Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahha jak nie dobre to nasze zdrowie??? :D :D :D ahahhahah
    no co toast trzeba wzniesc :) jak o Was mysle to idzie mi w miare picie tego czegos :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2013, 18:20

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mykam zjesc kolacje i film ogladac :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego :) jaki film bo ja latam po kanałach i nic nie ma.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doradźcie proszę...
    Od dwóch dni mam małe plamienia...Czy to może być zagnieżdżenie zarodka?Mam bardzo nieregularne cykle...Ostatnio nie mierzyłam tempki bo tak zalecił lekarz...Wariuję !!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Binek ;-)
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia klawiatura doczepiana cos zaczela mi szwankowac w tablecie i nie wiem chyba bede musiala reklamowac masakra juz poprawilam posta hihihih ehh z ta technologia musze pisac teraz na dotykowej fuck w sumie nie jest tak zle a nie chce mi sie laptopa wlanczac wlasnie jaki film ja prawie praktycznie tv nie ogladam hihihin

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binek zapodaj wykresem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    monis a ty badasz szyjke prawda?jaka masz?
    Basiu nie badałam szyjki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Binek zapodaj wykresem
    wlasnie dawaj wykresa!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok juz widzialam strasznie dlugi masz cykl ile masz tak zazwyczaj ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok juz widzialam strasznie dlugi masz cykl ile masz tak zazwyczaj ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/w-oczekiwaniu-na-testowanie/co-to-jest-plamienie-implantacyjne,81.html
    Binek tu masz o plamieniu linka

    Mikusia2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binek nie wariuj tylko poczytaj jeszcze sobie w pytaniach na ovu wszystko jest fajnie napisane w bazie wiedzy i pytaniach i odpowiedziach :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny uciekam do pracy ostatni tydzień przede mna i L4 do końca ciąży tak mi się nie chce strasznie iśc no ale niestety musze życze miłego wieczorku biziaki dla Wszystkich.
    Basiu czekam jutro na zieloną kropeczkę z rana :)

    Mikusia2, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Konwalia, nick nieaktualny, sylvia, Modnisia lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nawidze tego czekania a do 23 tak dlugo jeszcze...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi popadam przez was w paranoje hihi i zaczynam sama sie stresowac prosze nie makrecajcie sie hinih:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz mam wszystko obcykane jaki wozek lozeczko lezaczek hustawka niania elekrtoniczna itp itd oczywoscie wszytsko dla chlopca WARJUJE mowie Wam WARJUJE JUZ!!!!!!!!!

    Konwalia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny uciekam do pracy ostatni tydzień przede mna i L4 do końca ciąży tak mi się nie chce strasznie iśc no ale niestety musze życze miłego wieczorku biziaki dla Wszystkich.
    Basiu czekam jutro na zieloną kropeczkę z rana :)

    ;oniqa ale Ci fajnie. Chyba masz spoko pracodawce? Lekarz bez problemu Ci wystawi L4?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    mam nadzieje ze bedzie wyrazna ;) chyba ze sie MIŁO rozczaruje @ :)

    Basiulkaa_89 to w czwartek będą dwie grube krechy, ale jak znam Ciebie do czwartku nie doczekasz i wcześniej zobaczysz dwie grube krechy. Czekamy na wieści :D
    No Kochane czerwcóweczki zaczyna się szał :) ;oniqa już przetarła szlaki, to która następna? :)

    Ja mam takie wrażliwe (.)(.) że dzisiaj musiałam zdjąć biustonosz. I jakby mi trochę urosły, ale to chyba dlatego, że przytyłam :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Basiulkaa_89 to w czwartek będą dwie grube krechy, ale jak znam Ciebie do czwartku nie doczekasz i wcześniej zobaczysz dwie grube krechy. Czekamy na wieści :D
    No Kochane czerwcóweczki zaczyna się szał :) ;oniqa już przetarła szlaki, to która następna? :)

    Ja mam takie wrażliwe (.)(.) że dzisiaj musiałam zdjąć biustonosz. I jakby mi trochę urosły, ale to chyba dlatego, że przytyłam :D

    Kochana predzej na betke polece bo to pewniejsze ;) :D :P a sie bede brudzic sikancem ;) tym bardziej,ze u mnie z rana pobieraja krew na bete a kolo 12 juz jest wynk takze szybciutko ;)
    Ty o bolu (.)(.) to nawet mi nie gadaj :O bola jak diabli :/ ale to norma u mnie przed @ zawsze :)

    nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy na pozytywne testy :D
    DObrej nocy Wam życzę :)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ