X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Pa .. miłego łikendu :) bo ja tylko do 14 później uciekam do mojego N , i jakbym cos wiedziała albo nie to może na chwile wpadnę.)
    tobie tez :) papa

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już się tak dzielicie Facebookiem to i ja też was chce :D HiHi o to mój https://www.facebook.com/miriam.michalska a tym czasem uciekam do szkoły <3

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaraz zamiotę dom, pójde po swoje wyniki ( mocz, krew itp- po ciąży każą robić) i pojade dupsko wygrzać, wrocę wieczorkiem na chwilę bo jutro praca :) ale póki nie zamiotę- jestem tu :)

    Nusia, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie widzieć z kim sie rozmawia :D

    Miriam, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja tez uciekam :) bo tej roboty w domu to nie zrobie w koncu, bede wieczorkiem dopiero :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A to niestety :) moje 3członowe na M :) nieważne- mamy to, mamy siebie, jak rodzinę :)
    oj Emi zrobiłaś mi przykrość tymi słowami :( chodzi mi o M jak ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 12:10

    inessa lubi tę wiadomość

  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zerkniecie na wykres?;)
    9e49b677981378bee8834610324538bf.png

    inessa lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItajcie w nowym dniu ja z pracy wróciłam no a tu wszyszcy wybyli :(
    nie bede płakać bo bede musiała 100 razy pisać : nie bede wiecej płakac " :P
    Dobrego popołudnia i weekendu :D

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    WItajcie w nowym dniu ja z pracy wróciłam no a tu wszyszcy wybyli :(
    nie bede płakać bo bede musiała 100 razy pisać : nie bede wiecej płakac " :P
    Dobrego popołudnia i weekendu :D

    mój raczej będzie kiepski bo mimo,że czuję że lepiej wiem kiedy była owu to i tak się martwię, że może jednak owulacja była 16dnia... teraz muszę tylko czekać :(

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam z tym problem juz od roku. i jakos nic nie pomaga. teraz chce Żel Conceive Plus zamowic. zobaczymy czy pomoze :) ja czuje ze w lipcu sie uda, bo prawie w owulke mam imieniny, to taki prezent bedzie i 2 lata jak poroniłam pierwszy raz :(

    Kochana ja używam tego żelu od tego cyklu i nie wiem jaki będzie efekt ale co do śluzu to bardzo mi pomaga bo ja go mam jak na lekarstwo i teraz nie mam stresu, że coś pójdzie nie tak przez żel...

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Kochana ja używam tego żelu od tego cyklu i nie wiem jaki będzie efekt ale co do śluzu to bardzo mi pomaga bo ja go mam jak na lekarstwo i teraz nie mam stresu, że coś pójdzie nie tak przez żel...
    ja mam nadzieje ze mi pomoze bo łykam wiesiołek, ale nie pomogł, teraz pije siemie, ale zel kupie swoja droga.

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam nadzieje ze mi pomoze bo łykam wiesiołek, ale nie pomogł, teraz pije siemie, ale zel kupie swoja droga.

    żel na pewno nie zaszkodzi :) kurcze ja mężulkowi odpuściłam po "owu" bo padnięty jest a tu mi wykres chce spłatać figla, jeśli się pomyliłam i owu było później to następny cykl będzie baaaardzo intensywny :)

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak patrzyłam na Twoj wykres i wydaje mi sie, ze troche szybko odpusciłas z <3 ale w nastepnym cyklu bedziesz wiedziała co robic :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam nie pisac tylko sprzatac, ale tak mi sie nie chce, deszcz pada, pogoda taka beznadziejna tylko kocyk, łóżko i nic wiecej...

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    no własnie tak patrzyłam na Twoj wykres i wydaje mi sie, ze troche szybko odpusciłas z <3 ale w nastepnym cyklu bedziesz wiedziała co robic :)

    po prostu mąż ma straszny miesiąc i nie chcę nic na siłę ale ja myślę, że owu była 11 lub 13dc i oby tak było :) tempka jest jaka jest przez termometr który nie pokazuje małych wzrostów a reszta objawów i obserwacji szyjki i śluzu wskazują, że mam rację... oby :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamka, ja tu na szybko robię obiad a okazało się, że mój M jeszcze jest w pracy chociaż ponad godzinę temu powinien skończyć. dojeżdża daleko więc wyjechał o 5.15 z domku i wróci pewnie na 18, co to za porządki?! :/

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki ja szczesliwa bo sie weekend zaczyna
    eunika kochana nie martw sie mój wraca z pracy w tym tyg najwczesniej 22:30 wiec looooozzzz :) a jeszcze musimy miec sile serduszkowac- cale dnie sie nie widzimy bo jak ja do pracy po 6 rano wychodze on śpiocha sobie a jak ja wracam juz go nie ma i tak do dupy...
    Dziewczyny zastanawiam sie co z moja owulacja hihih bo powinnam miec dzis lub wczoraj ale ani zadnych objawow ani nic temperatura ciagle wysoka jakas a sluz ciagle sie zmienia chwile jest wodnisty a zaraz pozniej kremowy i lepki i juz nic nie wiem i słuchaj tu wykresu albo swojego ciała to zimą w trampkach bedziesz chodziła hihhh

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak możecie looknijcie na wykres i skrobnijcie co myślicie - bo ja to już nic nie myśle...

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie jest baśka???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? może już szcęśliwa po teście, który może wyszedł pozytywny , że o nas zapomniała :)

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ