ;)

    a ja @ nie mam ,dziś 41dc ...

    katar odpuszcza ale jest taki gesty fuj i mam go w gardle fuj...

    dziś byłam u reumatolog ,kwas moczowy w normie a to powiedziała najważniejsze,czynnik RF tez ok, ALT tylko podwyższony troszkę ale miałam ta infekcje pęcherza przeciąż to może po tym ,mam l-4 do 13.06 wyproszone :P i zabiegi na kolana laser a na barki taka lampę specjalna ale nie solux

    Ty masz zawsze takie długie cykle czy to pierwszy raz?

    samira lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam zaległości i aż zdębiałam łzy same cisną mi się do oczu Boże dlaczego ty nam to robisz ! Samira pozdrów Emilkę odemnie modle się za nią i za jej dzieciątko musi być dobrze !

    samira lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    a mam jeszcze jedno pytanie od wczoraj bardzo piecze mnie pochwa co to może być?

    Gosia ja niestety również mam uczucie pieczenia i swędzenia w pochwie. Byłam z tym u lekarza. Objawy takie mam drugi cykl. W pierwszym leczyłam się z infekcji, ale po wyleczeniu (mam posiew OK) objawy podrażnienia nie ustąpiły. Dostałam globulki nawilżające, które trochę pomogły, ale nie do końca. Aktualnie obserwuje swoje ciało: zaprzestałam mycia się lactacydem i w następnym cyklu mam zamiar luteinę brać doustnie. Przede wszystkim staram się dużo naturalnych jogurtów jeść. Jeżeli bejbusia nie będzie, a objawy będą nadal po @ to zamierzam wykupić receptę na gynoxin. Radzę Tobie udać się do lekarza. Może to są początki infekcji, albo zwykłe podrażnienie.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    samira wrote:
    nie wiem czy pisałam ;)

    a ja @ nie mam ,dziś 41dc ...

    katar odpuszcza ale jest taki gesty fuj i mam go w gardle fuj...

    dziś byłam u reumatolog ,kwas moczowy w normie a to powiedziała najważniejsze,czynnik RF tez ok, ALT tylko podwyższony troszkę ale miałam ta infekcje pęcherza przeciąż to może po tym ,mam l-4 do 13.06 wyproszone :P i zabiegi na kolana laser a na barki taka lampę specjalna ale nie solux

    Ty masz zawsze takie długie cykle czy to pierwszy raz?

    od jakiegoś roku ale nie cały czas,ostatnio najdłuzsze przez jakieś trzy miesiące

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi pisała teraz ze poczeka dłużej niż dwa dni jakby co ,bo by sobie nie wybaczyła potem ...myślę ze dobrze zrobi ale musi jakby wyszła ze szpitala leżeć plackiem...

    deJzi lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam do wanny będe za jakies 30-40 min

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ