X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie jakos znikneła i juz jakis czas jej nie ma. tez sie zastanawiam czy jej sie udało...

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczku wiesz jak masz różny śluz wciągu dnia to zawsze zapisuje się ten najbadziej płodny :)
    Eunika nie wiem jak dalej tempki bedą ale jak narazie to wygląda,że wcześniej byla owulka około 13 dnia cyklu :)

    eunika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu hhhhhaaaaallllloooo gdzie jesteś ? :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu gdzie ty ??????? :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Tusiaczku wiesz jak masz różny śluz wciągu dnia to zawsze zapisuje się ten najbadziej płodny :)
    Eunika nie wiem jak dalej tempki bedą ale jak narazie to wygląda,że wcześniej byla owulka około 13 dnia cyklu :)

    Kocham Cię :) wiem, ze to głupie upierać się przy swoim ale jednak postawię na przeczucie :) W sumie takie nastawienie mnie uspokoi i nie będę świrować do końca cyklu :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    jak możecie looknijcie na wykres i skrobnijcie co myślicie - bo ja to już nic nie myśle...

    i chyba najlepiej robisz, ja w tym cyklu przestaję się opierać na wykresie, ufam sobie i swoim odczuciom, mam nadzieję że dobrze na tym wyjdę :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi i dobrze przynajmniej psychozy nie dostaniesz hihihi :)
    A słuchajcie jak temperatury ranne różnią się od np popołudniowych lub wieczornych??? bo np teraz mam strasznie niską temp - max 36 st!!!! trochę to dziwne tym bardziej, że jak pewnie zauważyłysnie na wykresie mam ciagle dosc wysoką temp ciała :)
    A eunika ilu dniowe masz cykle

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    hihi i dobrze przynajmniej psychozy nie dostaniesz hihihi :)
    A słuchajcie jak temperatury ranne różnią się od np popołudniowych lub wieczornych??? bo np teraz mam strasznie niską temp - max 36 st!!!! trochę to dziwne tym bardziej, że jak pewnie zauważyłysnie na wykresie mam ciagle dosc wysoką temp ciała :)
    A eunika ilu dniowe masz cykle

    Kochana tempka w ciągu dnia zazwyczaj rośnie ale to zależy od pogody, choroby, zmęczenia, ciśnienia itd. więc się tym nie przejmuj. ja mam cykle 25-31 dni, ostatnio 32... także cięzko cokolwiek stwierdzić, ja po swoich objawach i obserwacjach stwierdziłam, ze ten cykl pewnie będzie 29-30 dni bo w 13dc owu i 15dni fl. zobaczymy co z tych obliczeń wyjdzie

    Tusiaczek lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie u mnie zazwyczaj caly dzien jest taka sama albo minimalnie wyzsza a dzis taki spadek hihih a na wykresie niewielki i rano nadal wysoka :) a owulacja to gdzie hihih

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    No własnie u mnie zazwyczaj caly dzien jest taka sama albo minimalnie wyzsza a dzis taki spadek hihih a na wykresie niewielki i rano nadal wysoka :) a owulacja to gdzie hihih

    no Twoje tempki są jeszcze bardziej pokręcone niż moje :) w takiej sytuacji zalecam <3 co drugi dzień i czekanie na testowanie :) jak zawaliłam w tym cyklu to w następnym nie odpuszczam aż do 18dc :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby co drugi dzień piszą z tym <3 a jednak w okresie przed i w trakcie owulacji słyszałam że dobre rezultaty są przy regularnym codzoiennym <3 ehh ile różnych teorii ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 15:15

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    niby co drugi dzień piętą z tym <3 a jednak w okresie przed i w trakcie owulacji słyszałam że dobre rezultaty są przy regularnym codzoiennym <3 ehh ile różnych teorii ...

    to też chyba zależy od żołnierzyków :) ja nie robiłam żadnych badań więc wolę co drugi bo jak jest kiepsko to zdążą dojrzeć a jak jest dobrze to przeżyją te 2 dni :) czy jakoś tak; najważniejsze to znaleźć sposób żeby się w końcu udało :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w marcu 5 dni pod rzad <3 i sie udało :) a teraz robie przerwy i sie nie udaje wiec wroce znow w dni płodne codziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 15:15

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no słyszałam , że do dni płodnych to tak co 2 dzień nawet a w dni płodne do owulki najlepiej regularnie codziennie ale wiecie jak to jest hihi... a ja robiłam badnia i mąż też i niby wszytskie wyniki wyszły bardzo dobre.. Pożyjemy zobaczymy... tylko ja taki nerwus jestem , że jak mi sie cos nie uda zaraz sie wkurzam wiec boje sie , że tak teraz też beddzie...

    eunika, kaarolaa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    no słyszałam , że do dni płodnych to tak co 2 dzień nawet a w dni płodne do owulki najlepiej regularnie codziennie ale wiecie jak to jest hihi... a ja robiłam badnia i mąż też i niby wszytskie wyniki wyszły bardzo dobre.. Pożyjemy zobaczymy... tylko ja taki nerwus jestem , że jak mi sie cos nie uda zaraz sie wkurzam wiec boje sie , że tak teraz też beddzie...

    znam to, jestem taka sama :) ale spokojnie, akurat w tym przypadku złość nic nie da, najwyżej zaszkodzi...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak długo sie juz staracie?

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem- , że tylko sobie szkodzę ale cóż.. czasami nie można inaczej niestety.. to mój drugi cykl ale wolałabym, zeby tych cykli ca duzo nie było bo wtedy bede zniechecona i wogóle.. a skoro jestem zdrowa i maz tez to czemu miało by wkrótce nie wyjsc... :) Predzej czy pozniej wszytskie bedziemy mamuśkami :) i bedziemy sie radzic co zrobic zeby za duzo nie przytyc a dogadzac maleństwu :)

    eunika, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz kochana to dopiero drugi wiec jest jeszcze ok, wiem ze jak najszybciej chciałabys zobaczyc 2 kreseczki, najwazniejsze zebys sie nie denerwowała bo to jeszcze bardziej szkodzi.
    ja sie staram juz ponad 2 lata i jak widac narazie jest zle, ale sie nie poddam :)

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    wiem wiem- , że tylko sobie szkodzę ale cóż.. czasami nie można inaczej niestety.. to mój drugi cykl ale wolałabym, zeby tych cykli ca duzo nie było bo wtedy bede zniechecona i wogóle.. a skoro jestem zdrowa i maz tez to czemu miało by wkrótce nie wyjsc... :) Predzej czy pozniej wszytskie bedziemy mamuśkami :) i bedziemy sie radzic co zrobic zeby za duzo nie przytyc a dogadzac maleństwu :)

    mój taki z obserwacjami też drugi :) i tez mam nadzieję, że długo nie zejdzie bo nie chcę żeby starania wypełniły moje życie, wolałabym żeby wypełniło je maleństwo...

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie rację - głowki do góry i do przodu :) a w końcu się uda - byle tylko bliżej tego końca niż dalej hihih
    Fajnie, że was tu mam nawet jak nie pisze to podczytuje w samotne dni hihih
    za tydz na szczesnie mój M 1 zmiany wiec bedzie normalnie :)

    kaarolaa, eunika lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ