Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo dałam Ci odp.pod wykresem :)
    niektóre kobiety mają nawet później owulke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem, bo ile to mozna wtedy czekac na owulke i nie wiesz kiedy @ ci wypada. na szczescie tak nie mam moje sa 26-28 dniowe, raz w zyciu miałam 31 i 21 dni. nawet po poronieniach były normalne.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrej nocy i odpoczynku :D

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wzajemnie ... no właśnie karolka tez tak pomyślałam jak ty buziaki do jutra ja jeszcze trochę i tez chyba spać pójdę papa

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o a ja dzisiaj pierwsza :)
    witam śpiochów!!! tempka lekko w górę, ale to nic nie znaczy- jeszcze daleko....

    eunika, Iwka, juicca, ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja już nie patrzę za bardzo na tempkę, ze stresu że zaśpię budzę się coraz wcześniej i dziś zmierzyłam o 3.50 :) już co będzie to będzie, nie przejmuję się, jeśli owu się przesunie to trudno, czekam spokojnie :)

    Iwka, nick nieaktualny, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dzisiaj po spały :) Witam się z z rana. Życzę wszystkim udanego dnia u nas piękna pogoda.

    Ja za chwilę uciekam do koleżanki na kawę która-jak Wam już ostatnio wspomniałam zaciążyła z 4 tygodnie przed ślubem. Więc idę posłuchać jaka to ona jest szczęśliwa...dam radę i będę szczęśliwa razem z nią.

    :D

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;) w ten piekny dzionek

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) musze sie z Toba zgodzic, dzionek naprawde jest piekny :)

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie pospalam do szkoły na 8 :( wstalam 5.50 a teraz siedzę i czekam do 16 na wykladowce chyba ze sie zlituje i będzie wcześniej

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pogoda rewelacja aby nad wodę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pogoda rewelacja aby nad wodę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    No ja nie pospalam do szkoły na 8 :( wstalam 5.50 a teraz siedzę i czekam do 16 na wykladowce chyba ze sie zlituje i będzie wcześniej
    hej ;) Miriam widziałam na fb Twoje footki ;) są śliczne ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja ja juz byłam z mężem na zakupach teraz śniadanko i sprzatanie a póxniej może grill u znajomych :) mniam mniam :)

    nick nieaktualny, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane w nowym słonecznym i już bardzo ciepłym dniu :D Odpocznijcie co nie co przez te dni <3
    Wiecie co u Basiulki? :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witam i ja ja juz byłam z mężem na zakupach teraz śniadanko i sprzatanie a póxniej może grill u znajomych :) mniam mniam :)
    zaczyna się sezon grilla , w końcu ;) my też się dziś wybieramy do znajomych ;)) oniqa a jak się czujesz masz jakies objawy ciążowe?? plamisz dalej ?

    ;oniqa, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie do 9 pospałam, chociaz kotka juz od 6 probowała mnie obudzic :) nom pogoda w sam raz nad jeziorko algo grilla w ogrodku...tylko ze ja mam 15 do pracy :( moze po pracy uda sie gdzies z kolezanka do baru wybrac :)

    ;oniqa, juicca, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a niema nikt do Basi tel ?? tez sie zastanawiam co u Niej , jak wizyta

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    zaczyna się sezon grilla , w końcu ;) my też się dziś wybieramy do znajomych ;)) oniqa a jak się czujesz masz jakies objawy ciążowe?? plamisz dalej ?
    czuje sie bardzo dobrze bardzo bolamnie piersi rosną i dotknąć ich sie nie da a tak poza tym jest ok :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide coś zjeśc będe później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2013, 09:11

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ