X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o karola jesteś mój rocznik ja też 90 tylko 23 wrzesień a mój M rocznik 84 :)

    inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny to ja się czuje tutaj wśród Was jak Wasza mama :D ;)
    Ja mam 38 lat staramy się dopiero o pierwsze dziecko wczesniej ze względów życiowych a przedewszystkim zdrowotnych nie mogłam. Rozumiem Wasze troski i wiem,że nieważne ile się ma lat jak jest duża potrzeba macierzyństwa to jest b. trudno ale wiecie im sie jest starszym to jeszce trudniej nie tylko pod wzgledem zdrowotnym ale ze świadomością,że czas leci lata lecą a tu nic się nie dzieje i to chyba jeszcze wiecej stresu powoduje a to znów zaburza cykl i koło zamkniete.
    Ostatnio jak tak obserwuje to wiele dziewcząt w Waszym wieku nie chce mieć jeszcze dzieci dlatego bardzo się cieszę,że Wy chcecie i do tego nie tylko jedno. Moze dlatego,ze jestem przedszkolanka i do tego przez wiele lat pracowałam wśród rodzin, małżeństw prowadziłam różne spotkania, szkolenia i widziałam z czym się ludzie borykają. CHciałabym aby młodzi mimo trudności również tych finansowych cieszyli się darem potomstwa. Oj ale się rozpisałam przepraszam.
    Bardzo sie cieszę,że moge tu być z Wami i wierzę,że każdej z Was teraz się uda :D <3

    kaarolaa, ;oniqa, basiulkaa_89, sylvia, Eavonne, Koza, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa kochana jestes i pamietaj tu wiek sie nie liczy :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    o karola jesteś mój rocznik ja też 90 tylko 23 wrzesień a mój M rocznik 84 :)
    teraz licze na lipiec zeby sobie zrobic mały prezent na imieniny :) moze sie uda

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no karola cudowny to byłby prezent :)



    Inessa też większość koleżanek w moim wieku nie mysli o macierzyństwie ale ja bardzo chce mój M też a nie jest taki młody 29lat na karku też jestem przedszkolanką wiec wiem co to znaczy opieka nad maluszkami :) i tak bardzo pragnę mieć swojego maluszka ehh rozmarzyłam się :D

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja tez mam troche z wami wspolnego bo ja jestem opiekunka i obecnie zajmuje sie 10 miesieczna dziewczynka.

    Miriam, inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obecnie mam grupe maluszków od 6 miesięcy do 1,5 roku i czasami do 2-3 latków wpadam na zastępstwo czuje się jak mama tych maluszków to daje mi siłe do walki <3

    kaarolaa, inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kochana jestem z Rybnika.I rownież oglądam Sopot.Pozdrawiam
    juicca wrote:
    jestes ze sląska z Rybnika?? udani są a teraz patrzę na Sopot Top Trendy i własnie wystepują ;P:)

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zajmuje się teraz 7 miesięczną córką naszych znajomych bo jestem na rencie zdrowotnej do końca tego miesiaca i zobaczymy co dalej :D
    A kocham moją prace pracuje już kilkanaście lat super praca choć czasmi bardzo trudna i cieżka niestety najczęściej przez rodziców wiecie napewno coś na ten temat :D
    Marzenia warto mieć bo bez nich jakie by to było życie prawda :) a wierzę,że każdej z Was się uda <3

    ;oniqa, Miriam lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Tak kochana jestem z Rybnika.I rownież oglądam Sopot.Pozdrawiam
    mieszkam 25 km od Rybnika ;)

    miłego oglądania

    Pozdrawiam :)

    adzia, inessa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Inessa rodzice temat rzeka :D po prostu czasami ręce opadają :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze się, że jest tu dużo staraczek w każdym wieku i wszystkie łączy jedno pragnienie:) ja mam 25 lat i bardzo się cieszę, że mój M mimo, że ma dopiero 22 pragnie dziecka tak jak ja

    Miriam, inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam a zauważyłaś,że Ci z najwiekszymi ale i nie "radzący " sobie z własnymi dziećmi to najczęsciej nauczyciele ;) aż ostatnio mojemu mężowi powiedziałam,że jak nam się uda i bedziemy mieć dziecko to niech mnie pilnuje abym za bardzo nie rozpieściła dziecka i na wszystko mu nie pozwalała bo bedzie źle ;) wiadomoże to jest różnie ale często tak się dzieje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie tak jest :D hihi przynajmniej u mnie w pracy Twoje słowa się sprawdzają :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Widzę rozmowy na temat wieku były, a ja w czwartek mam urodzinki i będę wtedy testować (no chyba że wcześniej @) Ach dwie kreseczki to byłby cudowny prezent....

    Miriam, inessa, kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    qdyf61f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok Kochane moje ja uciekam pić ziółka ks. Sroki i spać życzę kolorowych snów dużo owocnych serduszek <3 Buziaki kochane :) :*

    inessa, kaarolaa, sylvia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui wrote:
    Hej dziewczynki. Widzę rozmowy na temat wieku były, a ja w czwartek mam urodzinki i będę wtedy testować (no chyba że wcześniej @) Ach dwie kreseczki to byłby cudowny prezent....
    życzę na prezent II kreseczek :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam pytałaś o tę ciąże z antybiotykiem niestety nie pamietam która to z dziewczyn bo zauwazyłam jak przeglądał wykresy ale ja nie miałam z nią kontaktu a troche nas tu jest :) do tego jak tu jestem już troche to juz takie przypadki tu były więc ze spokojem, zresztą na tym etapie dopiero starń sie antybiotyk ma wpływ ale wszystko zależy jaki i lekarze podają go najlepiej mówić lekarzom,że sie staracie i może się udało to lekarze zwykle starają się podać jak najdelikatniejszy antybiotyk :D
    zatem powodzenia <3

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy :D
    Jui Tobie II kresek :D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana niech twoim prezentem bedzie pozytywny test :)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ