X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej :) zgrabniejsze :) :P

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    pierwsza moja myśl, że 144 razy w cyklu hehe :D ale rozumiem, że ogólnie te 144
    ogólnie ogólnie, w cyklu to by się nikt nie wyrobił :D w jakimś dokumentalnym to oglądałam :D że 144 razy średnio żeby się w koncu udało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 12:10

    julita lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie sprawdziłam ile było u mnie <3 w ciągu ostatnich dwóch cykli, czyli od czasu gdy świadomie się staramy, wyszło równe 20 :D
    idąc tokiem rozumowania potrzebowałabym jeszcze jakichś 8-9 miesięcy do tych 114 :)

    no way! będzie w czerwcu :D

    mizzelka, Ewa99 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakbysmy lezały tylko z rozłożonymi nogami caly dzieni noc i miały 3 mezow to dziewczyny machnełybysmy te 144 razy w jeden miesiąc :))))

    mizzelka, julita, samira, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeden serduszkuje wiecej inny mniej :D różnie to bywa :D pojęcie względne :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://img3.bellybellycontent.com/images/smilies/bfp.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 12:19

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    http://img3.bellybellycontent.com/images/smilies/bfp.gif
    nic tu ciekawego nie widzę najlepsze moim zdaniem są już wybrane :) ale to jest moje zdanie

    samira lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira fajne te 2 kreski tylko cos sie nie wstawiaja ;/

    mizzelcia ja ogólnie jestem za oznakowaniem nr 1 ;) ale fajnie nawet wymyslilas zeby bocianki przy nicku a na dole brzusio ;) bylo by to sprawiedliwe bo chyba narazie jest wiecej kobitek za bockiem ;P

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry <3 http://smileys.sur-la-toile.com/repository/respect/0018.gif ufff..udało mi się przeczytać wszystko tutaj od A do Z zabawa.gif
    To i ja może coś o sobie napiszę choć tego bardzo nie lubię :P O dziecko staramy się już ponad 3 lata dokładnie to już nie wiem bo po pewnym czasie przestałam liczyć :P z czego prawie 2 lata straciłam na lekarza "konowała" wielki mi prof...ostatnia moja wizyta u niego zakończyła się tym, że bez żadnych badań, baz usg od tak wysłał mnie na zabieg łyżeczkowania bo miałam przedłużające się plamienio/krwawienie po @ i trwało już prawie 14 dni...no ale plus w tej historii taki, że w klinice gdzie miałam mieć zabieg poznałam swojego obecnego lekarza :) i mimo, że jest to dość młody człowiek bo ma ok 34/35lat i jest w trakcie specjalizacji z położnictwa to zrobił dla mnie więcej niż ten wielki mi prof. przez prawie dwa lata. U obecnego lekarza zajęło nam niespełna 9 miesięcy by pojawiła się ciąża.Niestety szczęście nie trwało zbyt długo. On też porobił mi wszystkie bania, hormony, toxo, itp. Tyle tego że ho ho...i może to dziwne ale lubię do niego chodzić na wizyty :P chociaż w tym roku chodzę prywatnie bo już nie przyjmuje w poradni na NFZ ale nie jest drogim lekarzem i pacjentki traktuje równo :) nie rozgranicza czy prywatnie czy na NFZ. A ogólnie to jestem z Bydgoszczy :) pogoda dziś taka średnia ale od jutra ma być ponoć lepiej :D zobaczymy <3
    Co do listy to jeszcze się nie dopisuję chociaż OF wyznaczyło mi @ na 29 czerwca, ale szczerze nie wiem kiedy będzie..to jest nasz 3cs pp i do gry wróciło CLO. W 1cs pp brałam CLO ale pęcherzyk nie pękł i cykl trwał 33dni, kolejny cykl 2cs pp miałam naturalny bo lekarz nie chciał ryzykować by w razie nie wchłonięcia tego niepękniętego pęcherzyka nie powstała torbiel na całe szczęście w trakcie @ się wchłonął no ale cykl okazał się bezowulacyjny i trwał 45dni :O teraz jestem w 3cs pp i znowu na CLO tylko tym razem mam je od 3dc do 7dc (wcześniej brałam od 5dc do 9dc). Raz CLO nam pomogło, może pomoże i drugi :) w pn będę dzwoniła do lekarza umawiała się na usg :) fajnie mam z tym lekarzem, że w sumie za monitoring nie płacę bo umawiam się z nim w takie dni kiedy on ma dyżur w szpitalu, jedyne co to raz jeżdżę do jednego raz do drugiego szpitala :P No i zobaczymy czy coś tam rośnie i czy pęka..bo mam coś złe przeczucia patrząc na ten mój wykres temp. znowu jakaś płaska linia zgonu, nie wiem może coś się ruszy jeszcze, dopiero za mną 3 z 10 tabl. CLO więc trochę przed Nami :P przy braniu CLO od 5 do 9 dc cykl trwał 30/31dni a owulacja była ok.15/16dc więc teraz wydaje mi się, że mogę zrobić -1/2dni ale poczekam do usg zobaczymy co z tego wyjdzie :) Jedno wiem na 100% żadnego testowania przed terminem @ a już wgl. żadnego sprawdzania poziomu hCg w krwi ooo nie shocked.gif a co do zawodu to z wykształcenia jestem mgr pedagogiki o spec. promocja zdrowia a po licencjacie pedagogika o spec. edukacja zdrowotna i geragogika. Najbardziej marzyłaby mi się praca w świetlicy szkolnej itp. ale niestety moje wykształcenie prowadzi jedynie do bezrobocia .. no ale skończyłam co chciałam :P póki co nie pracuję bo jedyne co proponują PUP to telemarketing a już podejmowałam taką pracę i wytrzymałam tydzień, po prostu nie umiem ludziom wciskać kitu :| póki co w lipcu mamy w planach urlop w górach więc na razie pracy nie szukam bo nikt mi na dzień dobry nie da urlopu :P
    Co do wieku to w czerwcu stuknie mi 26 lat 8) może jakiś spóźniony prezent na urodziny dostanę od losu bo ur. mam 17 czerwca a testowanie jeśli będzie potwierdzona owulacja myślę, że koło 24/25 czerwca będzie :) w lipcu znowu stuknie Nam 7 lat jak jesteśmy w związku i w lipcu też powinien na świat przyjść Nasz Aniołek :( ja ciągle wierzę w to, że On do Nas powróci, a tak poza tym to w październiku będzie Nasza 4 rocznica ślubu jak ten czas szybko leci :O mam nadzieję, że już niebawem każda z Nas zobaczy upragnione II kreseczki chociaż pozytywny test z moczu czy z krwi to połowa sukcesu więc każdej życzę jeśli już się uda zdrowej i w miarę nudnej ciąży, oraz pięknych widoków na każdej wizycie z USG by ten czas stanu błogosławionego nie był dla Nas stanem ciągłego lęku, stresu, strachu (chociaż pewnie będzie nam doskwierał) ale by był to czas radosnego oczekiwania na spełnienie naszego marzenia <3
    Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam 49.gif i życzę miłego dnia kwiateg1.gif

    mizzelka, julita, czrnula 22, Kasia * lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julitta to patrząc na Twoje wyniki już wiem skąd ten statystyczny rok starań :) az policze ile miałam w zeszłym cyklu <3 :)
    kasiu zanim podejmę decyzje chciałabym jednak wiedzieć jakie są szanse na dzidzie... bo jak są to szkoda tej umowy tracić..

    julita lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    nic tu ciekawego nie widzę najlepsze moim zdaniem są już wybrane :) ale to jest moje zdanie
    też nic ciekawszego nie znalazłam

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    samira fajne te 2 kreski tylko cos sie nie wstawiaja ;/

    mizzelcia ja ogólnie jestem za oznakowaniem nr 1 ;) ale fajnie nawet wymyslilas zeby bocianki przy nicku a na dole brzusio ;) bylo by to sprawiedliwe bo chyba narazie jest wiecej kobitek za bockiem ;P
    no bo kobietka fajna ale kurde za duza bd przy nickach... a bociek mniejszy i zgrabniejszy :)

    slodka100, samira lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zanudziłaś, teraz wiem w skrócie co i jak u cb było :) bo aby znałam po fragmentach :) na pewno nam się w koncu uda :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no bo kobietka fajna ale kurde za duza bd przy nickach... a bociek mniejszy i zgrabniejszy :)
    mizzelka a te kobitki to chcesz wstawiać tz. tyle ile będzie zaciążonych tak ??

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena88, ogólnie lubię czytać pamiętniki dziewczyn z OF, także i twoją historię przeczytałam z zaciekawieniem :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smamira mi sie zdaje ze jedna tylko bedzie i przy niej liczba zeby nie liczyc ;P
    ale niech sie wypowie mizzelka bo to do niej bylo skierowane pytanie ;)

    samira lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze tylko 3 dni to pierwszych czerwcowych testerkow super ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    smamira mi sie zdaje ze jedna tylko bedzie i przy niej liczba zeby nie liczyc ;P
    ale niech sie wypowie mizzelka bo to do niej bylo skierowane pytanie ;)
    a no tak nie pomyślałam o tym ,rzeczywiście tak będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda sie uda nam wszystkim zobaczycie <3

    julita lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie boćki by były przy nickach naszych po pozytywnym teście a kobietka z brzuskiem na dole zeby wiedziec ile jest mamusiek na dany dzien ;) tzn np 5 czerwca jest już 7 mamusiek :)

    czrnula 22, Ewa99, Izuniaa89 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ