X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane co za cudne wieści po wizytach u gin. :) Monco trzyma kciuki za was

    Daisy w tym miesiącu musi być u ciebie zielono <3

    A ja się zastanawiam czy robić testa w ogóle ale po mojej tempce to jakoś nie mam nadzieji... I tak sobie tez myślę, ze może jest niska przez to, ze ja się budzę często w nocy i nad ranem... Albo mam jednak problem z progesteronem. Niby wyszedł w normie dla fazy lutealnej a jakiś niski mi się i tak wydaję ;/
    Ciąża by się raczej nie utrzymała.... Może to też przez tabletki anty, które barłam prawie rok czasu... jakiś ślad pewnie zostawiły w organizmie..
    No ale jakby się nie udalo teraz to nowy cykl zaczynam z monitoringiem, może wtedy się uda.

    julita, Daisy, samira lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy odstawilas anty?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do temperatury, to ostatnio widziałam wykres dziewczyny w ciąży, z temperaturami na poziomie 36,2 i z ciążą wszystko ok.

    mizzelka, samira, Ewelcia lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine dzięki :*

    Kochana poczekaj, jak jutro odbije to testuj jesli masz chęc..dzis ciutke odbila wiec kto wie..zaciskam kciuki! <3

    Co do tabsów..ja bralam 6 lat i jakos sie poukladalo w miare szybko..mam nadzieje, ze u Ciebie jest ok. Patrzac na wykres to chyba nie ma dramatu.. :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, nie musi być bite 37 stopni.. tak jak inne książkowo mają.. albo niska tempka przed owulką.. ile widzialam bez tego spadku a zielony kropek na koncu :P

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawilam 8 kwietnia, La też widzialam ten wykres i dlatego się jeszcze łudze, że może jednak sie udało :))

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ofelaine dzięki :*

    Kochana poczekaj, jak jutro odbije to testuj jesli masz chęc..dzis ciutke odbila wiec kto wie..zaciskam kciuki! <3

    Co do tabsów..ja bralam 6 lat i jakos sie poukladalo w miare szybko..mam nadzieje, ze u Ciebie jest ok. Patrzac na wykres to chyba nie ma dramatu.. :)

    Uwielbiam Cię za całokształt :* zawsze podnosisz mnie na duchu i nie tylko mnie i z calego serca życzę ci fasolki w tym cyklu ;)

    Daisy, samira lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z moją endo. No więc tak, tylko na podstawie tyc wyników nic nie zrobimy. W ten czwartek lub piątek kładę się na oddział i robią mi wszelkie badania od stóp do głów :) I jak zobaczy wszystkie wyniki, to dobierze mi odpowiednie leki. Dodatkowo da mi skierowanie na te badania między 2 a 5 dc. Tak więc, jestem optymistycznie nastawiona! Mam nadzieję, że te wyniki + kuracja okażą się skuteczne :) hihi! :)

    Daisy, Ewelcia, przedszkolanka:), samira, Brawurka84, julita, Kasia * lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Uwielbiam Cię za całokształt :* zawsze podnosisz mnie na duchu i nie tylko mnie i z calego serca życzę ci fasolki w tym cyklu ;)

    Eh kochana jak tu się nie wzruszyć :p :p :p

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacy ludzie jak Ty są potrzebni :) bo ja niestety malo mam optymizmu ale może dlatego że zycie mi dało troszkę poplalić i jakoś nie potrafię patrzeć na świat w różowych barwach. Strasznie mi to utrudnia....

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro kupuję testa i w czwartek siusiam z rańca ;) Co ma być to będzie ;)

    Daisy, samira, mizzelka, JusWik lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Jutro kupuję testa i w czwartek siusiam z rańca ;) Co ma być to będzie ;)
    ja nasikam też w czwartek rano przed szpitalem... albo w piątek. Ale chyba nic nie pokaże bo to będzie 10/11 dpo.

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine, właśnie często takie cykle bez myślenia, są tymi z zielonym zakończeniem.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie różnie się w życiu układa, ja też mam pewne sprawy za sobą i na pewno to też było dla mnie niezłą szkołą życia. Tu jesteśmy po to zeby się wspierać i wiem, ze kazda z Was też by mnie wspierała i też to robicie w różnych momentach moich wykresowych wzgórków i dolinków. Dlatego nie widzę powodu dlaczego miałabym pozostawać też którejś z Was dłużna :) W kupie siła, musimy wszystkie o tym pamiętać! Zobaczcie jak dobrze nam idzie!! Do końca czerwca jeszcze ponad pół miesiąca, a my wymiatamy of! :)

    la, merida17, samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La No ja w tym cyklu nie myślałam w ogóle w okrsie owulacyjnym o starankach bo akurat mialam problemy rodzinne, teraz się już uspokoilo więc zaczynam się nakręcac troszkę :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    ja nasikam też w czwartek rano przed szpitalem... albo w piątek. Ale chyba nic nie pokaże bo to będzie 10/11 dpo.


    Ja w czwartek będe mieć 15 dzien po owulacji, więc może coś już wyjdzie :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Ja w czwartek będe mieć 15 dzien po owulacji, więc może coś już wyjdzie :)
    no jak 15 to na 100 % :) trzymam kciukasy ;)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochanie różnie się w życiu układa, ja też mam pewne sprawy za sobą i na pewno to też było dla mnie niezłą szkołą życia. Tu jesteśmy po to zeby się wspierać i wiem, ze kazda z Was też by mnie wspierała i też to robicie w różnych momentach moich wykresowych wzgórków i dolinków. Dlatego nie widzę powodu dlaczego miałabym pozostawać też którejś z Was dłużna :) W kupie siła, musimy wszystkie o tym pamiętać! Zobaczcie jak dobrze nam idzie!! Do końca czerwca jeszcze ponad pół miesiąca, a my wymiatamy of! :)

    Mając taką grupę wsparcia będzie latwiej znosić nam wszystkie trudy i z czasem na pewno wszystkie zaciążymy ;)

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    no jak 15 to na 100 % :) trzymam kciukasy ;)

    Tak bym chciala żeby się udało, zrobiłabym prezent mojej mamusi, która jest w szpitalu teraz i nie moze się doczekać wnuków....

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śle Wam wiruski dziewczyny!! :-) <3

    Daisy, Kasia *, mizzelka lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ