Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo sie balam co mi powie na tą luteinę że ją przeciągnęłam ale kurde jesteśmy dorosłe, a tym bardziej jak nie mialas badan hormonalnych to po prostu sie bałaś.. proste wytłumaczenie.
    a nie tak z bicza strzela ci CLO..

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka ja miałam hormony robione i one są ok, tylko prolaktyna lekko podwyższona, ale on powiedział, że w normie i złe wartości były na kartce. Clo zaczynam brać w przyszłym cyklu i mam nadzieję, że się uda. Anutce wyszło.

mizzelka lubi tę wiadomość

Staramy się od stycznia 2013
    OjB0p2.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    widzisz, to twój szybszy jakiś, bo u mnie to cierpliwosc i cierpliwość, ale cieszę się że po tych dwóch USG wychodzi że te moje jajka jakoś pracują ;)

może dlatego że on mnie zna i wie że jestem panikara ja mawet go o jakieś zioła pytałam ale powiedział że on nie jest zwolennikiem ziółek i przepisał mi te leki ale powiedział że mam przyjść na monitoring!! to przyszłam:)

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Mów, lekarz jest dla ciebie, a nie ty dla lekarza. Lepiej się przyznać niż mieć potem problemy spowodowane lekami.

mizzelka ja mam zawsze od 13 roku życia 5 dni krwawienia 1- delikatne, 2- mocniejsze, 3- kranik 4 i 5 są odpowiednikami 1 i 2. W tym cyklu moja @ trwała tak na prawdę dwa i pół dnia, lekkiego krwawienia, na tyle, że gdyby nie higiena jedna lekko chłonna podpaska by mi wystarczyła, potem dwa dni plamień i tyle. Najdziwniejsza @ w moim życiu.
    ja mialam 9 dni zawsze @, potem poszłam do LO, mój tata zginął i różne przejścia, szkoda gadać i właśnie mialam wtedy niedowagę, straszili mnie anemią.. bo krwawiłam po dwa tygodnie i potem trzy dni przerwy i znów 4 tyg krwawienia, aż miałam odparzenia od podpasek... zmusiłam się do gin, rzuciła mi na hybił trafił byle gówno. Nadal krwawiłam ( jakieś hormony dla kobiet po menopauzie bez badan ani nic) ale co ja kurde mogłam wiedzieć...
    potem rzuciła yasmin mocniejsze i bralam tak poltora roku i więcej nie dałam rady.. psychicznie nie wyrabiałam, za mocna dawka.. potem poszłam do teraźniejszego ten znow zlecil badanie hormonow (ktorego nie zrobilam bo musialabym odstawic a wtedy bylam rok przed slubem i nie fajnie z brzuszkiem ;/) i przepisał mi lesinelle, od poprzednich miałam guz na piersi potem zrobiły mi się po tych hormonach aż 4.. robilam usg co pol roku.. Odstawiłam i mam święty spokoj zniknęły te cholery ale miesiączki mam na 7 dni... nadal. choć ostatnio się lekko zkróciło, może i teraz bd mieć 5 dniową? bardzo bym chciała ale przy moim dużym endo wątpię...

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    mizzelka ja miałam hormony robione i one są ok, tylko prolaktyna lekko podwyższona, ale on powiedział, że w normie i złe wartości były na kartce. Clo zaczynam brać w przyszłym cyklu i mam nadzieję, że się uda. Anutce wyszło.
    warto w to wierzyć, pozytywne nastawienie dużo daje, nawet więcej niż leki <3

dlatego i ja chce zrobic sobie te hormony żeby wiedzieć co tam w trawie piszczy..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 16:58

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    może dlatego że on mnie zna i wie że jestem panikara ja mawet go o jakieś zioła pytałam ale powiedział że on nie jest zwolennikiem ziółek i przepisał mi te leki ale powiedział że mam przyjść na monitoring!! to przyszłam:)
    w razie jakby chcial zwiększyć dawkę to przyznaj się :P bo szkoda żeby cię szprycował kochana :) a co tam.. lepsza prawda, a może się okazać że się da naturalnie.

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja tak samo sie balam co mi powie na tą luteinę że ją przeciągnęłam ale kurde jesteśmy dorosłe, a tym bardziej jak nie mialas badan hormonalnych to po prostu sie bałaś.. proste wytłumaczenie.
    a nie tak z bicza strzela ci CLO..

masz racje jak coś to mu tak powiem. ja chciałam brać ale mój M powiedział żebym poszła ma monitoring bez wspomagaczy żeby powiedział mi co i jak a potem żebym robiła w zależności od tego jak mi wyjdzie badanie i dlatego nie brałam też wtym cyklu:)

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nadzieje ale czemu jeszcze mi się nie udało?:( coś mi się wydaje że nie mam ovu

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie też na razie odpoczne od tego śledzenia.. i na monitoring sobie odłożę, mam czas...

La a jakie miałaś badanka dokładnie? masz tą kartkę? bo w majówkach daisy wymieniła: FSH LH TSH ft3 ft4 E PRG PRL, coś jeszcze? bo nie ogarniam tego :))

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    ja mam nadzieje ale czemu jeszcze mi się nie udało?:( coś mi się wydaje że nie mam ovu
    a ja mialam dwa razy i co? zdrowi ludzie czekają nawet rok, własnie wczoraj jak czekalam na wynik bety spotkałam taką panią.. ehh jak się chce to nie ma, a jak sie nie chce to się ma, paranoja.

• kwiatuszek789 Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie były @ kolo 7/8 dni czasami z tym że ta koncówka to juz plamienie ale teraz o jakies 2 dni sie skróciło. Ale jak sie kranik odkreci 2/3 dzien to na noc tampon i podpaska asekuracyjnie. I ten cholerny, dziwny ból, taki jakby świdrowało coś w środku i jak ja to mojemu mówie - jakby chciało do WC na grubsza sprawę. Masakra jakaś. A teraz pewnie skrzepy dojdą to częstsze bieganie do WC bedzie :/my to mamy prze****e tak dosadnie mówiąc.

Ja też na poczatku zastanawiałam się czy powiedzieć gince o Duphastonie, ze zablokował ovu i ze sama zmieniam sobie jego dawkowanie ale jeśli moja intuicja okaze sie skuteczna to moze wiele innych dziewczyn uratuje przed taką sytuacją, jeśli gin sie nauczyc czegos na swoi błędzie.

A co do winka to u mnie wszystko wypili i aż głupio wyszło bo za mało kupiliśmy ale każdy mówił, ze wina to mało schodzi :/ aby wodki jeszcze troche zostalo ale za wódka to ja nie bardzo ;/

klz9io4pkfldzhbc.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest u mnie koleżanki to wszystkie wpadły tylko teraz się śmieją kiedy na mnie przyjdzie czas bo zostało nas dwie:)

• la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek znam ten ból przy @. Mam go pierwszego dnia.

OjB0p2.png

Wysłany: 16 maja 2014, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczescie nie musze ketonala łykać i jakiś ibuprom max albo mocny nurofen wystarcza

klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to przez 3 dni ból.. nie funkcjonuje normalnie ale teraz zakupiłam paracetamol i nospę mocną.
    aa z winkiem to różnie bywa, my akurat po prosilismy zamiast kwiatów czy prezentów ;) po co nam mnostwo miśków itp.. i mieliśmy aby dwa bukiety a reszta to butelki wina i czekoladki, super sprawa, nikt się nie denerwował, a kwiatki to zwiędną i po sprawie ;) u mnie dużo wódki zostało i mówią że na chrzciny, ale zanim ja zajdę to się chyba popsuje :D

Wysłany: 16 maja 2014, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wodka sie nie psuje :D aaaale u nas jakoś mimo wszystko jej ubywa bo to fajniej wyciągnąć z piwnicy niz kupowac w sklepie :)

Ale szybko wykorzystacie zapasy na chrzciny, sama zobaczysz :)

A ja właśnie załuje, ze nie prosiłam o wino zamiast kwiatów no ale trudno :) w Biedronie sa dobre po 10 zł :D jak trzeba bedzie dużo pić to sie przerzuce na "alpaga rocznik bieżacy" za 4 zł z dolnej półki haha (żarcik oczywiscie) :D

klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah też dobrze :D ciekawe właśnie czy ten kieliszek (pół) co wypiłam swojej roboty to czy on tak wpłynął na endo, jeżeli tak to szok.. ciężko mi uwierzyć :D ale w sumie 11,8 też nie takie złe :D

• la Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek portugalskie wino z biedroniki za 9 zł, the best off normalnie :D

OjB0p2.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie co goscina to przynosimy z zapasów :) oby wystarczylo choć trochę na chrzciny hehe :) już dość czekania kurde :)

Wysłany: 16 maja 2014, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to na majówkach któras dziewczyna pisała, czy obiło sie sie o uszy, ze takie domowe nie ma takiego zbawiennego wpływu na endo jak te sklepowe.
    Moze w tym twi ten problem dlaczego takie dziewuchy pijące i palące, nie dbające o siebie tak szybo zaciązają..

klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego