X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam żeby wtedy była owulka jak jest zamknięta szyjka, trzymam kciuki za powodzenie kochana <3

    eunika lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    hej dziewczyny
    piszecie o ewci chodkowskiej - też z nia ćwiczyłam - turbo, killera i skalpel i do tego cwiczenia na rece i brzuszki ale odkad staram sie o dzidzie czyli od polowy maja - nie cwicze. Poradzilam sie ewy i spytałam czy takie intensywne cwiczenia wplywaja na starania podczas ciazy- powiedziala mi ze wplywaja i sama mi odradzila takie intensywne cwiczenia nawet skalpel - starającym zostaje joga pływanie i spacery. Intensywne cwiczenia mogą utrudniac zajscie w ciae ale to jest sprawa indywidualna wiadomo. I obiecala mi ze wymysli napewno takie ciwiczenia na ciezaRnych i cwiczenia po porodzie ale ze wzgledu na to ze ona wszytskie cwiczenia testuje najpeiw na sobie to jeszcze moze to troszke potrwac. hihihi buziaki
    dzieki Tusiaczku za info, ja w sumie dopiero od niedawna cwicze z Ewka i tez sie zastanawialam czy te cwiczenia nie maja wplywu na starania gdyz sa dosc intensywne. Nie wiem w sumie co teraz robic, chyba poprostu ograncze je troche.. Z drugiej strony jak bede sie starac wiele wiele miesiecy to chyba obrosne tluszczem jak nie bede cwiczyc... Hmmmmm... Najlepiej by bylo jakbym szybko zaszla w ciaze a wziela sie za forme po ciazy :) Najlepsze rozwazanie-tylko nie tak proste do wykonania :)
    Zycze wszytkim udanej niedzieli!!!
    Buziaki!!
    PS. Kto nastepny testuje?

    eunika, Tusiaczek, inessa lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Nie słyszałam żeby wtedy była owulka jak jest zamknięta szyjka, trzymam kciuki za powodzenie kochana <3

    właśnie na to liczę, że komputer się pomylił :) tylko to mnie trzyma przy nadziei :)

    inessa, Mikusia2, Tusiaczek lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    dzieki Tusiaczku za info, ja w sumie dopiero od niedawna cwicze z Ewka i tez sie zastanawialam czy te cwiczenia nie maja wplywu na starania gdyz sa dosc intensywne. Nie wiem w sumie co teraz robic, chyba poprostu ograncze je troche.. Z drugiej strony jak bede sie starac wiele wiele miesiecy to chyba obrosne tluszczem jak nie bede cwiczyc... Hmmmmm... Najlepiej by bylo jakbym szybko zaszla w ciaze a wziela sie za forme po ciazy :) Najlepsze rozwazanie-tylko nie tak proste do wykonania :)
    Zycze wszytkim udanej niedzieli!!!
    Buziaki!!
    PS. Kto nastepny testuje?

    Kochana ja bym je całkiem wykluczyłą znajdź sobie joge relaksacyjna wyciszającą a wymagająca minimalnego ruchu albo np. pływanie z 2 razy tygodniowo na basenie... No i spacery... A wiem co czujesz bo ja czuje identycznie dla kogos aktywnego fizycznie zaprzestanie ruchu jak np dla mnie to masakra czuje sie taka " skapciała" no ale jak mogą mi utrudniac zajsscie z dwojga złego wybieram opcję nr 2
    :)

    eunika, inessa, Brava lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w tym cyklu zawita @ to nie badam zadnej temperatury ani szyjki macicy kategoryczne NIE bo potem jestem zla ze sluz byl plodny szyjka mocno otwarta itp. itd. a ta wredna @ i tak zawita!
    znowu od rana mocno mnie krzyz boli, zaczynam sie martwic!

    eunika, inessa, juicca lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    jak w tym cyklu zawita @ to nie badam zadnej temperatury ani szyjki macicy kategoryczne NIE bo potem jestem zla ze sluz byl plodny szyjka mocno otwarta itp. itd. a ta wredna @ i tak zawita!
    znowu od rana mocno mnie krzyz boli, zaczynam sie martwic!
    nie martw się Kochana, i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja :) ja sobie obiecywałam, że nie badam szyjki a nie mogłam się powstrzymać bo to mnie jeszcze bardziej stresowało :) najgorsze jest to czekanie każdego miesiąca, jakby nie można było tego jakoś przyspieszyć... i tak robię już wszystko co się da żeby zapełnić sobie całe dni to wtedy troszeczkę szybciej czas leci...

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    nie martw się Kochana, i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja :) ja sobie obiecywałam, że nie badam szyjki a nie mogłam się powstrzymać bo to mnie jeszcze bardziej stresowało :) najgorsze jest to czekanie każdego miesiąca, jakby nie można było tego jakoś przyspieszyć... i tak robię już wszystko co się da żeby zapełnić sobie całe dni to wtedy troszeczkę szybciej czas leci...
    masz racje... te czekanie dobija człowieka na maksa ale mówie jak terz nic sie nie uda to odpierdocze wam posta na pożegnanie i wpadne do Was na forum dobiero z wiadomościa o dwóch kreseczkach, nawet mojemu M to obiecałam i słowa postaram się dotrzymać bo mam juz dość presji jaką sobie sama stworzyłam! :( :( :( :(

    inessa, eunika lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynaja mnie bolec piersi i wiem ze to zly znak... :(

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki teraz zobaczcie moj wykres... moze dlatego te testy wychodziły słaaabo , bo za wczesnie zmieniłam pare rzeczy , odhaczyłam testy owu , zostawiłam tylko jeden na wykresie ten najmocniejszy i przesuneło owu na wykresie z 13 do 16 dnia

    prosze zobaczcie i skomentujcie co uważacie ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jesli ten cykl bedzie stracony to od następnego nie mierze temperatury ani testów owu nie kupie

    Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia spokojnie :) jescze masz kilka dni do @ więc czekaj i się nie stresuj :) może akurat okaże się, że ból piersi to na bobaska :)

    A ja nadal czekam na mój @, powinien już w sumie przyjść, boli mnie dół pleców od jakiegoś czasu, nie wspomne już o piersiach! ja się nie nastawiam, bo ostatnio byłam prawie pewna że w końcu się udało i niestety znowu się rozczarowałam. W tym miesiącu doszedł ten ból pleców i trochę inaczej piersi bolą, ale nie nastawiam się wcale...zobaczymy...

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny dopiero teraz bo sprzątałam troche bo gości mam o 15:30 cudowny dzisiaj dzień normalnie jakoś super się czuje upiekłam ciasto z truskawkami , rabarbarem i kruszonką mąż zrobił koktajl truskawkowo bananowy a teraz robi chińszczyzne :) mniam mniam :)ale dba o mnie :)a jak u Was kochane Basia sie odzywała do którejś martwie sie o Nią :(

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.06 - H30
    01.06 - Domi81
    03.06 - marzenurek <3
    07.06 - ;oniqa <3
    12.06 - juicca
    14.06 – adzia – test – ale @ jeszcze nie ma
    19.06 - Kaja
    20.06 - Makak
    21.06 – inessa
    24.06 – Miriam
    24.06 - eunika
    24.06 - elizka369
    30.06 - Kami

    - sylwia1808
    - Iwo123
    - gosia28
    - Insidia89
    - Tweety
    - jeszcze mam nadzieje
    - Ofelaine
    - basiulkaa_89
    - madzia123
    - juicca
    - Mikusia2
    - madzianka
    - Effcia28
    - maximka84
    - Klif
    - samira

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2013, 11:38

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia chyba sie obrazila na nas :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie martwie o Basię.... mam nadzieję, że wszystko ok.. :) a mnie piersi bolą. dziwne... troche za szybko... na @ zawsze boki od strony pach a teraz tak jakby inaczej i od przodu. a najlepsze ze mam takie male a tak bola to nie fair.. :(

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba testuję w środę bo przy braku ciąży muszę odstawić luteinę właśnie w środę a w przypadku ciąży kontynuować.... Mam nadzieję oczywiście, że tym razem się uda :)

    Mikusia2, inessa, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolina84 czekamy na dobre wiesci :)

    carolina84, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za Was również mocno trzymam kciuki!

    inessa lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ma napisane przy wykresie,że jest zakończony :( nie wiem o co tu chodzi :(

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ