X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira, wyznacza na zwykłym, tylko nie liczy dni.

    Zajsonek, samira lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, Samirko i Julito <3 gratuluję owocnych wizyt Invision-Board-France-163.gif i takich super info :)
    U mnie w sumie chyba też dobre info :P
    Zatem: jest pęcherzyk ok 22mm feta2.gif i o dziwo na lewym jajniku :O czyli jednak lewy nie śpi :P Invision-Board-France-14.gif i dlatego prawdopodobnie tak długo sobie pęcherzyk tam rósł/rośnie bo u mnie po obrazie z USG zawsze widać, że większość roboty wykonuje prawy. Tak więc owulacja może być na dniach tj. dziś/jutro/pojutrze no niestety tego dokładnie nie da się określić :P sliniak_1.gif no i zapomniałam spytać ile wynosi endo :| ale jak dobrze rozczytuję fotkę z USG to ma prawie 9mm to chyba nie jest źle mysli_1.gif. No i po weekendzie tj. pn mam dzwonić do lekarza umówić się z nim na jeszcze jedno USG w celu sprawdzenia czy pękło czy nie. Oby pękło <3 od takie moje małe marzenie girl_cool.gif wgl to on się chyba za mną bardzo z tęsknił :D no i po wizycie kolejnej jak zostanie stwierdzone, że pękło a mam nadzieję, że taka będzie diagnoza to będę robiła badanie progesteronu :P
    Myślę, że to całkiem dobre wieści :) byle by teraz wymodlić pęknięcie/owulację i by była ona owocna :) Więc póki co znowu uratuje Nas tylko spokój :) zen.gif
    Ale co ważne :) jeśli się uda w tym cyklu to nie ma z punktu medycznego przeciwwskazań we wczesnej ciąży do podróżowania w góry :) boing.gif
    o to tyle na temat mojej wizyty <3 :)

    samira, słoneczna 85, mizzelka, julita, Daisy, przedszkolanka:), Brawurka84 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Daisy, Samirko i Julito <3 gratuluję owocnych wizyt Invision-Board-France-163.gif i takich super info :)
    U mnie w sumie chyba też dobre info :P
    Zatem: jest pęcherzyk ok 22mm feta2.gif i o dziwo na lewym jajniku :O czyli jednak lewy nie śpi :P Invision-Board-France-14.gif i dlatego prawdopodobnie tak długo sobie pęcherzyk tam rósł/rośnie bo u mnie po obrazie z USG zawsze widać, że większość roboty wykonuje prawy. Tak więc owulacja może być na dniach tj. dziś/jutro/pojutrze no niestety tego dokładnie nie da się określić :P sliniak_1.gif no i zapomniałam spytać ile wynosi endo :| ale jak dobrze rozczytuję fotkę z USG to ma prawie 9mm to chyba nie jest źle mysli_1.gif. No i po weekendzie tj. pn mam dzwonić do lekarza umówić się z nim na jeszcze jedno USG w celu sprawdzenia czy pękło czy nie. Oby pękło <3 od takie moje małe marzenie girl_cool.gif wgl to on się chyba za mną bardzo z tęsknił :D no i po wizycie kolejnej jak zostanie stwierdzone, że pękło a mam nadzieję, że taka będzie diagnoza to będę robiła badanie progesteronu :P
    Myślę, że to całkiem dobre wieści :) byle by teraz wymodlić pęknięcie/owulację i by była ona owocna :) Więc póki co znowu uratuje Nas tylko spokój :) zen.gif
    Ale co ważne :) jeśli się uda w tym cyklu to nie ma z punktu medycznego przeciwwskazań we wczesnej ciąży do podróżowania w góry :) boing.gif
    o to tyle na temat mojej wizyty <3 :)
    to ładny pęcherzyk ,trzymam kciuki za rychłe pękniecie a ja endo mam teraz takie samo jak ty 9 mm

    także trzymam &&& <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówią o tej dziewczynce co zmarła w aucie ,poszedł do pracy i zostawił ja na 8h w aucie a miał wcześniej odwieźć do przedszkola :O

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wgl. co za ojciec zapomina, że ma dziecko ze sobą :| Boże widzisz i nie grzmisz...
    a co do mojej wizyty jeszcze to lekarz pochwalił to, że prowadzę obserwację i pomiar temp. 8)
    a tak swoją drogą coś czuję, że jak pęknie pęcherzyk to może to zrobić dziś w nocy albo jutro z rana bo pierwszy raz tak mam, że rano najpierw bolało mnie po prawej str. myślałam, że znowu z prawej idzie jajo a tutaj psikus z lewej jest no ale do sedna później jeszcze przed wizytą zaczęło mnie bardzo boleć z lewej i cały czas czuję a dziś niestety bez serduszka będzie...może jak dziś będzie owulacja to wystarczy serducho z wczoraj albo syt. uratuje jutrzejsze :) no nic pożyjemy zobaczymy :)

    samira, Daisy lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczyny to działać mi tu :D
    będzie piękne testowanko widzę, szkoda ze ja nie wiem co sie dzieje..
    choć ta szyjka moja jest dzika no ale.. czekam na rozwój wydarzen.. czuje jak mi plumka w środku... więc mam nadzieję na owulkę jeszcze jednak.. Bo tak jak ktoś pięknie opisał że szyjkę najlepiej porównać sobie do ust.... jak jest owulka, a jak po to jak nos w dotyku.. a moja jest tak rozpulchniona że szok.. jakby spuchła :D może dlatego mi sie wydaje ze jest niżej? juz drugi cykl a nadal się czuje jak głąb, niby instrukcje są ale to nadal czarna magia.

    byłam u sąsiadki bo zapraszala na kawe mnie i teściową.. taką bekę miałyśmy że to szok :D ale dobra odskocznia :D

    samira, Tygrysek lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no dziewczyny to działać mi tu :D
    będzie piękne testowanko widzę, szkoda ze ja nie wiem co sie dzieje..
    choć ta szyjka moja jest dzika no ale.. czekam na rozwój wydarzen.. czuje jak mi plumka w środku... więc mam nadzieję na owulkę jeszcze jednak.. Bo tak jak ktoś pięknie opisał że szyjkę najlepiej porównać sobie do ust.... jak jest owulka, a jak po to jak nos w dotyku.. a moja jest tak rozpulchniona że szok.. jakby spuchła :D może dlatego mi sie wydaje ze jest niżej? juz drugi cykl a nadal się czuje jak głąb, niby instrukcje są ale to nadal czarna magia.

    byłam u sąsiadki bo zapraszala na kawe mnie i teściową.. taką bekę miałyśmy że to szok :D ale dobra odskocznia :D
    kochana a co my innego robimy DZIAŁAMY :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj idealnie rozciągliwy śluz, ale mało, jutro myślę, że będzie nawał. Piję koktajl z banana, mango, ananasa z sokiem pomarańczowym, jogurtem, płatkami owsianymi i siemieniem lnianym :) trochę za gęsty, ale i tak pyszny.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ma truskawkowy koktajl ,właśnie zrobiłam glutki to se tam wrzutę zrobię :P

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czymś glutki lepsze są i bardziej jadalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 19:42

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    W czymś glutki lepsze są u bardziej jadalne.
    mi tam nie przeszkadza w pierwotnej formie ale z czyms na pewno lepsze :D

    a wiecie ze gdzieś czytałam ze można użyć troszkę białka z jajka jako śluzu płodnego bo ma podobny skład,konsystencje i do tego dużo protein jak nasienie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 19:45

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ble, żadne jedzenie w tamtych okolicach nie jest u mnie mile widziane.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ble, żadne jedzenie w tamtych okolicach nie jest u mnie mile widziane.
    nic co ludzki nie jest nam obce :P tfu kurze hehe :P

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tego to nie wiedzialam :D u mnie też rozciągliwy, myslalam ze to po <3 ale czy trzymałoby się do 19? troche mam utrudnienie bo jest tez i to... ehh co za los.

    aż mnie zemdliło jak powiedzialas o tych jajkach.. wlasnie robilam lody swojej roboty.. od rana mi jakoś nie dobrze ;/ bleh.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jest mi mega niedobrze od paru dni, nie wymiotuję, ale jest mi niedobrze. Normalnie gdyby nie to, że nie jestem w ciąży to myślałabym, że jest inaczej. Chyba to wszystko jest przez Clo.
    Dodatkowo mąż pojechał dziś na noc do roboty to siedzę sama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 19:59

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to zawsze mialam moczopędne dolegliwosci i bol. a teraz te mdłości mi doszły, no ładnie się zaczyna widze :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, teraz ciąża urojona nie tylko przed @, a przez cały cykl :P
    U mnie rozciągliwy nie po serduszkowaniu choć było.
    Jaki fajny wiaterek wszedł do domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 20:01

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Tak, teraz ciąża urojona nie tylko przed @, a przez cały cykl :P
    U mnie rozciągliwy nie po serduszkowaniu choć było.
    Jaki fajny wiaterek wszedł do domu.
    właśnie ja się zastanawiam co ja mam tak rozciągliwy czy sam z siebie czy pozostałość. czy też śluz z podniecenia ( ale on ponoć występuję do 4 godzin max)
    i weź tu bądź mądrym.. no ale skoro robilam to wcześniej <3 i nie bylo takiego to czemu teraz by mialo sie cos zmienic? obserwacja i jeszcze raz obserwacja, ponoć na papierze jak sie podetrze to w owulacje jest uczucie śliskości... zapach alkaiczny, zasadowy, nie kwaśny.. a jak to jest pozostalosc po <3 to szybko wysycha na papierze. Faceci co prawda powodują też śluz na poślizg ale to bylby on tez wcześniej chyba:D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki z podniecenia jest bardziej nie rozciągliwy,a mokry, ja patrzę przy szyjce, a nie u wyjście.
    Idę zaraz robić pasztet z pieczarek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 20:10

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, same pozytywne info po tych wizytach u ginkow :) tylu lekarzy mylić się nie moze :) czuje, ze dziś w nocy to będzie się tyle działo, ze ziemia się zatrzesie :) i tak ma być, brać się do roboty :) normalnie super :)

    mizzelka, samira, julita, Daisy lubią tę wiadomość

‹‹ 299 300 301 302 303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ