X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    przed chwila pomyslalam o tym samym, ja chyba załoze lipcoweczki i moze wtedy mi tez sie uda :) <3

    Kaarolaa, Emilka WSK już na uprzedziła ;-)

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga uwaga pytanie roku : czy po <3 lezycie z nogami do gory ?? lub pupa na poduszce??? slyszalam rozne opinie a jakie sa wasze?? ma to jakis wplyw czy wg was nie ma to zadnego znaczenia?

    kaarolaa, ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    uwaga uwaga pytanie roku : czy po <3 lezycie z nogami do gory ?? lub pupa na poduszce??? slyszalam rozne opinie a jakie sa wasze?? ma to jakis wplyw czy wg was nie ma to zadnego znaczenia?
    ja tak robie ale jak widac na nic to sie nie zdaje :) wiadomo chwytam sie wszystkiego nawet nogi w gorze lub poduszka pod tyłek i np. probuje wytrzymac zeby cała noc nie isc do lazienki na siusiu :)

    Tusiaczek, basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojoj slyszalam ze tak nie wolno!!! bo sperma zalegajaca zbyt dlugo utrudnia i blokuje ujscie szyjki ( jakas fachowa nazwa - nie pamietam) i ze powinna byc wydalona gdzies ok 25 min po stosunku dluzej tylko utrudnia niz ulatwia ... ile fachowcow tyle rad niestety... hihi

    Miriam, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moze cos w tym byc, ja tam nigdy o czyms takim nie słyszałam. ale 25 minut to troche krotko jest...

    inessa lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są swietni moi ziomale jeden mieszka w tym samym bloku co ja..Napewno imprezka się udała!!!
    juicca wrote:
    Witajcie kobietki ;) mnie wczoraj nie było pogoda się poprawiła w końcu słoneczko zaświeciło a ponadto wybrałam się z mężem i znajomymi na Kabaret Młodych Panów ;) mega relaks i smiechuu po uszy ;P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2013, 16:12

    basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby 15-20 minut to w sam raz no do 25 pierwsze ok 10-15 minut najwazniejsze jak tu sie nic nie zdziala to pozniej juz tez nie. A widzisz jak mowie ile fachowsow tyle rad hihi

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty karolka jestes mlodziutka jeszcze ja w twoim wieku nawet nie marzyalm o ciazy a wreczprzeciwnie chcialam nacieszyc sie zyciem i beztroska no ale teraz mam 26 lat i czuje ze juzdojrzalam do roli mamy wiec zaczelismy ciche starania ..

    inessa, Eavonne lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Emilko jak bedziesz miala ochote porozmawiac to pisz, moge nawet do Ciebie zadzwonic jesli ci ulzy...jestem tu jak bedziesz potrzebowala.

    Jesteś kochana, napisze napewno, musimy się wspierać, jesteśmy tu własnie po to <3

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda jestem wiem, ale ciekawe kiedy doczekam sie maluszka skoro walcze juz ponad 2 lata i mam za soba 2 poronienia. kolezanki w moim wieku to juz po 2 dzieci maja, jedna nawet 3 sie dorobiła, a ja nadal nic :( troszke to boli jak widze jak one sie ciesza i jak dzieciaczki rosna...nawet moja siostra ktora ma 19 lat jest mamusia i jej synek ma 7 miesiecy. przykro mi było na poczatku kiedy dowiedziałam sie ze jest w ciazy, a teraz sie ciesze bo wiem ze nie musi przechodzic tego co ja...

    Tusiaczek, basiulkaa_89, inessa lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rozumiem cie doskonale. mam znajoma ktora przez kilkanascie (!!!!!!) lat sie staralao dziecko dopiero w tamtym roku urodzila . Czasem jak kobieta i mezczyzna sa zdrowi i nie ma zadnych przeciwskazan wydaje mi sie ze glowna blokada w psoaidaniu dzidziusia jest psychika - blokada psychiczna- chce, musze miec, inni maja, itp itd a myslac tak popadamy w poczatkowa paranoje ktora pozniej wzrasta i zamiast cieszyc sie <3 mysle teraz musze zjasc w koncu.. Ahh ta psychika ludzkam jest taka przewrotna..

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko jak tu o tym nie myslec?

    Tusiaczek, inessa lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem co innego jak zaczynamy starania a co innego jak sie staramy juz tyle czasu i nie wychodzi wtedy czlowiek zaczyna czuc presje i ciagle mysli...

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    ;oniqa założyłaś ten wątek i jesteś czerwcową mamusią! :) Jeszcze raz gratulacje. Napisz Kochana nam wszystkim jakie były Twoje pierwsze objawy. Miałaś przeczucie, że się udało?
    tak założyłam i się udało jestem przeszczęśliwa , nie wiem dlaczego ale cos przeczuwałam że sie udało :) a co do objawów to strasznie spac mi się chciało, metaliczny smak, jak na mnie to podwyższona tempka a w szczególności ochota na ogórki kiszone ja uwielbiam ogórki a teraz mogłabym jeśc je tonami i pić tą wode i sos czosnkowy do wszystkiego do czekolady do mies do chleba normalnie nawet paluszki i chrupki w nim maczałam :D

    Konwalia, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    uwaga uwaga pytanie roku : czy po <3 lezycie z nogami do gory ?? lub pupa na poduszce??? slyszalam rozne opinie a jakie sa wasze?? ma to jakis wplyw czy wg was nie ma to zadnego znaczenia?
    jatak robiłam czasami mój M kładł się i robił za podpore i się udało :D :D

    Tusiaczek, kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,właśni dzisiaj dostałam okres także dupa :(. Może będę lipcówką :)
    Jstem na wyjeździe i mam marny net także dopiero w środe Was doczytam co naskrobałyście:*

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaga udanego wyjazdu :) zaraz poszukam i zaktualizuje listę :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja napewno do Was dolacze do lipcowek :) ale to dopiero w czwartek ;) MAM NADZIEJE,ZE NIE PRZYJDZIE :D ale znajac zycie to i tak mnie zaskoczy,tak z nienaka ;) ;) ;)

    karoolaa to ile ty masz lat kochana?ja mam 24 rok w niku to moj rocznik :)

    Buziaki pozdrawiam :*

    inessa lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Są swietni moi ziomale jeden mieszka w tym samym bloku co ja..Napewno imprezka się udała!!!
    jestes ze sląska z Rybnika?? udani są a teraz patrzę na Sopot Top Trendy i własnie wystepują ;P:)

    inessa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Kochane ja napewno do Was dolacze do lipcowek :) ale to dopiero w czwartek ;) MAM NADZIEJE,ZE NIE PRZYJDZIE :D ale znajac zycie to i tak mnie zaskoczy,tak z nienaka ;) ;) ;)

    karoolaa to ile ty masz lat kochana?ja mam 24 rok w niku to moj rocznik :)

    Buziaki pozdrawiam :*
    jestem rocznik 90, w marcu skonczyłam 23 a moj luby ma prawie 25 :)

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ