X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wieczorkiem, cisza tu jest dzisiaj, ale nie dziwie sie pogoda az prosi zeby grillowac na swiezym powietrzu :)

    inessa, ;oniqa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie siedzę nad Wisła ze znajomymi ale nie mogłam sie powstrzymać musiałam tu zajrzeć :)

    Mikusia2, inessa, ;oniqa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zmeczona caly dzien poza domem bylam miałam jechać na dni Kwidzyna ale nie wiem czy mi się chce...

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    piszecie o ewci chodkowskiej - też z nia ćwiczyłam - turbo, killera i skalpel i do tego cwiczenia na rece i brzuszki ale odkad staram sie o dzidzie czyli od polowy maja - nie cwicze. Poradzilam sie ewy i spytałam czy takie intensywne cwiczenia wplywaja na starania podczas ciazy- powiedziala mi ze wplywaja i sama mi odradzila takie intensywne cwiczenia nawet skalpel - starającym zostaje joga pływanie i spacery. Intensywne cwiczenia mogą utrudniac zajscie w ciae ale to jest sprawa indywidualna wiadomo. I obiecala mi ze wymysli napewno takie ciwiczenia na ciezaRnych i cwiczenia po porodzie ale ze wzgledu na to ze ona wszytskie cwiczenia testuje najpeiw na sobie to jeszcze moze to troszke potrwac. hihihi buziaki

    ;oniqa, inessa, Brava, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w domu bo jestem jakoś strasznie zmęczona, senna,nic mi się dziś nie chciało, leń totalny do tego upał i jeszcze alergia na pyłki dlatego staram się jak moge nie wychodzić na powietrze choć bardzo lubie spercery, griil ale cóż trzeba życ :D :D :D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wszędzie czuje dym papierosowy masakra jakaś :( bleeeee

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Lenka a masz złe wyniki krwi? ciśnienei moze takie czasmi być, ja też mam tak często znam kobiety które mają niskie ciśnienie i mają dzieci więc z tym to spokojnie dziś jest też pogoda burzowa więc może być niskie ciśnienie.

    wyników jeszcze nie ma bede miala na przyszly tydzien ... no ale ja mam caly czas takie cisnienie od kiedy pamietam ...wlasnie to mnie martwi ... i w dodatku problem z papierosami ... nie umiem rzucic tego swinstwa . Ale gdy tylko mysle o dziecku to jakos mnie do tego nalogu nie ciagnie .. ale przeciez nie moge tyle myslec wiadomo ze to najwazniejsze ale sa tez inne zmartwienia
    chyba za bardzo sie nakrecam ...

    inessa lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dzisiaj caly normalnie dzien od rana dosyc mocno pobolewal brzuch i dół pleców jakbym zaraz miała @ dostać!

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mowie ze to ciaza ale na pewno bólu sobie nie wkrecam, zastanawiam sie czy powinnam sie zaczac martwic

    Lenka19, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy robilas juz test? kiedy zamierzasz testowac? mnie tez dziwnie przezynalo dzisiaj w brzuchu co jakis czas ... no nie ma sie co pochopnie nakrecac na ciaze ... pozyjemy zobaczymy ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka19 wrote:
    a czy robilas juz test? kiedy zamierzasz testowac? mnie tez dziwnie przezynalo dzisiaj w brzuchu co jakis czas ... no nie ma sie co pochopnie nakrecac na ciaze ... pozyjemy zobaczymy ;)
    ja na razie nie planuje testowania poprzednio testowalam nie raz i bylam bardzo zawiedziona, dlatego chce to jak najdluzej odkladac no chyba ze @ zawita...

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 mam nadzieje ze @ juz nie przyjdzie zycze ci powodzenia ;*
    zobaczysz jeszcze bedziemy sie cieszyc z 2 kreseczek . Zawitam jutro papa

    inessa lubi tę wiadomość

    Lenka19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    a mnie dzisiaj caly normalnie dzien od rana dosyc mocno pobolewal brzuch i dół pleców jakbym zaraz miała @ dostać!



    kochana najważniejsze to dystans i spokój co ms być to będzie życzę II kresek wykres wygląda obiecująco <3

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!!!!Mam do was pytanie.Wczoraj zaznaczyłam na wykresie i nie wiem czy dobrze,że lekko krwawię i wyznaczylo mi nowy cykl,ale to moje krwawienie wyglądalo tak że jak wczoraj wstalam to po skorzystaniu z toalety ,wytarlam się i zobaczyłam trochę jasnej czerwonej krwi.Zaraz założyłam podpaskę mysląc że @ przylazła,ale potem przez cały dzień zobaczylam tylko trochę brązowego sluzu,krew już się nie pojawiła.Dzis jest dokladnie to samo krwi brak tylko brązowy sluz.Termin @ miałam na 14,niewiem co jest grane ,zawsze na drugi dzień to mnie już zalewało a teraz nawet nie mam żadnych objawów miesiączkowych.Dziewczynki wytłumaczcie mi kiedy mam uznac że jest plamienie a kiedy krwawienie,bo zastanawiam się czy nie zmienić wczorajszego zapisu na wykresie ,że to bylo plamienie a nie pierwszy dzień @.Dziekuję i czekam zniecierpliwoscią na odpowiedz:)

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane!
    od rana cieplutko i słonecznie....
    ale mam dziś lenia...
    szok!
    wpadnę do Was wieczorem i tak przez dzień pewnie będzie puściutko na forum :)

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Witajcie dziewczyny!!!!Mam do was pytanie.Wczoraj zaznaczyłam na wykresie i nie wiem czy dobrze,że lekko krwawię i wyznaczylo mi nowy cykl,ale to moje krwawienie wyglądalo tak że jak wczoraj wstalam to po skorzystaniu z toalety ,wytarlam się i zobaczyłam trochę jasnej czerwonej krwi.Zaraz założyłam podpaskę mysląc że @ przylazła,ale potem przez cały dzień zobaczylam tylko trochę brązowego sluzu,krew już się nie pojawiła.Dzis jest dokladnie to samo krwi brak tylko brązowy sluz.Termin @ miałam na 14,niewiem co jest grane ,zawsze na drugi dzień to mnie już zalewało a teraz nawet nie mam żadnych objawów miesiączkowych.Dziewczynki wytłumaczcie mi kiedy mam uznac że jest plamienie a kiedy krwawienie,bo zastanawiam się czy nie zmienić wczorajszego zapisu na wykresie ,że to bylo plamienie a nie pierwszy dzień @.Dziekuję i czekam zniecierpliwoscią na odpowiedz:)
    myślę, że to co opisujesz to plamienie... bynajmniej jak na razie jak się z tego @ nie rozwinie to będzie dobrze :) moim zdaniem powinnaś zmienić to na wykresie z krwawienia na plamienie :)

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Mkusia,bardzo!!!

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowy dniu kochane u nas było słońce a teraz troche chmur się gromadzie ale jest ciepło. Dobrej niedzieli dla wszystkich :D
    Adzia zaznacz,że to plamnienie :)
    Mikusia ja mam od wczoraj strasznego lenia :P

    adzia, Mikusia2, ;oniqa, Modnisia lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też witam :) mam kłopoty z internetem bo siedzę na wsi... tempka pnie się powoli w górę ale nie robię sobie nadziei bo owu przesunęło mi owulację... mam swoje przeczucia ale teraz spokojnie czekam do końca cyklu bo pewnie go zmarnowałam :(

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie oglądam różne wykresy i mam jeszcze nadzieję bo mnóstwo dziewczyn miało po owulacji skok o 0,2 a potem jeszcze jeden o 0,3 i jednak owu w końcu wyznaczyło na ten pierwszy. poza tym czy to możliwe, że miałabym owu jeśli szyjka była nisko i zamknięta? tego jestem pewna a obserwacje od 9 do 12dc pokazują, że to właśnie były dni około owulacyjne... chyba nie ma możliwości wystąpienia owu z zamknięta niską i twardą szyjką? :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ