X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabel szczerze mówiąc to nie wiem.. bo antybiotyk raczej powinien opóźnić owulkę.. ale nigdy nie wiadomo jak organizm się zachowa :) a testy owulacyjne mają tyllko 60% wiarygodności, ale nie żałuj sexu, nie zaszkodzi ;)
    i każdy cykl może być troche podobny lub inny.. ilu masz dniowe cykle?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabela05 wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    To mój drugi cykl, kiedy staramy się o dziecko. W czerwcu będę testować, czy się udało. Chcę się Was poradzić...
    06.04. rozpoczęłam pierwszy cykl starań. W 18dc byłam u ginekologa, który stwierdził po USG, że jest dominujący pęcherzyk na 13mm, więc wszystko na to wskazuje, że na dniach pojawi się owulacja.

    10.05. rozpoczęłam drugi cykl. Tym razem zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i postanowiłam testować zaraz po pojawieniu się pierwszego śluzu po skończeniu @. Wczoraj był 10dc zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny (kreska testowa była trochę bledsza). Czy to możliwe, że w tym cyklu owu pojawi się tak wcześnie? Aż taka różnica? Mogą mieć na to wpływ antybiotyki (biorę drugi dzień). Skomplikowane to trochę.. :)

    to w takim razie NIE jest pozytywny na pewno bo testowa ma być tak samo intensywna jak C albo mocniejsza niż C !!

    tak antybiotyk może przestawić owulkę ,przestawić cały cykl i choroba tez nawet bez antybiotyku

    na 13mm to troszkę mały jak na 18dc ,chyba ze masz bardzo późne owulacje :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 18:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ale dupek jest chyba inaczej zrobiony i dlatego nie blokuje.
    Przy antybiotykach to owulacja jak już może się przesunąć. 13mm pęcherzyk to nie za duży.
    niby lutka bardziej naturalnie a dupek syntetycznie :)

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dlatego, że syntetyk to tak nie wpływa.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NA PEWNO TAK JEST

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lutek mocno wpływa na organizm.. nawet bardzo mocno..

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna mnie boleć brzuch jak przy @, przychodź cholero, bo czekam na ciebie!

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Isabela05 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam ! Cykle mam zazwyczaj co 30-35 dni.
    Fajnie jakby owulacja wystąpiła później, czyli za tydzień, bo wtedy mój ukochany wraca i można działać. A tak.. cykl przepadnie :(
    Antybiotyk - Duomox. Śluz- nie wiem sama.. wczoraj wyglądał na płodny, dziś już lepki.
    Czyli jeśli kreska jest trochę jaśniejsza tzn., że wynik negatywny? Musze zmienić na wykresie, bo myslałam, że to oznacza pozytywny. Dziś zrobię kolejny o 21:00.

    samira lubi tę wiadomość

    Isabela05
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech szybko przylezie i sobie pójdzie :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    lutek mocno wpływa na organizm.. nawet bardzo mocno..
    lutka czy dupek ,mówisz

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabela05 wrote:
    Dziękuję Wam ! Cykle mam zazwyczaj co 30-35 dni.
    Fajnie jakby owulacja wystąpiła później, czyli za tydzień, bo wtedy mój ukochany wraca i można działać. A tak.. cykl przepadnie :(
    Antybiotyk - Duomox. Śluz- nie wiem sama.. wczoraj wyglądał na płodny, dziś już lepki.
    Czyli jeśli kreska jest trochę jaśniejsza tzn., że wynik negatywny? Musze zmienić na wykresie, bo myslałam, że to oznacza pozytywny. Dziś zrobię kolejny o 21:00.
    http://apt.republika.pl/Sluz_plodny.html tu masz o śluzie... jak rozróżnic ;) wiele wyjaśnia, a jak nie to rób test szklanki :P
    pewnie przesunie ci, ja bralam natybiotyk na zapalenie pęcherza i mi przesunął ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    lutka czy dupek ,mówisz
    lutek. bralam w ostatnim cyklu.. dał mi popalić.. myslalam ze serio w ciazy jestem, objawy bardzo podobne.. nawet szyjka poszła w górę :O tyle że była susza i to juz był znak.. a mdłości bole głowy, wahania nastroju.. aj tam ;/ szkoda gadac.

    zonaboba lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabela, jak masz 30/35 dniowe cykle to owulka występuje około 16/20 dc oczywiście jeżeli masz książkową fazę lutealną, jak krótszą to owulka później, dłuższa jest zazwyczaj tylko o parę dni.
    mizzelka omg jak taką sprężynę sobie wkładać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 18:31

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Isabela05 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    http://apt.republika.pl/Sluz_plodny.html tu masz o śluzie... jak rozróżnic ;) wiele wyjaśnia, a jak nie to rób test szklanki :P
    pewnie przesunie ci, ja bralam natybiotyk na zapalenie pęcherza i mi przesunął ;)

    Super! Dziękuję:* trochę się uspokoiłam, bo myślałam, że cykl przepadnie, owu będzie teraz, a na powrót T. już nic z tego :P

    Isabela05
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabela05 wrote:
    Dziękuję Wam ! Cykle mam zazwyczaj co 30-35 dni.
    Fajnie jakby owulacja wystąpiła później, czyli za tydzień, bo wtedy mój ukochany wraca i można działać. A tak.. cykl przepadnie :(
    Antybiotyk - Duomox. Śluz- nie wiem sama.. wczoraj wyglądał na płodny, dziś już lepki.
    Czyli jeśli kreska jest trochę jaśniejsza tzn., że wynik negatywny? Musze zmienić na wykresie, bo myslałam, że to oznacza pozytywny. Dziś zrobię kolejny o 21:00.
    tak negatywny

    21 to za późno,testy owu robi się najlepiej 1 między 11-12 , 2 miedzy 17-18

    duomox to łagodny antybiotyk ale to zawsze lek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 18:37

  • Isabela05 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://apt.republika.pl/Sluz_plodny.html <- najlepszy artykuł, jak czytałam dotyczący śluzu :) Dziękuję ! :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Isabela05
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabela05 wrote:
    Dziękuję Wam ! Cykle mam zazwyczaj co 30-35 dni.
    Fajnie jakby owulacja wystąpiła później, czyli za tydzień, bo wtedy mój ukochany wraca i można działać. A tak.. cykl przepadnie :(
    Antybiotyk - Duomox. Śluz- nie wiem sama.. wczoraj wyglądał na płodny, dziś już lepki.
    Czyli jeśli kreska jest trochę jaśniejsza tzn., że wynik negatywny? Musze zmienić na wykresie, bo myslałam, że to oznacza pozytywny. Dziś zrobię kolejny o 21:00.
    to rozumiem że na usg byłaś w poprzednim cyklu i wtedy był ten pęcherzyk w 18dc wielkości 13mm tak ??

    a w tym cyklu idziesz na usg ?

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabela05 wrote:
    http://apt.republika.pl/Sluz_plodny.html <- najlepszy artykuł, jak czytałam dotyczący śluzu :) Dziękuję ! :)
    szkoda że tak ładnie nie opisali szyjkę jak się bada :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Isabela, jak masz 30/35 dniowe cykle to owulka występuje około 16/20 dc oczywiście jeżeli masz książkową fazę lutealną, jak krótszą to owulka później, dłuższa jest zazwyczaj tylko o parę dni.
    mizzelka omg jak taką sprężynę sobie wkładać!
    wygląda na dużą ale chyba taka nie jest. nie wiem bo nie stosowałam, jedynie patrzę na palcach lub na papierze toaletowym jak się zachowuje śluz itp, dla mnie zbędny gadżet :P
    toż jak ptak się wsadzi to i spręzynka nie ma problemu hahah :D

    Katiś lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha po dupku jestem bardzo bardzo wkur*****
    taka sytuacja :)

    zonaboba lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ