X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kup sobie takie majaciochy iza wyszczuplajace:) a tak na brzuszek to njalepsze cwiczenia brzuszki najszybciej zgubisz po co sie katowac dieta ja sie nie odchudzam bo bede wciazy i i tak przytyje wiec nie zamierzam sie meczyć

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    Magda lena noo dlatego jestem bardzo zadowolona po wizycie :) i teraz na pewno nie bede panikowac i liczyc czy sie uda czy sie uda :)) jak sie uda to bede w niebie a jak nie to nastepnym razem. dokladnie sam mi gin powiedzial ze trzeba serduszkowac z przyjemnosci a nie ze pracie ze dziecko

    a tak dodam od siebie to jest taka akcja CZERWCÓWECZKI wszystkie odwiedzone przez bociana :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokaldnie to mi powiedział: Hej dziewczyny ;) wracam od gina i bardzo mnie uspokiil po pierwsze mowil zeby nie wpadac jakas w paranoje i nie nakrecac sie bo 4 miesiace straan to malo. Mowil tez ze tym bardziej ze regularnie miesiaczkuje to wiadomo ze mam owulki i nie ma co wydawac kasy na roznego typu badania. Mam mala infekcje ale przepisal antybiotyk itp. Powoedzial mi tez ze jak nie bd okresu to nie popadac w szal bo czesto sa ciaze biochemiczne dlatego najlepiej odvzekac dwa tyg i sie pochwalic a nie zapeszac :) mega super ginekolog widac ze opanowany i co najwazniejsze nie popadac w szal :))) bo to zle wplywa na psychike :) jak ma byc dzidzi to bedzie i od dzis tego sie trzymam :))

    Zajsonek, Kasia *, Roxanka, samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszytkie bedziemy wciazy tak na oko pi razy drzwi wciagu roku .nie martw sie iwoncia mówiłam ci ze gin Cie uspokoi i co ico mówiłam nie robic testów przed okresem ani bety a dzidiza i tak bedzie ale hmm on uznal ze 4mieisace staran to nie dlugo o matko to jak mój gin uslyszy ze ja che tabletki po 4 mieisacach ahahah

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    dokaldnie to mi powiedział: Hej dziewczyny ;) wracam od gina i bardzo mnie uspokiil po pierwsze mowil zeby nie wpadac jakas w paranoje i nie nakrecac sie bo 4 miesiace straan to malo. Mowil tez ze tym bardziej ze regularnie miesiaczkuje to wiadomo ze mam owulki i nie ma co wydawac kasy na roznego typu badania. Mam mala infekcje ale przepisal antybiotyk itp. Powoedzial mi tez ze jak nie bd okresu to nie popadac w szal bo czesto sa ciaze biochemiczne dlatego najlepiej odvzekac dwa tyg i sie pochwalic a nie zapeszac :) mega super ginekolog widac ze opanowany i co najwazniejsze nie popadac w szal :))) bo to zle wplywa na psychike :) jak ma byc dzidzi to bedzie i od dzis tego sie trzymam :))


    Iwona mi to samo powiedziała moja gin, że kochać się z przyjemności, ale jak bardzo chce się dzidzi to nie częściej niż co drugi dzień :) nie myśleć o tym za dużo :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mówi , że pary się starają około roku i wtedy będziemy się badać ale mówi , że jest przekonany, że zajdę wcześniej i tylko spokój mnie uratuje :))

    Zajsonek, Kasia * lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Iwonka :D luz w dupie i <3 :D

    Ewa99, Rybeńka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam, że zaczęłam starania rok temu, z przerwą na ciążę i poronieni. To powiedział, że to jeszcze za szybko żeby się martwić :/ a ja bym chciała żeby mi coś doradził albo coś. Sama nie wiem. 4 czerwca idę do nowego lekarza tym razem gin-endo. Ma bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że coś zdziałamy. Ale Iwoncia tak jak mówisz, że chyba tylko spokój nas uratuje ;p

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do diet, to ja już chyba byłam na wszystkich ale przez Hashi nie jest to takie łatwe... ciągły efekt jojo. A odkąd wiem o chorobie i biorę tabsy (czyli od sierpnia 2013) to przytyłam 10kg!!!!!!!!!! Czuję się masakrycznie gruba :( a ja tak bardzo lubię jeść normalnie :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to jem i nie tyje :(

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ma za wysokie tsh i tez przytyłam no wciagu 10 lat 7 kilo i nie da rady zrzucic tzn czasami schudne kilogami potem znowu to samo tzn niby wedlug bmi waze dobrze do wzrostu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do staran rok masakra ja nie wytrzymam tyle nie wiem mam nadzije ze moj mi tak nie powie ze mam sie rok starac nie chce wszystko pzez to rybeńka ze udalo nam sie wtedy za od razu wiesz tak cos mysle ze to nam kochana wglowie siedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 15:38

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane ja spadam na kilka h :D mam nadzieję, że jak wrócę to uda mi się nadrobić :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa zajsonek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    ok znikam chcialam sie podzielic z Wami moja wizyta u gina ale chyba brak zianteresowania ;)) Trzymajcie sie dziewuszki:)
    ja czytam i interesuje dawaj niusy :)

    ja tez napisałam post ze oglądałam program o porodach i nikt nie raczył odpisać (foch) :P

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widizlam ze ogladalas i sie popłakalas :))))) samirko a ja tez dalam posta z teledyskiem slubnymi nikt nie ogladal ooo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 15:52

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja widizlam ze ogladalas i sie popłakalas :))))) samirko a ja tez dalam posta z teledyskiem slubnymi nikt nie ogladal ooo
    dawaj go jeszcze raz :)

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    Ja powiedziałam, że zaczęłam starania rok temu, z przerwą na ciążę i poronieni. To powiedział, że to jeszcze za szybko żeby się martwić :/ a ja bym chciała żeby mi coś doradził albo coś. Sama nie wiem. 4 czerwca idę do nowego lekarza tym razem gin-endo. Ma bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że coś zdziałamy. Ale Iwoncia tak jak mówisz, że chyba tylko spokój nas uratuje ;p
    cos mi się wydaje, że dobrze że mzieniasz lekarza..

    mizzelka lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 16:10

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ma nadziej ze mj gin tez mi nie powie ze za szybko sie martwie bo go chyba udusze

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ