X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie moje drogie :) bylam u gina w czwartek i skierowal mnie na badanie Beta Hcg :P powiedzial,ze dziwny mam ten @ i dlatego mnie skierowal i powiedzial,ze mozliwe,ze mi testy moga mega pozytywne mi nie wychodzic.Jutro mam na 8:20 wizyte u gina i dowiem sie co i jak i czy jestem w ciazy ale watpie :/ @ przyszla 12 mialam lekkie krwawienie ale nic mnie nie bolalo nawet zadnych boli miesiaczkowych nie mialam dzisiaj mam plamienie.
    Niema mnie kochane na necie bo mi padl :( :( :( dam wam znac jakos co i jak jutro :)
    Ahaaa :D musze sie pochwalic ze dostalam sie na stazz urzedu pracy jako kelnerka do pizzeri :D :D :D jestem cala happy ;) jutro na 10:30 idedo pracy juz hehehe ;)
    Nie martwcie sie o mnie :* <3 jestescie kochane <3 Strasznie tesknie :*

    inessa, ;oniqa, Mikusia2, Iwka, kaarolaa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff a już myślałam,że nie wiadomo co się Tobie kochana stało !!!!
    Przytulam i czekam jutro na wiadomość mam wielką nadzieję,że pozytywną i to bardzo <3

    basiulkaa_89, Iwka, ;oniqa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moja u ciebie bedzie zielono :D nawet nie wiesz jak ci tego zycze :* uciekam :* buziaki odezwe sie zas mam nadzieje,ze jak najszybciej :* <3

    inessa, Iwka, samira lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ponownie!!!!No i przylazła ta wredna @.Nawet dobrze bo wiem że mogę zacząć nowy cykl ,może będzie szczęsliwy bo to 7 cykl?Dobrze Basiulkaa że się odezwałas:)

    inessa, Mikusia2, Modnisia lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 będzie karniaczek nie uciekamy z forum tak bez ostrzeżenia !!!!

    ale niedzielna nuda ....

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie na 100 % @ przyjdzie te same odjawy tylko nie wiem kiedy dokladnie mam sie jej spodziewac... :(

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    do mnie na 100 % @ przyjdzie te same odjawy tylko nie wiem kiedy dokladnie mam sie jej spodziewac... :(

    nie możesz być pewna póki nie przyjdzie :) przecież wiesz, że objawy ciąży mogą być na początku identyczne z objawami @ :)

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie tak... ale mnie tak kuźwa boli, że nie pytaj :) wziełam paracetamol i nie pomaga a nawet nie mam nic innego pod reka a silnych lekow tez nie moge wziac, niby duzo za wczesnie mnie wszystko boli, ale tak samo mocno i wyraźnie jak na @

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    teoretycznie tak... ale mnie tak kuźwa boli, że nie pytaj :) wziełam paracetamol i nie pomaga a nawet nie mam nic innego pod reka a silnych lekow tez nie moge wziac, niby duzo za wczesnie mnie wszystko boli, ale tak samo mocno i wyraźnie jak na @

    może to akurat dobry znak :) nie odbieraj sobie nadziei, ja nawet wytoczyłam wojnę owu i wbrew niemu wierzę, że mogło się udać :)

    Mikusia2, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy i spokojnego tygodnia oraz bardzo radosnego i obfitego w zieloności :D <3
    Ja o przyjściu @ to nic nie mówię bo też bardzo bym chciałą aby nie przyszła.
    Mikusia życzę CI tego aby nie przyszła <3

    eunika, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    może to akurat dobry znak :) nie odbieraj sobie nadziei, ja nawet wytoczyłam wojnę owu i wbrew niemu wierzę, że mogło się udać :)
    po prostu boję się kolejnego rozczarowania :(

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    po prostu boję się kolejnego rozczarowania :(

    wiem coś o tym, ja baaaaaaaaaaardzo czekam na 2 kreseczki ale w tym miesiącu mimo, że wierzę że mam szanse to jestem spokojna, nie teraz to za miesiąc, na urlopie się coś zmajstruje :)

    Kochane ja się kładę spać bo mój M już dawno chrapie :) zajrzę jutro od rana bo mam trochę wolnego, dobranoc i niczym się nie przejmować :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorem. Nadrobiłam Was i chcę Wam napisać jedno.
    Życzę Wam wszystkim i sobie żeby @ nie przyszła, ale naprawdę nie ma co się nakręcać bo potem jest jeszcze większe rozczarowanie. Nie doszukujcie się żadnych objawów, bo to i tak nic nie zmieni. Trzeba czekać na termin @, bo ani 1000 objawów, ani zupełny ich brak nie musi oznaczać ciąży, ale też jej nie wykluczają. Także więcej luzu i relaksu, a na pewno w końcu wszystkie zobaczymy dwie kreski na teście :)

    Matylda36, mia6, carolina84, inessa, aisa lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif ma zdecydowanie rację i słuchajcie jej, bo dobrze prawi :-) Najgorsze jest nakręcać się, doszukiwać objawów ciąży na siłę. Ja tak robiłam, spinałam się, jak poczułam minimalny ból w brzuchu, szukałam, szperałam w necie, na forach, a @ i tak przychodziła. Jak odpuściłam, schowałam termometr, nie analizowałam, żadnego objawu jako ciążowego, i starałam się odsunąć każdą natrętną myśl krążącą wokół tematu czy to może ciąża, czy może nie, to na teście zobaczyłam II kreski :-)
    Nie powiem, że było łatwo, ale udało mi się wyeliminować większość czynników stresogennych i jest efekt :-)
    I tego samego Wam wszystkim życzę :-)

    Klif, carolina84, adzia, Makak, Mikusia2, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny , była druga kreska mimo ze blada a teraz jest plamienie czyli @ sie zbliza :( ehhh

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .. jakaś jestem bez nadziei .. Chyba nic z tego , chciałabym dziś usłyszeć te słowa u ginka .. ale sama nie wiem o co chodzi ze mną ?
    Załamywać się nie ma co , będą inne cykle .. np. następny.:)

    Mikusia2, inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam o poranku :)

    U mnie niestety spadek tempki, więc dzisiaj dostanę @ :-(
    Tak się zastanawiam, czy takie czynniki jak picie alkoholu (chodzi mi o wypicie np 2 piw tuż przed okresem, czy wina), wizyta u dentysty, leki na alergię mogły zaważyć na tym, że znowu się nie udało?? co o tym myślicie?

    Matyldo gratuluję Ci ogromnie II kreseczek! :) czyli w tym cyklu nie mierzyłaś tempki w ogóle? ale widzę po wykresie, że robiłaś testy owulacyjne i kontrolowałaś śluz???

    inessa, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Niusia .. ja mysle , ze te czynniki nie maja nic wspolnego z ciaża lub jej brakiem .. gdybysmy miałay tak podchodzić do wszytskiego to już po owu .. nic bysmy nie mogły robic .. inne pija alkohol nałogowo i w ciaze zachodzą , dentysta tez raczej nie ma tu nic wspolnego . z lekami to róznie .. myslę ze to siedzi w głowie jesli nie ma jakis przeciwskazań lekarskich .. psychika bardziej upośledza niz jakaś choroba , którą sie posiada .. na to zabierzesz leki a z psychika musimy radzić soebie same .. podejscie do starań ma wpływ.. ale chyba wszytskie tu dobrze wiemy jak trudno nie myslec jesli sie czegos bardzo prognie .. moja ciąza to już przerodziła sie w marzenie ..

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wiem właśnie, że psychika nasza może zdziałać cuda ;) ale tak tylko pytam na wszelki wypadek, bo ten cykl niby sobie odpuściłam, ale na samym jego końcu zaczęłam się znowu przejmować, przy okazji jakiegoś weekendowego grilla było piwko, w miedzy czasie przypelętał się ból zęba, trzeba było wziąć leki, dodatkowo alergia, więc potem człowiek jak zaczyna analizować w momencie przyjścia @ czy się zrobiło wszystko co mogło aby pomóc w zajściu w ciąże to można zwariować bo się myśli: kurcze mogłam nie pić tego piwa, mogłam to i to i tamto...masakra!

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a najgorsze jest to, że cały cykl się super trzymała, nie sprawdzałam temki w ogóle, nawet nie wiedziałam czy owu była i kiedy i coś mnie tknęło, żeby tak kilka dni przed @ ją zmierzyć, z ciekawości tylko, no i była dosyć wysoka, więc automatycznie zapaliła się w główce lampka, że może się udało...rany jaki człowiek jest głupi! w tym cyklu chyba wywioze gdzieś termometr żeby nie kusił :)

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ