Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na endo polecam migdały i czerwone wytrawne wino.

kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

Staramy się od stycznia 2013
    OjB0p2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring niestety troszke kosztuje a sumujac te wszystkie wizyty i leki to sie zbiera pokaźna sumka. Tez narazie sobie odpuszczam monitoringi i konsultacje u innego gina bo u tej mam mozliwoc wizyt na nfz a to tez spora oszczednosc. A żaden lekarz nie jest idealny i w pewnym momencie wszystkim można zarzucic jakieś niedociągnięcia wiec daje mojej jeszcze szanse. Ale ciekawa jestem jej miny jak sie dowie ze dupek mnie poblokował. A dziś biore ostatniego i czekam na @.

Mizzelka Ty to w ogole zrelaksuj sie w weekend, odpocznij, nakieruj sie na pozytywne tory, włacz luźne i bezstresowe myslenie a ani sie obejrzsz a II beda <3

mizzelka, zonaboba lubią tę wiadomość

klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się kochana zastanawiam czy te swoje endo właśnie nie zniżyć :D bo się boję @ teraz jak cholera, będę się zwijać z bólu...

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png

Wysłany: 16 maja 2014, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Na endo polecam migdały i czerwone wytrawne wino.
    migdały bleee ale winko chetnie ale to jak sie @ skonczy. Chociaż jeszcze sie nie zaczeła :P

Izuniaa89, mizzelka lubią tę wiadomość

klz9io4pkfldzhbc.png

Wysłany: 16 maja 2014, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja się kochana zastanawiam czy te swoje endo właśnie nie zniżyć :D bo się boję @ teraz jak cholera, będę się zwijać z bólu...
    mi tez da popalić po prawie 50dc...

klz9io4pkfldzhbc.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka ja też nie miałam robionych badan hormonalnych a przepisał mi clo nie brałam ale mówie że brałam:) wiem że głupie ale bez dopalaczy mój pęcherzyk w 11dc miał 19mm więc w tym cyklu też nie brałam ale wykupiłam zastrzyk bo w tym cyklu nie ma co muszę go użyć bo może nie mam ovu okaże się w czerwcu:)

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Monitoring niestety troszke kosztuje a sumujac te wszystkie wizyty i leki to sie zbiera pokaźna sumka. Tez narazie sobie odpuszczam monitoringi i konsultacje u innego gina bo u tej mam mozliwoc wizyt na nfz a to tez spora oszczednosc. A żaden lekarz nie jest idealny i w pewnym momencie wszystkim można zarzucic jakieś niedociągnięcia wiec daje mojej jeszcze szanse. Ale ciekawa jestem jej miny jak sie dowie ze dupek mnie poblokował. A dziś biore ostatniego i czekam na @.

Mizzelka Ty to w ogole zrelaksuj sie w weekend, odpocznij, nakieruj sie na pozytywne tory, włacz luźne i bezstresowe myslenie a ani sie obejrzsz a II beda <3
    dokładnie, stres nie jest dobrym przyjacielem, no chyba że w chudnięciu ( w moim przypadku)...
    Mam nadzieję że małpa szybko przylezie i w miarę bd bolesna..
    i wlasnie odpuszczam tak jak i ty, finansowo nie wyrobię, a po co skoro nie mam kompletu badan nawet? kurde..
    żałuję że nie ma konkretnego gin co by tak z sercem podchodził do pracy.. nie wiem czy nie zmienić.. ale ten na razie jest ok i chyba każdy się nie śpieszy do stymulacji.
    brałam anty 3 lata na 4 miesiace zniknęła małpa potem pojawial sie cykl 50, 40 dniowy, a od dwoch cykli czuje bol okoloowulacyjny i wiem że to jest to...
    chociaż wczoraj gin upierał się że tak pozno nie mogłam mieć owulki, ale kurde, ból? tempka (przez 7dpo byla naturalna)? śluz? coś w tym musiało być no chyba że jestem jakaś nienormalna ...

• zonaboba Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje wam dziewczyny:( ja mam co miesiąc takie bóle że 2 dni mam wyjęte z życiorysu biorę mocne leki pożyczone od mamy i do tego termoforek i siedzę przed tv i płaczę bo inaczej się nie da

• mizzelka Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    migdały bleee ale winko chetnie ale to jak sie @ skonczy. Chociaż jeszcze sie nie zaczeła :P
    pijemy za następny cykl, ja sobie wczoraj otworzyłam, jeszcze dużo mam z wesela <3

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    mizzelka ja też nie miałam robionych badan hormonalnych a przepisał mi clo nie brałam ale mówie że brałam:) wiem że głupie ale bez dopalaczy mój pęcherzyk w 11dc miał 19mm więc w tym cyklu też nie brałam ale wykupiłam zastrzyk bo w tym cyklu nie ma co muszę go użyć bo może nie mam ovu okaże się w czerwcu:)
    widzisz, to twój szybszy jakiś, bo u mnie to cierpliwosc i cierpliwość, ale cieszę się że po tych dwóch USG wychodzi że te moje jajka jakoś pracują ;)

• la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba, to nie najlepszy pomysł, żeby mówić, że brałaś, choć nie brałaś. Lekarz potem nie ma pełnego twojego obrazu i może np. zwiększyć ci dawkę bo urósł tylko jeden pęcherzyk. Powiedz lepiej, że w tym cyklu nie chciałaś brać.

OjB0p2.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    współczuje wam dziewczyny:( ja mam co miesiąc takie bóle że 2 dni mam wyjęte z życiorysu biorę mocne leki pożyczone od mamy i do tego termoforek i siedzę przed tv i płaczę bo inaczej się nie da
    ja tak samo, ketonal pomaga... ale nie na długo, ostatnio całej nocy nie spałam bo miałam straszne skurcze... w nocy skuliłam się w kłębek i czekałam aż mi przejdzie jak głupia..

• la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ nie są takie straszne, trochę poboli, ale jedna nospa i da się żyć. Bardziej przeszkadza mi wtedy to uczucie lania się w pochwie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 16:32

OjB0p2.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to muszę tampony na noc bo nawet po podpasce zleci... leje sie jak z kranu :D

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja siostra jest w 27tc ostatnio dowiedzieliśmy sie że ma cukrzycę leży w szpitalu teraz w wawie bo u mas nie chcieli jej leczyć bo dostaje insulinę a dopiero w wawie okazało sie że ma też niedoczynność tarczycy i przez to ma cukrzycę skurczę dochodzą u niej do 60 i spadają do 15 fajnie nie dostaje żadnych leków porucz insuliny. i jak z nią rozmawiałam to się okazao że jej lekaż prowadzący nie przepisał jej jody na początku ciąży i nie zlecił jej badań maiła tylko morfologię i jakieś 2 tyg temu cukier dobrze że kazał bo by mawet nie wiedziała że ma cukrzycę. ja jak leżała jeszcze u mnie w szpitalu to nawet do niej nie przyszedł a miał dyżur na 3 piętrze. i to jest dopiero lekarz z powolania!!!

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieś tam napisałam lekarz przez samo ż przepraszam:)

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasem mam 3dni @ czasem 7dni i zawsze tak samo boli:(

la trochę się bałam powiedzieć bo nie wiedziałam jak zareaguje jak mu powiem:(

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh szkoda słów co do niektórych, ja rozumiem że mają po 50 pacjentek dziennie i są wycieńczeni, ale taka praca... Bardzo odpowiedzialna.. i powinni podchodzić do każdej pacjentki indywidualnie a nie masowo...

ja mam równiutko 7 dni @, choć ostatnio miałam 5 @ a tylko 6dc mialam plamienie.. aż się zdziwiłam :)

• la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mów, lekarz jest dla ciebie, a nie ty dla lekarza. Lepiej się przyznać niż mieć potem problemy spowodowane lekami.

mizzelka ja mam zawsze od 13 roku życia 5 dni krwawienia 1- delikatne, 2- mocniejsze, 3- kranik 4 i 5 są odpowiednikami 1 i 2. W tym cyklu moja @ trwała tak na prawdę dwa i pół dnia, lekkiego krwawienia, na tyle, że gdyby nie higiena jedna lekko chłonna podpaska by mi wystarczyła, potem dwa dni plamień i tyle. Najdziwniejsza @ w moim życiu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 16:50

OjB0p2.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze miałam 5dni i ani dnia dłużej ani krócej a teraz różnie i dzień przed i po @ mam brązowe plamienia nawet jak brałam dupka

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego