X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewuszki :*

    Widzę że Baśka nadal milczy....my tu się stresujemy a ona pewnie wyjechała sobie nad jeziorko i sobie leżakuje :)

    Ja dzisiaj byłam 6 raz u mechanika no i d*pa - nie dostał części w poniedziałek ide 7 RAZ!!!!! załamka

    Mówiłam wczoraj że męża dopadne i też d*pa wrócił po 13 godzinach pracy i mi padł dzisiaj będzie to samo...wściekła jestem bo dzisiaj owulka

    ...nie będę ryczeć bo tu widzę że teraz terror i kary sa za to :P

    inessa, kaarolaa, ;oniqa, eunika lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz a teraz głowa do przodu i usmiech prosze :)
    ja mam czerwiec kompletnie odpuszczony bo meza nie ma, a w lipcowych staraniach mało sie dzieje jeszcze, wiec siedze tu z Wami :)

    ;oniqa, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Iwka :) nom uwazaj co piszesz bo kara jest :)
    a z mechanikiem sie nie przejmuj bo to polska rzeczywistosc jest.
    a tak to masz pozdrowienia od oliwki, wczoraj z nia pisałam :)

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka rycz al e kare poniesziesz.
    Ja mam tate i braci którzy kochają samochody i przez troszke wiem na ich temat wiesz dawno bym już mieniła tego mechanika brbrbrbrbbrrbrbrbbrbrbrbrbr
    A dziś poprostu go "zgwałć" wybacz,że to powiem każdy facet dużo pracuje ale wiesz my kobiety też dużo pracujemy i jeszcze w domu trzeba zrobić to niby dlaczego nie mają mieć "tej chwili czasu" na serduszkowanie w końcu to dla Waszego szczęscia. Nie piszę tego tylko do Ciebie ale do każdej z nas, dlaczego tylko my mamy się ciagle poświęcać łązić po lekarzach a oni nawet tego nie chcą zrobic.
    No i wygadałam się jeżeli kogoś uraziłąm to z góry przepraszam, nie jestem feministką ale jak się tak ciągle użalamy nad facetami to też jest źle niech oni też coć zrobią :P

    kaarolaa, Iwka, samira lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem za założeniem jednego wątku tak jak wczesniej mowilyscie bo ostatnio zostałam się sama w maju hihhihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 15:45

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihih masz rację inessko ja się poświęcam i śpię przez to po maks 5-6 godzin ostatnio wiem, ze to niedobrze. Ale zawsze mi wypada płodny jak M ma 2 zmiany...

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam zdania ...jeszcze :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wyszła mi z piekarnika pizza na grubym cieście, może ktoś się skusi? :)

    inessa, Tusiaczek, Iwka, Modnisia, Modnisia lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Witaj Iwka :) nom uwazaj co piszesz bo kara jest :)
    a z mechanikiem sie nie przejmuj bo to polska rzeczywistosc jest.
    a tak to masz pozdrowienia od oliwki, wczoraj z nia pisałam :)
    A dziękuję :* mam nadzieję, że u niej wszystko oki. Taaaa nasza rzeczywistość..........

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 15:52

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo nie eunika ja kocham pizze dawaj!!!!! <3

    inessa, eunika lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to tak z tych watkow przeskakuje, zaczełam w marcu i tak lece co miesiac na kolejny juz o lipiec zahaczyłam :) kurcze jak tak mi bedzie szło to i do grudniowych sie zapisze :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieee zostańmy wszystkie na czerwcowych mamuśkach- jak nie zostaniemu=y nimi na real to chociaż bedziemy wiecznymi czerwcowymi urojonymi mamuśkami hihihih

    eunika, kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A dziękuję :* mam nadzieję, że u niej wszystko oki. Taaaa nasz rzeczywistość..........
    tak jak najbardziej mowi ze bardzo dobrze sie czuje i juz 12 tc sie zaczał :)

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Wkońcu słoneczo :) a jak samopoczucie:)

    inessa, kaarolaa, eunika, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam pizze ja chce już lece 0girl_witch.gif
    ja zaczęłam starnka wcześniej ale z ovu jestem od stycznia :P i co nie wiadomo ile jeszcze lat tu posiedzę, może tak długo,ze już nie bedę naprawde mieć sił na serduszkowanie :P

    eunika, ;oniqa, samira, Modnisia lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Iwka rycz al e kare poniesziesz.
    Ja mam tate i braci którzy kochają samochody i przez troszke wiem na ich temat wiesz dawno bym już mieniła tego mechanika brbrbrbrbbrrbrbrbbrbrbrbrbr
    A dziś poprostu go "zgwałć" wybacz,że to powiem każdy facet dużo pracuje ale wiesz my kobiety też dużo pracujemy i jeszcze w domu trzeba zrobić to niby dlaczego nie mają mieć "tej chwili czasu" na serduszkowanie w końcu to dla Waszego szczęscia. Nie piszę tego tylko do Ciebie ale do każdej z nas, dlaczego tylko my mamy się ciagle poświęcać łązić po lekarzach a oni nawet tego nie chcą zrobic.
    No i wygadałam się jeżeli kogoś uraziłąm to z góry przepraszam, nie jestem feministką ale jak się tak ciągle użalamy nad facetami to też jest źle niech oni też coć zrobią :P

    Zgadzam się oj zgadzam się inessa moje zdanie w Twoich ustach :*

    A co do mechanika oczywiście że go zmienię tylko ja jeżdżę do niego ponieważ z trzy tygodnie temu dałam mu moją bryczkę by mi wymienił tylne amortyzatory i tłumik no i ten tłumik co chwilę mi buczy. Najpierw gumy mi wymienił później obejmę a teraz chce wymienić jakieś haczyki bo z nich spada...więc to w ramach gwarancji coś nie do końca zrobił czy wymienił więc jeżdżę do niego. Mój M to już mnie podejrzewa że mam inne intencje ...trzy światy z tymi chłopami

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    nieee zostańmy wszystkie na czerwcowych mamuśkach- jak nie zostaniemu=y nimi na real to chociaż bedziemy wiecznymi czerwcowymi urojonymi mamuśkami hihihih
    no ja napewno w realu nie zostane, ale zagladac tutaj obiecuje :)

    Tusiaczek, inessa lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witam dziewczyny :)
    Wkońcu słoneczo :) a jak samopoczucie:)

    u mnie świetnie, poza małym świrowaniem :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w grudniu 2010 a na ovu od lutego 2013...i my zdrowi jesteśmy i bądź tu mądry.

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ja zaczęłam w grudniu 2010 a na ovu od lutego 2013...i my zdrowi jesteśmy i bądź tu mądry.

    jakie to wszytsko poronione a takie patologie ze sie tak wyraze brzydko -raz zaleją i już sa !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 15:53

    kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ