X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Spoko, ja mojego i R od imienia i mąż, chłop, facet, mężczyzna :)
    jak zwał tak zwał ,ważne ze twój :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no co ty? ja miałam na kozetce, zawsze kazał mi ręce pod pupę podłożyć i się wyluzować i dopiero USG, ale na fotelu to sobie nie wyobrażam.....
    ja u ginki na NFZ to zawsze na kozetce i taka sama procedura jak piszesz a na fotelu to jak byłam niedawno prywatnie ,takie dziwne uczucie

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi teraz tez przepisal luteinę ale sądzę że nie potrzebnie. przedostatnio robil mi usg i byla owulacja.... za 11 dni pojawila sie malpa.
    w ostatnim cyklu brałam lutkę 7dpo przewidzianej owulce i wyzszych temp... aby sobie przedluzylam cholera.. ;/ jezeli jest u mnie problem bo mam dlugie cykle to tylko z tym że pozno sie moj organizm budzi do owulki ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja u ginki na NFZ to zawsze na kozetce i taka sama procedura jak piszesz a na fotelu to jak byłam niedawno prywatnie ,takie dziwne uczucie
    ja chodze prywatnie i tak mam, dlatego się strasznie dziwie.. ja bym chyba tak nie mogła :P

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja chodze prywatnie i tak mam, dlatego się strasznie dziwie.. ja bym chyba tak nie mogła :P
    jak tak oblukałam gabinet to nie zawsze tak jest ze robi usg na fotelu ,na kozetce tez

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne..

    ja wolę jednak na kozetce i tak się juz przyzwyczaiłam :D

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego są trzy gabinety w dwóch jest USG przy kozetce, a w jednym przy fotelu, ze względu na to, że w tym pokoju odbywa się inseminacja i inne zabiegi, które są pod nadzorem USG.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mi teraz tez przepisal luteinę ale sądzę że nie potrzebnie. przedostatnio robil mi usg i byla owulacja.... za 11 dni pojawila sie malpa.
    w ostatnim cyklu brałam lutkę 7dpo przewidzianej owulce i wyzszych temp... aby sobie przedluzylam cholera.. ;/ jezeli jest u mnie problem bo mam dlugie cykle to tylko z tym że pozno sie moj organizm budzi do owulki ;/
    7dpo to bardzo pozno. Bo zakładając ze cykle miałyby być 28dniowe to nawet nie ma jak ich probowac regulować lutką. A bierzesz ja kilka dni i odstawiasz czy czekaż aż @ sie pojawi i dopiero out?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dziwne..

    ja wolę jednak na kozetce i tak się juz przyzwyczaiłam :D
    no właśnie kwestia przyzwyczajenia ;)
    następnym razem wyproszę kozetkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 19:20

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    7dpo to bardzo pozno. Bo zakładając ze cykle miałyby być 28dniowe to nawet nie ma jak ich probowac regulować lutką. A bierzesz ja kilka dni i odstawiasz czy czekaż aż @ sie pojawi i dopiero out?
    ja mam 44dniowe.. i troche za pozno sie obudzilam z tą lutką, ale chcialam zeby małpa szybciej przylazła, a przez te dzikie objawy myslalam ze jestem w ciązy... co beta jednak utwierdziła mnie jak bardzo się mylę.. bo byla negatywna.
    teraz mi przepisal znow w razie co na wywolanie, ale pieprze... nie w tym jest problem lecz z początkiem owulki.. choć pierwsza faza jest względna.. jedni mają ją dłuższą drudzy krótszą :) a faza lutealna zawsze jest ta sama (11do17dpo)

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam wtedy 2 dni po 2x2tab potem 2x1 tab i tak przez 7-8 dni ta kuracja cała trwała. a wczesniej mi zlecił 6 dni po 2x2tab i odstawić i czekać na małpę. ale czytalam ze lepiej zmniejszyc dawke niz odstawić w razie ciązy, dlatego tak zrobilam... bo zabrakłoby mi tabletek do kolejnej wizyty. i teraz ostawiałam po becie negatywnej i po 2 dobach @ się pojawiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 19:25

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lutka dopochwowa działa mocniej/ słabiej od tej pod język?

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze masz takie długie?? Teraz lutki nie bierz, można podobno brac od 3 dnia wyższych temperatur ale nie jestem pewna czy tak na pewno jest. Teraz bys zablokowała owulke i przyszlaby pewnie jak bys ją odstawila. A wtedy jeeeeesze dłuższy cykl :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Czy lutka dopochwowa działa mocniej/ słabiej od tej pod język?
    dopochwowa silniej bo w miejscu docelowym

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no przepisal mi w razie jakby malpa dlugo znow nie przyłaziła ale znów się mam stresować i bać? że znów moze ciąża i paranoje, a pieprzyć to :D
    teraz bym miala cykl 39 dniowy kurde gdyby nie ta lutka a moze i wczesniej by malpa przyszla :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja mam 44dniowe.. i troche za pozno sie obudzilam z tą lutką, ale chcialam zeby małpa szybciej przylazła, a przez te dzikie objawy myslalam ze jestem w ciązy... co beta jednak utwierdziła mnie jak bardzo się mylę.. bo byla negatywna.
    teraz mi przepisal znow w razie co na wywolanie, ale pieprze... nie w tym jest problem lecz z początkiem owulki.. choć pierwsza faza jest względna.. jedni mają ją dłuższą drudzy krótszą :) a faza lutealna zawsze jest ta sama (11do17dpo)
    to za długie stanowczo te cykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 19:31

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mozna tą podjęzykowo stosowac dopochwowo ;)
    a pro po u mnie byla podjęzykowa i dała mi popalić, dzialanie raczej te same ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    to za długie stanowczo
    baa i co zrobie? ale owulki są kurde od dwoch cykli.. jedna nawet potwierdzona na usg byla.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie, chociaż próbowałam i się słabo rozpuszcza

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie działała :D no to fakt licho się rozpuszcza;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ