X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra zmykam,stosunkowo udanej nocy laseczki :D

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z pracy i nadrobiłam wpisy, myślałam dziś w pracy o emilceWSK nie mając o niczym pojęcia, nie znam dziewczyny a tak się pojawiła w moich myślach znikąd. Może to jakiś tajemniczy znak, że potrzebuje wielu dobrych myśli. Trzymam kciuki żeby serduszko biło i wszystko się dobrze ułożyło. A u mnie dziś jakiś dziwny spadek temp, chwilami boli brzuch i kują piersi, to dopiero 22 dc.a do tego znów mnie mdli, może tym razem @ będzie wcześniej, dziwi mnie ten spadek temp.

    inessa lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam dziś spać myślałam o Emilce mam nadzieję że jest z nią i dzidzią wszystko ok

    inessa lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Powracajac do tematu anemii to wczoraj lekarka nic takiego mi nie powiedziała, czy to ma wpływ czy nie, mowila ze ogolnie w ciazy występuje anemia i ze ja powinnam podniesc swoj poziom HGB ale przede wszystkim trzeba wyjasnic skad ta anemia sie bierze i ze to jest najwazniejsze..

    Inessko ja tez urodziłąm sie z anemia jako wcześniak i wrociła do mnie niedawno jakies 2 lata temu ;(

    Dajcie znać co z Emilką

    inessa lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Powracajac do tematu anemii to wczoraj lekarka nic takiego mi nie powiedziała, czy to ma wpływ czy nie, mowila ze ogolnie w ciazy występuje anemia i ze ja powinnam podniesc swoj poziom HGB ale przede wszystkim trzeba wyjasnic skad ta anemia sie bierze i ze to jest najwazniejsze..

    Inessko ja tez urodziłąm sie z anemia jako wcześniak i wrociła do mnie niedawno jakies 2 lata temu ;(

    Dajcie znać co z Emilką

    atdc8iikup31msj2.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane
    Ja tak dzisiaj troche z innej beczki. Jestem padnięta i ledwie żywa, bo od tygodnia się remontujemy i mało śpie. Do tego wczoraj wieczorem mojego tate złapał rozlany ból w klatce. Poszedł się położyć a Ja odrazu za nim do pokoju za telefon i po pogotowie bo pierwsze co mi przyszło to że ma zawał. Przyjechała karetka szybko pomimo , że mieszkam na zadupiu i potwierdzili , że właśnie przechodzi zawał. Czekaliśmy na drugą karetke i zabrali Go do miasta oddalonego 50 km odrazu na stól i czyszczenie żył. Lekarz po zabiegu powiedział , że gdybym nie zadzwoniła odrazu jak zaczęła boleć Go klatka to byłoby bardzo źle bo zrobił mu się skrzep w głównej tzn żyle życia. Wróciłam do domu o 2 w nocy i nie mogłam spać, wstałam o 6 i już się nie położe do wieczora bo mąż w pracy a i pracownik remontowy przylazł:(
    Mam nadzieję , że z Emi wszystko jest dobrze :(

    eunika, inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej Kochane
    Ja tak dzisiaj troche z innej beczki. Jestem padnięta i ledwie żywa, bo od tygodnia się remontujemy i mało śpie. Do tego wczoraj wieczorem mojego tate złapał rozlany ból w klatce. Poszedł się położyć a Ja odrazu za nim do pokoju za telefon i po pogotowie bo pierwsze co mi przyszło to że ma zawał. Przyjechała karetka szybko pomimo , że mieszkam na zadupiu i potwierdzili , że właśnie przechodzi zawał. Czekaliśmy na drugą karetke i zabrali Go do miasta oddalonego 50 km odrazu na stól i czyszczenie żył. Lekarz po zabiegu powiedział , że gdybym nie zadzwoniła odrazu jak zaczęła boleć Go klatka to byłoby bardzo źle bo zrobił mu się skrzep w głównej tzn żyle życia. Wróciłam do domu o 2 w nocy i nie mogłam spać, wstałam o 6 i już się nie położe do wieczora bo mąż w pracy a i pracownik remontowy przylazł:(
    Mam nadzieję , że z Emi wszystko jest dobrze :(
    Kochana będziesz cudowną mamą, dobrze, że tak szybko reagujesz :) teraz już na pewno będzie dobrze... lepiej zadzwonić bez potrzeby niż nie zadzwonić bo my nie jesteśmy lekarzami a może dziać się coś poważnego...

    inessa, Jaga lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do pozdrowień dla Emi :( oby już teraz było dobrze. ja jakoś tak była pewna, że dziś będzie owu ale zaspałam o pół godzinki i teraz nie wiem bo zawsze mierzę ok 5.20-wczoraj miałam 36,1, a dzisiaj zmierzyłam pół godziny później i też było 36,1... niestety mam termometr tylko z jednym miejscem po przecinku i nie mam pojęcia czy tempka spadła... co Wy na to?

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym dniu :)
    Jaga wspólczuje ale najważniejsze,że już jest choć troche lepiej z tatą a Ty stanełaś na wysokości zadania, mało kto ma taki refleks często ludzie zaczynają panikować, zdróka tacie zyczę a Tobie sił <3
    Eunika właśnie z termometrem po jednym przecinku trudno to określić :(
    Ofelaine a lekarka wysłała CIę na jakieś dodatkowe badania? No bo jak ma niby określić dlaczego masz anemie?!
    Buziaki dla wszystkich Was czekam na zieloności!
    A Emilka mam nadzieję,że da znać przez Samirke i mam nadzieję,że bedą to choć troche lepsze wiadomości <3 Pamietam mocno o niej <3

    Jaga lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka nie zleciała mi żadnych badań, nie pokierowała nawet jakie wiatminy przyjmowac przed staraniami, jaką dietę stosować itp. Chyba bardziej przejęła się tym czymś w mojej macicy. Ogólnie nie jestem zadowolona z tej wizyty. Szukam innego lekarza, pójde jeszcze raz się przebadać zanim pójde do szpitala jeśli w ogole pójdę.
    Szpital gdzie mieliby to robić u nas w okolicy nie ma zbyt dobrej renomy ;/ a moja Pani doktor jest ordynatorem na ginekologii.

    inessa lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    witam
    A tempka mi spadła z 36,74 na 36,51 jak miło wrrrr...fakt że mam nastawioną optymalna 7:00 i są wahania po pół godz. w tą lub w druga a dziś jest 1godz. różnicy ale to zawsze spadek ;)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine ja bym poszła też do innego lekarza na konsultacje!
    A dziwie się,że przy anemii nie zleciła innych badań przecież z anemią nawet będzię problem z zabiegiem bo anestezjoloczy nie lubią znieczulać przy anemii ale cóż ja nie jestem lekarzem?!
    Kup sobie w aptece (oprócz Spiruliny ;) ) tabletki - wyciąg z buraka one są dość duże i bierze się je kilka razy na dzień ale też dobrze działają. Ja się czasmi zastanawiam nad poziomem lekarzy, czy oni naprawde tylko patrzą na kase, no oczywiście nie wszyscy znam też super lekarzy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga zdrówka dla taty i brawo za reakcję :*

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Emilki pisała ze lekarz powiedział ze beta niestety jest niższa od poprzedniej czyli spada (nie podał wartości bety) ,jeszcze jutro MICRO USG (JAKIEŚ TAKIE BARDZO DOKŁADNE) I RACZEJ ZABIEG :( bo jednak jak beta nie przyrasta a maleje to ciążą się nie rozwija ...

    inessa, deJzi lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna emi brak slow strasznie mi przykro

    inessa lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Ofelaine ja bym poszła też do innego lekarza na konsultacje!
    A dziwie się,że przy anemii nie zleciła innych badań przecież z anemią nawet będzię problem z zabiegiem bo anestezjoloczy nie lubią znieczulać przy anemii ale cóż ja nie jestem lekarzem?!
    Kup sobie w aptece (oprócz Spiruliny ;) ) tabletki - wyciąg z buraka one są dość duże i bierze się je kilka razy na dzień ale też dobrze działają. Ja się czasmi zastanawiam nad poziomem lekarzy, czy oni naprawde tylko patrzą na kase, no oczywiście nie wszyscy znam też super lekarzy :)

    Ja tez się dziwię tym bardziej, że jestem mocno przeziębiona, mam mega katar i kaszel i ona to przecież widziała a nawet nie zwróciła na to uwagi dodatkowo mowiła ze zabieg bedzie robiony pod całkowitym znieczuleniem więc moim zdaniem powinnam być zdrowa jak ryba.. Coś mi się wydaję, że mojej Pani lekarz z nadmiaru kasy pomieszało się w główce.. Najlepiej by było jakby sie pomyliła bo tak bardzo się boję... :( W ogóle w to nie wierze, mam tylko 25 lat powinnam tryskać zdrowiem ...

    Przykro mi z powodu Emilki.. :(

    inessa lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawde tak sie kochana cieszyła ze zdazył sie cud, a teraz spotka ja taki bol. trzymam kciuki i cały czas o niej mysle bo jest jeszcze jakas nadzieja.

    inessa lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .Pytanie do Ofelaine, powiedz mi bo piszesz o problemach z anemia.. co bierzesz i jaki masz duzy spadek HGB i żelaza?

    Niestety ja tez nie mam najlepszych wyników.. dzis ide do rodzinnego , bo gin stwierdził ze sa w normie , a ja mam jak byk anemie i do tego podwyższony MID a HGB HCT ponizej normy.. niedobór zelaza moze miec wpływ na poczecie dzieciatka i lekcewazenie tego jest chorernie nieroztropne przez lekarzy.. ja w sumie po braniu leków miałam gorsze wyniki.. teraz ide na konsultacje , bo co miesiąc podczas @ trace duzo krwi ( po poronieniu - listopad 2012) i to mnie bardzo niepokoi.. Jesli dowiem sie czegoś wiecej to dam znać..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2013, 10:31

    samira, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina ja mam HGB 10.1 norma jest od 12.00, wczoraj gin poweidziala mi, że trzeba ją podwyższyc bo taka jest za niska... wynik żelaza to 32 norma od 37... Biore narazie Ascofer i wprowadziłam zmiany w diecie tj. wątróbka, warzywa, kaszanka blee :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    MariaAntonina ja mam HGB 10.1 norma jest od 12.00, wczoraj gin poweidziala mi, że trzeba ją podwyższyc bo taka jest za niska... wynik żelaza to 32 norma od 37... Biore narazie Ascofer i wprowadziłam zmiany w diecie tj. wątróbka, warzywa, kaszanka blee :)
    Czytałam ze najlepiej wypada picie czerwonego wina.. pozniej buraczki pietruszka to z takich domowych sposobów.. wiec albo bede sie zalewac co wieczór do poduszki lampką wina albo kiepsko to widze bo musiałabym chyba wiadro pietruchy zjadac by cos wg drgneło.. :) ehh

    samira, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ