X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    musi byc wszystko w porzadku :* jestem myslami z nia i modlitwa :* pozdrow ja od nas :*

    jasne pozdrowię,najgorsza ta niepewność.jak napisała że widziała dzidzię raczki ,nóżki i brak akcji serca to mi łzy napłynęły do oczu :(
    teraz chyba nie krwawi ale cały czas jej betę robią ,to już chyba ze trzy tego dnia a jest od wczoraj wieczorem...niby mogłaby iść do domu i tam czekać ale w szpitalu to przynajmniej kontrolują ... i powiedziała ze dla dziecka wszystko...

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna :(

    relgg7rfroacrbi5.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem zawsze modlę się do mojej córeczki i drugiego dzieciątka( modlitwa mi pomaga to wszystko przetrwać) , podłączę w intencji emilki i jej dzidziusia żeby wszystko było w porządku , i w intencji Nas oczekujących na poczęcie swoich kruszynek

    eh aż popłakałam się...

    samira lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze byc tak ze np ten guz czy to z czego krwawila przyslania tetno dziecka i dlatego nie widac?? masakra az mnie brzuch boli biedna emilka a tak sie cieszyla :( mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok pozdrow koniecznie i napisz ze jestesmy z nia wszytskie

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko pozdrów ją od nas i prześlij jej mnustwo buziaków, niech pamięta że jesteśmy z nią i codziennie będziemy się o Nią i dzidzię modlić :*

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    Wieczorem zawsze modlę się do mojej córeczki i drugiego dzieciątka( modlitwa mi pomaga to wszystko przetrwać) , podłączę w intencji emilki i jej dzidziusia żeby wszystko było w porządku , i w intencji Nas oczekujących na poczęcie swoich kruszynek

    eh aż popłakałam się...

    ja cały czas o niej myślę :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pojęcia ale oby wszystko było w porządku z nimi.. nie mogę w to uwierzyć..:(

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz buziaczki prześlę i pozdrowienia ,dzięki dziewczyny :*

    widać dzidzie bo sama widziała ale nie widać serduszka bijącego ...

    ale cuda się zdarzają !!!

    ;oniqa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje samirka ! wszystko dla dzidzi ! :*

    samira lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszym cudem było jak siędowiedziała o ciąży kolejnym będzie jhak się dowie że serduszko bije trzymam mocno kciuki :*

    samira lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam tu dopiero teraz, a tu takie złe wieści :(
    Emilka myślami jestem z Tobą. Trzeba wierzyć i mieć nadzieję...

    samira lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z pierwszą ciazą 2 razy w szpitalu byłam za pierwszym razem krwiak pozałozyskowy 7 tyg lezałam ( 2 tyg w szpitalu i 5 tyg w domu) potem było ok , nastepnie trafiłam w 16 tyg bo krwawiłam okazało sie ze polip na szyjce i ze bede podkrwawiać cała ciazę i po porodzie miałam go miec usuwany ale straciłam córke przez stres ( ogólnie nie zwiazany z ciażą ) może faktycznie coś zle zinterpretowali a krawienie nie zawsze oznacza ze cos z ciazą.aczkolwiek zawsze to trzeba sprawdzić

    samira lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sobie myślę, że moje "coś" w macicy jest niczym w porównaniu z tym co przeżywa Emilka..:( Może jej tam wyrosło coś podobnego jak u mnie... :( tylko ja to wykryłam jeszcze przed staraniami... ehh

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    ja z pierwszą ciazą 2 razy w szpitalu byłam za pierwszym razem krwiak pozałozyskowy 7 tyg lezałam ( 2 tyg w szpitalu i 5 tyg w domu) potem było ok , nastepnie trafiłam w 16 tyg bo krwawiłam okazało sie ze polip na szyjce i ze bede podkrwawiać cała ciazę i po porodzie miałam go miec usuwany ale straciłam córke przez stres ( ogólnie nie zwiazany z ciażą ) może faktycznie coś zle zinterpretowali a krawienie nie zawsze oznacza ze cos z ciazą.aczkolwiek zawsze to trzeba sprawdzić

    myślę ze ona ma takiego krwiaka jak ty piszesz ze miałaś...

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu tak to jest, że te wszystkie patologiczne "mamusie" zachodza w ciąże ot tak i w ogole nie dbają o siebie a z ciąża i dzidzią jest wszytko ok a ktoś kto bardzo chce dziecko ma zawsze jakies problemy..

    Ja ze względu na swoją prace ( świadczenia rodzinne i becikowe) znam dobrze to środowisko i im więcej widze takich przypadków tym bardziej mi żal...

    atdc8iikup31msj2.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    juicca wrote:
    ja z pierwszą ciazą 2 razy w szpitalu byłam za pierwszym razem krwiak pozałozyskowy 7 tyg lezałam ( 2 tyg w szpitalu i 5 tyg w domu) potem było ok , nastepnie trafiłam w 16 tyg bo krwawiłam okazało sie ze polip na szyjce i ze bede podkrwawiać cała ciazę i po porodzie miałam go miec usuwany ale straciłam córke przez stres ( ogólnie nie zwiazany z ciażą ) może faktycznie coś zle zinterpretowali a krawienie nie zawsze oznacza ze cos z ciazą.aczkolwiek zawsze to trzeba sprawdzić

    myślę ze ona ma takiego krwiaka jak ty piszesz ze miałaś...

    też tak może być , mi najpierw zaczęło się od plamienia a potem czysta krew i znów uspokoiło sie , lezałam plackiem i po 7 tyg krwiak wchłonął się i było ok

    Wierzę ze Emilka i dzidzia mają się dobrze i nic juz sie nie dzieje
    Naprawdę w to wierzę , tylko bedzie musiała duuużo odpoczywać

    samira lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ofelaine wlasnie!!! ja ostatnio pisalam to samo!!!! patologie maja pelno dzieciakow pija pala wogole nie dbaja tylko kasa i zapomogi po to sa dla nich dzieciaki -tzw wpadki z ktorych sie utrzymuja i nie pracuja a kobiety ktore chca miec dzieci staraja sie dbaja czesto maja pod gorke- nie ma sprawiedliwosci

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczynki chciałam wam tylko napomknąć ze Emilka WSK ,na pewno kojarzycie jest w szpitalu :( (pisała na majowych staraniach i założyła wiara czyni cuda)

    Trzymam wszystkie kciuki za Emilke i jej maleństwo, mam nadzieję , że się wszystko ułoży.
    Ja będąc z Marcelem w ciązy w 6 tygodniu poszłam do lekarza(leczył mnie 5 lat) na potwierdzenie obecności fasolki, pojechałam do niego do szpitala , zbadał mnie i powiedział , że nie ma bicia serduszka i za 2 tygodnie miałam iść do niego na łyżeczkowanie. Zestresowałam się jak cholera i na następny dzień poszłam prywatnie do klientki która jest ginekologiem i okazało się , że serduszko biło i wszystko było wporządku. Mam nadzieje , że i tutaj skończy się to wszystko dobrze

    juicca, samira lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie taka sory ale suka zabije i do beczek schowa a ta co pragnie albo roni albo nie zachodzi ,nie rozumiem tego ...

    Tusiaczek lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze piszesz samirka "suka" i nie masz za co przepraszac , takie okreslenie i tak jeszcze łagodne

    Dziewczyny Ten U Góry Nas jeszcze wynagrodzi za cierpliwość i za te smutki
    Samirko informuj na na bieżąco , jak coś bedziesz wiedzieć co u Emilki i jej kruszyneczki

    samira lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ