X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina- ojjj nie przesadzaj mi tu, kobieta nigdy nie jest stara :)
    *Ja na wykresach nie znam się więc nie doradzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2013, 06:51

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    MariaAntonina- ojjj nie przesadzaj mi tu, kobieta nigdy nie jest stara :)
    *Ja na wykresach nie znam się więc nie doradzę.
    Jak wy roczniki 90* a ja 82 no to jak mam sie czuc . hee tylko mocherowy beret z antenka filcowe kapciuchy i fotel bujany mi tu dać..:)

    basiulkaa_89, ;oniqa, inessa, kaarolaa, Brava lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina- tak,tak i koniecznie 20 razy dziennie do kościoła ;)
    Kuzwa to jak tak piszesz to ja z tych co na męża dziadka wzięły.
    Oczywiście sobie żartuje , a Tobie do starości dalekoooo.

    MariaAntonina, ;oniqa, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina ja też w porównaniu do dziewczyn jestem stara :P
    ja mam 27 lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2013, 06:58

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    kochane zerknijcie na moj wykres co o nim myślicie?
    moim zdanie owulke miałas 16dc czyli 8 maja ale moge sie mylić nie jestem ekspertką

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    MariaAntonina ja też w porównaniu do dziewczyn jestem stara :P
    ja mam 27 lat


    Noto ja nie wiem jak mam 31 kim jestem.. chyba już robie za mumię.. :)

    inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane:-)))) Po wczorajszym spotkaniu z MATKA BOSKA CZESTOCHOWSKA jest jeszcze silniejsza. Wiem ze ona nam pomoze. A teraz sobie czekamy na owulacje:-)))
    P.S modliłam się za was wszytskie

    Koza, MariaAntonina, ;oniqa, basiulkaa_89, inessa, kaarolaa, Brava, Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)
    w nocy nie umialam spac i chodzic,bo tak mnie prawy jajnik bolal :( moze nie tyle,ze bolal ale tak go czulam :( az prawa noga mnie bolala :(

    Straszna burza kolo nas przeszla :O blyskalo strasznie i grzmialo ale nie lunelo :( a szkoda bo bardzo duszno jest u nas w Katowicach.

    Na termometrez dzisiaj juz jest 20+ :D ;) ja sie tam ciesze chociaz sloneczka niema i jest czesciowe zachmurzenie ale przynajmniej nie leje ;) :P

    Dzisiaj zaczyna sie powtorka z rozrywki :/ bol jajnika po prawej stronie :/ piesi czuje ale nie bola jakos mega.

    Iness kochana mnie tez swedzi podbrzusze i jeszcze tak czuje czasami chocby mi zdretwialo ??? :/ mialam rok temu 8marca :/ usuwany wyrostek i ta blizne mam zdretwiala a to przez to,ze tam mi powycinali jakies miesnie albo nacieli,nie pamietam :P ale dlaczego mam zdretwialy czasami cale podbrzusze??? nie wiem...???nie mam zielonego pojecia...
    A co do metalicznego smaku w ustach nie rozumiem tego???jaki to jest???

    ojj jeszcze zgaga mnie lapie z rana :/ Moj M ostatnio mi powiedzial,ze tam w srodku jest,mokro i to bardzo,goraco i ciasno :)
    Zas mi na piersiach wychodza jakies syfki :/ uhhh masakra.
    Ae sie rozpisalam :D

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne jestes kochana <3 <3 <3 :*

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie jestem rocznik 90 tylko 89 :) stara juz jestem heheh :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) Dopiero teraz nadrobiłam weekendowe zaległości, przez ten remont mam wycięte 2 dni z życiorysu :)
    Jutro chwila prawdy, rano wizyta u lekarza, ależ mam stracha :(

    Ale mimo tego jestem szczęsliwa bo moja siostrzyczka przyjechała do domku z Holandii, nie wiedziałam jej 9 miesięcy.. :):):)

    Miłego dnia wszystkim :)

    MariaAntonina, basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Witajcie kochane :)
    w nocy nie umialam spac i chodzic,bo tak mnie prawy jajnik bolal :( moze nie tyle,ze bolal ale tak go czulam :( az prawa noga mnie bolala :(

    Straszna burza kolo nas przeszla :O blyskalo strasznie i grzmialo ale nie lunelo :( a szkoda bo bardzo duszno jest u nas w Katowicach.

    Na termometrez dzisiaj juz jest 20+ :D ;) ja sie tam ciesze chociaz sloneczka niema i jest czesciowe zachmurzenie ale przynajmniej nie leje ;) :P

    Dzisiaj zaczyna sie powtorka z rozrywki :/ bol jajnika po prawej stronie :/ piesi czuje ale nie bola jakos mega.

    Iness kochana mnie tez swedzi podbrzusze i jeszcze tak czuje czasami chocby mi zdretwialo ??? :/ mialam rok temu 8marca :/ usuwany wyrostek i ta blizne mam zdretwiala a to przez to,ze tam mi powycinali jakies miesnie albo nacieli,nie pamietam :P ale dlaczego mam zdretwialy czasami cale podbrzusze??? nie wiem...???nie mam zielonego pojecia...
    A co do metalicznego smaku w ustach nie rozumiem tego???jaki to jest???

    ojj jeszcze zgaga mnie lapie z rana :/ Moj M ostatnio mi powiedzial,ze tam w srodku jest,mokro i to bardzo,goraco i ciasno :)
    Zas mi na piersiach wychodza jakies syfki :/ uhhh masakra.
    Ae sie rozpisalam :D
    Basiu ja teztak miała wszystkie te objawy i 2 kreseczki sąa więc kochana zrób jak najszybciej testa ja uciekam do apteki po kolejny i dam zdać :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem rocznik 88 ^^, też już staroć a moj luby 82 :)

    inessa lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide po testa dam później znac :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa kochana ja jestem jeszcze przed okresem takze nie chce robic wczesniej ;) Myslalam o becie jak co ale dopiero jak zobacze co z okresem.Bo ostatnio on jest baaardzo dziwny ;) Juz i tak nie stresuje sie tym twoim tescioremm :) Bo i tak nic sie nie zmieni :*

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie i dobrego dnia Wam życzę :D i testowania owocnego ym które w tym tygodniu testują :D :D D:
    Ja już pisałąm na forum o moim wieku wiecej się nie wypowiadam bo jak 82 to babcia to ja jestem prababcia :P :D
    EAvonne dzieki kochana jesteś :D
    Ja od jutra musze przestać mierzyć tempke bo bardzo zmienie czas wstawania i wtedy bardzo zaburzy się mój wykres no to zobaczymy co bedzie się diało :D
    Ide do pracy papapa
    Pamietam o każdej odezwe sie popołudniu :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyku,szyku i mykam na miasto pozalatwiac sprawy ;)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie współstaraczki ;) Muszę się Wam wyżalić. Mam mega doła i mam już wszystkiego dosyć. Ostatnio już myślałam, że jakoś sobie daję już radę, że jestem już pogodzona z myślą, że może nigdy nie będę mamą. A dzisiaj koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. Tak od razu, w pierwszym cyklu jej się udało. A we mnie coś pękło. Już chyba nie mam siły :( Testuję w przyszłym tygodniu, ale już nawet nie wierzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2013, 07:56

    basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Witajcie współstaraczki ;) Muszę się Wam wyżalić. Mam mega doła i mam już wszystkiego dosyć. Ostatnio już myślałam, że jakoś sobie daję już radę, że jestem już pogodzona z myślą, że może nigdy nie będę mamą. A dzisiaj koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. Tak od razu, w pierwszym cyklu jej się udało. A we mnie coś pękło. Już chyba nie mam siły :( Testuję w przyszłym tygodniu, ale już nawet nie wierzę.

    Nie poddawaj się kochana, na pewno i na ciebie przyjdzie pora ale wiem co przeżywasz, życie bywa okrutne ale ktoś kiedyś mi powieidział, że Bóg doświadza tych dobrych ludzi i kiedys i oni będą mieli wynagrodzone wszystkie przeciwności losu. :) Najważniejsze jest pozytywne myślenie, u mnie też plany bardzo się pokrzyżowały ale mimo to bede walczyć :) A ty RAZEM ZE MNĄ I ZE WSZYSTKIMI DZIEWCZYNAMI TUTAJ :) SCISKAM :))

    Makak, Iwka, basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Witajcie współstaraczki ;) Muszę się Wam wyżalić. Mam mega doła i mam już wszystkiego dosyć. Ostatnio już myślałam, że jakoś sobie daję już radę, że jestem już pogodzona z myślą, że może nigdy nie będę mamą. A dzisiaj koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. Tak od razu, w pierwszym cyklu jej się udało. A we mnie coś pękło. Już chyba nie mam siły :( Testuję w przyszłym tygodniu, ale już nawet nie wierzę.


    Makak nie smuć się .. niestety inne tez maja prawo być mamusiami.. nie możemy odbierać im szansy bo same mamy problem z zaakceptowanie tego , ze nam nie idzie .. tym bardziej powiem Wam kobiety jesteśmy wartościowe..mierzymy się trudnym problemem, ale każdy problem idzie rozwiązać..nawet jeśli brak nam pozytywnego myślenia..

    A kysz dole od Makak:)

    I wierzyć mi tu , inaczej puszą mi nerwy

    basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ