Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie chyba nikt nie wie co sie z basia dzieje...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to smacznego ;)no mi tez tak piersi urosły masakraaa ;) takie ciężkie ale nie bolące


    Karolkaa ty do pracy ojej... sobota a trzeba pracowac... dobrze ze ja mam pracę od pn do pt

    nick nieaktualny, ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale moja praca nie jest straszna, wrecz przeciwnie sama przyjemnosc :) a na imie ma Marcelinka i ma 10 miesiecy :) jestem opiekunka do dzieci i akurat tak mi wypadło, ze dzisiaj musze isc...

    juicca, ;oniqa, nick nieaktualny, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialas zdjęcia ? A ja Ciebie nie :( dawaj adres :) a no i dziękuje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyslę na priva

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki
    A ja dzis obudziłąm się przed 6 ale pozniej usnelam i po 8 sie obudzilam. My dzisiaj tez planujemy grilka mają przyjechac moi rodzice, ogarnełam sie troszke - takie mini domowe spa, pedicure i te sprawy :) a ostatnio dla poprawy humoru zrobilam sobie u kosmetyczki cukierkowe paznokcie tzn śliczne miętowo różowe w białe kropeczki :) od razu humor lepszy :) ja juz dawno lasagne zrobiona nawet po kawałku zjedliśmy hihih tak pachniała :) mniami
    Wszystkim udanego dnia zycze :)
    i oczywiscie testujacym II kreseczekm i zielonej kroooopyyyy
    ps. baska odezwij sie bo lanie dostaniesz...

    juicca, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ;oniqa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lasagne mmmm robisz mi smaka ;) jateraz zabieram się za zrobienie sałatki ,;)

    Tusiaczek, nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale narobiłyście apetytu mniam mniam

    juicca, Tusiaczek, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co powiecie o moim wykresie ? Chyba ten nowy termometr cos zle mierzy ... a moze dobrze i rzycywiscie jest taka temp.
    9e49b677981378bee8834610324538bf.png

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka za mało dni mierzyłas tempke ja niestety nie pomoge

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie drzemke zrobiłam a terazwstałam i czas na małe sprzątanko robie pyszny kompot z rabarbaru, agrestu i truskawek a później upieke ciasto z truskawkami mniam :) udanego dnia kochane :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • MM28 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) testuje ktoś 22 czerwca? po dzisiejszym sporym skoku temp. wygląda to obiecująco :D ale staram sie nie nakręcać :D

    91534504c0d50d2a79ac0734cb6a32e3.png

    nick nieaktualny, ;oniqa, Modnisia lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakies domowe sposoby na pozbycie się oponki przed wakacjami??????!!! Jak mogłam na to pozwolić!!!! Jestem zla!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Iwo dałam Ci odp.pod wykresem :)
    niektóre kobiety mają nawet później owulke
    Widziałam dziękuje inessa:)
    Pozdrawiam:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dziewczyny znacie jakies domowe sposoby na pozbycie się oponki przed wakacjami??????!!! Jak mogłam na to pozwolić!!!! Jestem zla!!!!
    ja robiłam z mężem sześciopak wadera i oponka poszła :)

    nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwie sie tymi wynikami z krwi i moczu ... a tak ogolnie mierzylam dzisiaj cisnienie ... 98/66 chyba cos nie za bardzo ... ale czuje sie dobrze . Jestem ciekawa czy moglo to wplyna na moja poprzednio nieudana ciaze ... jezeli tak to ty razem bedzie bardzo ciezko i biore sie za to ;(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam cwiczenia z ewa chodakowska naprawde dziala ja cwicze skalpel i turbo spalanie wystarczy 3 razy w tygodniu naprawde dziala efekty po 3 miesiacach

    nick nieaktualny, Brava, ;oniqa, Modnisia lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez cwicze z Ewka Chodakowska- rozne cwiczenia-skalpel, turbo spalanie albo trening 5x6 min. do tego zaczelam biegac ostatnio. Ewke goraco polecam!!! Szybko widac efekty! :)

    nick nieaktualny, ;oniqa, aisa lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka a masz złe wyniki krwi? ciśnienei moze takie czasmi być, ja też mam tak często znam kobiety które mają niskie ciśnienie i mają dzieci więc z tym to spokojnie dziś jest też pogoda burzowa więc może być niskie ciśnienie.

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ