X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 20 maja 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    kochana tu podam ci link, dużo ci wyjaśni co do śluzu, bardzo polecam ten artykuł... jeżeli masz wątpliwosci czy to nie pozostałość po <3
    zrób test szklanki... próbkę włóż to szklanki z wodą, zamieszaj patyczkiem i czekaj.. jak się rozpusci to pozostalosc nasienia, jezeli nie i bd trzymać się w całości to jest to śluz typu płodnego ;)

    http://apt.republika.pl/Sluz_plodny.html

    to nie może być <3 bo ostatni raz było ok 23.00 zeszłej nocy a ok 14 zauważyłam że lekko się ciągnie. teraz to jest rozciągliwy na pare cm ale bardziej mi sie wydaje że to od siemienia lnianego tak mówi M. nie chce wam też zawracać głowy bo tylko pytam i pytam :)
    dziękuje mizzelka teraz jak będę mała problem po <3 czy to śluz czy nasienie bd pamiętała o Twojej radzie kochana :*

    mizzelka lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w kolejnym slonecznym dniu :-)

    Obudzil mnie silny bol @ i do tego bylam z tego bolu zalana potem :-\ juz sie wystraszylam bo mniej wiecej raz do roku@ zaczyna sie bardzo nietypowo -budzi mnie bol brzucha @, mam wrazenie ze chce mi sie do wc za grubsza sprawa (przeraszam za doslownosc) siadam i po kilku minutach cos sie dzieje ze nie moge sie prawie ruszyc, nie kontroluje miesni nog, rak, brzucha po prostu zadnych i jestem zlana potem :-\ i oczywiscie niekontrolowana biegunka :-\ cos okropnego, uczucie jakbym miala zemdlec. Po pol godz troche przechodzi, zaczynaja sie drgawki z zimna ale juz moge wstac i polozyc sie. Ale 2 koldry to malo zeby sie rozgrzac. Masakra jakas,mialam tak 2 razy w zyciu i strasznie obawiam sie kolejnych :-\ ciekawe czemu tak sie dzieje...

    A narazie bol przeszedl, ciekawe czy @ sie zacznie...

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 21 maja 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam z rana :) kwiatuszek oj to masz nieciekawie, współczuje takich przeżyć... oby się już nie pojawiały więcej :*

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane jak dzionek sie zaczal?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza oby nie :)

    Pięknego dnia kochane :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 21 maja 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia wam zycze, trzeba zabrac się za pracę, bo znów cały dzień spędze na forum :P

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY

    ZAPOWIADA SIĘ GORĄCY DZIEŃ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Witam sie w kolejnym slonecznym dniu :-)

    Obudzil mnie silny bol @ i do tego bylam z tego bolu zalana potem :-\ juz sie wystraszylam bo mniej wiecej raz do roku@ zaczyna sie bardzo nietypowo -budzi mnie bol brzucha @, mam wrazenie ze chce mi sie do wc za grubsza sprawa (przeraszam za doslownosc) siadam i po kilku minutach cos sie dzieje ze nie moge sie prawie ruszyc, nie kontroluje miesni nog, rak, brzucha po prostu zadnych i jestem zlana potem :-\ i oczywiscie niekontrolowana biegunka :-\ cos okropnego, uczucie jakbym miala zemdlec. Po pol godz troche przechodzi, zaczynaja sie drgawki z zimna ale juz moge wstac i polozyc sie. Ale 2 koldry to malo zeby sie rozgrzac. Masakra jakas,mialam tak 2 razy w zyciu i strasznie obawiam sie kolejnych :-\ ciekawe czemu tak sie dzieje...

    A narazie bol przeszedl, ciekawe czy @ sie zacznie...
    współczuję ,a nie masz czasem problemów z jelitami (np. jelito nadwrażliwe albo wrzody) czy żołądkiem ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis piekna pogoda kolejny goracy dzien sie zapowiada ;-)

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :) Powiem Wam, że zaczynam się chyba uzależniać od Was ;)
    Dziś u nas również słonecznie i gorąco - nareszcie. Tak bardzo brakowało mi słoneczka:)
    Wydaje mi się kwiatuszku, że to nie zespół jelita wrażliwego, ponieważ tak jak mówiłaś zdarzyło się to 2 razy.
    Wiadomo, że podczas @ występuje biegunka, ponieważ wszystko tam na dole się kurczy i rozkurcza, natomiast warto byłoby to skonsultować :)

    samira lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Witam i ja :) Powiem Wam, że zaczynam się chyba uzależniać od Was ;)
    Dziś u nas również słonecznie i gorąco - nareszcie. Tak bardzo brakowało mi słoneczka:)
    Wydaje mi się kwiatuszku, że to nie zespół jelita wrażliwego, ponieważ tak jak mówiłaś zdarzyło się to 2 razy.
    Wiadomo, że podczas @ występuje biegunka, ponieważ wszystko tam na dole się kurczy i rozkurcza, natomiast warto byłoby to skonsultować :)
    no właśnie jak kwiatuszek opisała to jak napisałam powyżej,zaraz mi się to nasunęło na myśl ze to to jelito nadwrażliwe

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Ja dzis wieczorem mam wizyte usg i mam przeczucie ze juz pecherzyk pękł, zobaczymy.
    Chcialam Was zapytac jak oznaczać monitoring tzn kiedy jest niski, wysoki i ssczyt? Szukalam po forum ale nie znalazłam odpowiedzi. Czy pecherzyk 19mm to niski czy wysoki? Nie wiem jako to oznaczac.
    Moja temperatura nie wskazuje owu ale wiem ze mialam wczoraj badz prtzedwczoraj. Zreszta usg pokaze dzis.

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to jakie będzie lato ,ostatnio przecież takie upały były

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Witajcie :) Ja dzis wieczorem mam wizyte usg i mam przeczucie ze juz pecherzyk pękł, zobaczymy.
    Chcialam Was zapytac jak oznaczać monitoring tzn kiedy jest niski, wysoki i ssczyt? Szukalam po forum ale nie znalazłam odpowiedzi. Czy pecherzyk 19mm to niski czy wysoki? Nie wiem jako to oznaczac.
    Moja temperatura nie wskazuje owu ale wiem ze mialam wczoraj badz prtzedwczoraj. Zreszta usg pokaze dzis.
    dałam artykuł tutaj wczoraj (PROSZE POCZYTAĆ ;) ),wyznacznikiem pewnym owulacji jest tylko usg ,niestety ,objawy owulki to tylko subiektywne odczucia

    raczej wysoki, pęka między 18-22mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 09:18

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira dziekuje, przeczytalam :)

    samira lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty a nie masz wykresu majowego ?

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :) Jak widać przywiało mnie tu jednak z majówek, po wielkiej bitwie, jaką stoczyłam, proszę o wpisanie mnie wstępnie na 25.06 na testowanie :) Pierwszy monitoring w tym cyklu będzie 12.06 wiec wtedy zobaczymy czy trzeba bedzie zmienić datę. Będzie mi bardzo miło, jeśli wpuscicie mnie do swojego grona staraczek <3

    Betty, dla mnie 19 mm to bylby niski, bo mi pekają wieksze, w poprzednim cyklu 27.7mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 10:00

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,przed chwilą przyszła @ sama bez lutki ,cieszę się jak głupia z tego faktu jupi :D czyli cykl miał 37 dni :D :D :D (mam nadzieje tylko będzie normalna nie jakaś skąpa)

    jeśli będę testować w czerwcu to 21-22 bo G ma 22.06 urodziny :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko to jedziemy na jednym wózku w tym cyklu :) Ja mialam na szczescie i o dziwo 29dc, a moj maks to 46dc :D Mój ma urodziny 04.06..miala byc niespodzianka, na 30te urodziny, no ale się nie udało. Kupiłam Mu za to..parowar philipsa :D

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcóweczki :)

    1 - inezka, Katiś
    2 - aisza
    3 - aja, Betty Boop
    4 - XxMoniaXx, paaulla84
    5 - Emily83
    6 - Kaśka
    7 - Gosiacu
    8 - kasia1988, Lulu
    9 - slodka100
    10 - Iwka, Roxanka, Mega, Paragonik_93
    11 - Welonisia, Anuśka, czrnula 22
    12 - Rubi
    13 -potforzasta, Krokodylica, Brawurka84, zara, olencja, maja35, kasiatoja magdaleka_ka,
    14 - Ania_84, aTyna
    15 - przedszkolanka, kierzynka
    16 -
    17 -
    18 - kwiatuszek789
    19 - Nasturcja
    20 -
    21 - samira
    22 -
    23 -
    24 -
    25 - Daisy
    26 - Izuniaa89
    27 -
    28 - la
    29 -
    30 -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 10:18

    Daisy lubi tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ