X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na @ i wpisuję się na czerwiec :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak nie przylezie to wspomóż się lutką bo aby się męczysz ;/
    faza lutealna moze mieć zawahania nawet do 17 dni.. a widze ze masz 13 wyzszych tempek. cholernie dlugi ten cykl tak jak moj poprzedni mialam prawie 60dc.. a pod koniec owulkę uwidocznioną na USG..... za 11 dni przyszła małpa. teraz cykl zrobil sie 44 dniowy ale przez lutka, a mysle ze bylby 39 dniowy albo i krotszy... a teraz mnie ciekawi jaki ten bd bez wspomagaczy, akurat minie rowny rok od odstawienia anty....

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Czekam na @ i wpisuję się na czerwiec :)
    yo yo yo a po co? :D toż masz ładny wykres mądralo :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    jak nie przylezie to wspomóż się lutką bo aby się męczysz ;/
    Ja już próbowałam wywołać @ dupkiem. W piatek skończyłam brac go w dawce 2x1 a zawsze brałam 1x1 i myslalam ze wieksza szybciej wywoła. Wg jak dzis wpisałam tą niską tempke to mi owulke usuneło z wykresu wiec musialam ja ignorowac bo co jak co ale owulka musiaa być (ok moze pecherzyk nie pekl, nie wiem, nie mialam usg) bo skok byl. Teoretycznie ovu wyznacza mi @ na jutro. jakby torbiel był to myśle ze dupek by go szybko wyprosił :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musiało być bo własnie jest faza wyższych tempek... a masz różnicę o 0,2 naturalnie bez dupka.. dziwna sprawa ci powiem.
    ja to żałuję bardzo że wtedy się nie <3 jak pojechalam na USG, ale kurde zobaczylam pozytwny test lecę w skowronkach a tu nic nie ma LOL.. to był fałszywie pozytyw od zapalenia pęcherza z krwiomoczem. ehh ale choć przez chwilę fajnie było być mamą....

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze to nie mialam styczności z torbielem więc nawet nie wiem jak się organizm zachowuje itp.. oby mnie to nie spotkało, choć mialam ostatnio USG przed małpą i aby było dobre endo.. a jakby był tentorbiel to raczej by zawuażył? ;D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje :( załamałabym sie takim rozczarowaniem :( obiecuje sobie ze jesli beda II kreski to bedzie radosc ale postaram sie nie wariowac i dzielnie poczekac na USG, które potwierdzi ciąze i bijące serduszko. Chyba ze pojde do lekarza po skierowania na progesteron zeby zobaczyc czy jest w normie, ale moja ginka niestety jest straszną zwolenniczka dupka wiec na bank i tak mi go przepisze w konskiej dawce :/

    A mnie rzeczywiscie pewnie meczy przed @ po tych wszystkich akcjach z dupkiem. Organizm zwariował i teraz sie mści :P

    mizzelka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    szczerze to nie mialam styczności z torbielem więc nawet nie wiem jak się organizm zachowuje itp.. oby mnie to nie spotkało, choć mialam ostatnio USG przed małpą i aby było dobre endo.. a jakby był tentorbiel to raczej by zawuażył? ;D
    powinien zauwazyc bo jesli widac male cystki (w duzych ilosciach swiadczace o pco) to wieksza torbiel tym bardziej. Ja jak miałam sporo torbeli to czasami zabolał jajnik chwile i tyle. Raz mialam nocna akcje tempki 38,5 a ja nawet nie mam takiej przy najwiekszym przeziebieniu, i bolało mnie w prawym boku i gin pow ze o pewnie od torbiela bylo. Ale oprocz tego nigdy jakos nie dawały mi one znac o sobie jakos tak bardziej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 19:54

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję już @ w kościach! Temperatura mam nadzieję, że zachowa już tendencję spadkową i będzie wielka, krwawa masakra!

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Współczuje :( załamałabym sie takim rozczarowaniem :( obiecuje sobie ze jesli beda II kreski to bedzie radosc ale postaram sie nie wariowac i dzielnie poczekac na USG, które potwierdzi ciąze i bijące serduszko. Chyba ze pojde do lekarza po skierowania na progesteron zeby zobaczyc czy jest w normie, ale moja ginka niestety jest straszną zwolenniczka dupka wiec na bank i tak mi go przepisze w konskiej dawce :/

    A mnie rzeczywiscie pewnie meczy przed @ po tych wszystkich akcjach z dupkiem. Organizm zwariował i teraz sie mści :P
    to jak daje dupka to tez nie fajnie ;/ mi tez przepisal luteinę ale chyba nie wykupuje... chociaz jeszcze sie nad tym zastanowie.. fortune nie kosztuje.. no ale ja wiem ze u mnie problem jest z poznymi owulkami a nie z fazą lutealną kurde no ;/
    dokladnie, lepiej porobic sobie badanka czego dokladnie brakuje, lub po prostu poobserwowac cialo bez lekow, ja tak planuje w tym cyklu, popatrzeć zobaczyć itp.. w tam tym mialam antybiotyk i pewnie on przesunął mi owulkę :D

    a rozczarowałam się i to bardzo... ale gin straszyl mnie pozamaciczna bo mialam duzo plynu w zatoce douglasa itp.. to z dwojga złego lepsza nie ciążą aniżeli pozamaciczna.. tak to sobie bynajmniej wtedy tłumaczyłam na spokojnie..
    ijak teraz zobacze znow dwie krechy kiedys... to od razu ide na bete.. a w cholerę z tymi sikaczami!

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    powinien zauwazyc bo jesli widac male cystki (w duzych ilosciach swiadczace o pco) to wieksza torbiel tym bardziej. Ja jak miałam sporo torbeli to czasami zabolał jajnik chwile i tyle. Raz mialam nocna akcje tempki 38,5 a ja nawet nie mam takiej przy najwiekszym przeziebieniu, i bolało mnie w prawym boku i gin pow ze o pewnie od torbiela bylo. Ale oprocz tego nigdy jakos nie dawały mi one znac o sobie jakos tak bardziej.
    no nic mi nie gadal.. dwa lata temu mowil o podejrzeniu PCOS bo mialam o jeden pęcherzyk więcej w kazdym jajniku.. ale nie umialam jakos ich dobrze policzyc.. mialam skierowanie na hormony ale ja glupia baba nie poszlam.. bo musialabym wtedy odstawic tabsy a mialam zaraz ślub itp.. nie chcialam przysłowiowo wpaść..

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Czuję już @ w kościach! Temperatura mam nadzieję, że zachowa już tendencję spadkową i będzie wielka, krwawa masakra!
    własnie tempka ci się trzyma widzę, cholera dziwne, choć u mnie też za dużo cholerka nie spadła przed małpą.. ale to wszystko przez luteinę.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z dwojga złego wole dupka bo dowcipnie jakos nie chce lutki a pod jezyk to nie wytrzymam ze smakiem. Nie podszedł mi i meczyłam sie okropnie.
    Moze jednak jest cos na rzeczy z tym pcos skoro masz tak długie cykle?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak na marginesie to jak lezalam z tymi zawrotami to po tym zmierzylam sobie tempke z ciekawosci i do pikniecia termometra była 36,6 a potrzymałam na maxa i dopiło do 36,74... w nowym cyklu bede mierzyła do oporu.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe, ale ponoc problemy są z owulacją, a ona u mnie normalnie występuje itp tyle ze pozniej po prostu, jestem ciekawa jak bd w tym cyklu, bo im jest nowszy tym jest krótszy a od dwoch cykli owulki na tysiaka są... czuje je...

    jeszcze to słowa gina obijają mi się o uszy: proszę uzbroić się w cierpliwość, jakoś mnie dziwnie uspokoiły..
    z endo nie mam problemu pięknie rośnie z cyklu na kolejny cykl...
    sama nie wiem :D schiza :D
    ponoć dużo kobietek ma problem z płodnością po tabsach anty... i dopiero po roku coś się dzieje.. u mnie po 10 miesiacach juz cos sie dzieje.. także chyba nie jest źle, choć czytalam o kobietach co mają PCOS a naturalne owulki. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 20:12

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    a tak na marginesie to jak lezalam z tymi zawrotami to po tym zmierzylam sobie tempke z ciekawosci i do pikniecia termometra była 36,6 a potrzymałam na maxa i dopiło do 36,74... w nowym cyklu bede mierzyła do oporu.
    sorki ze zapytam? dowcipnie czy w buzi?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek, mierz do pierwszego kliknięcia, jak to microlife. Bo po drugim tempka jest fałszywa.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to mierzę kilkakrotnie bo trzeba trzymać chociażby 4 minuty elektroniczny... i wtedy zapisuje, bo może być tak że za chłodny termometr włożysz do buzi i juz bd fałszywie niższa, dlatego wolę mierzyć w buzi bo najpierw nagrzewam pod językiem potem przesuwam po lewej stronie koło ósemki i cisnę do języka a potem mierzę po prawej stronie i jak się zgadzają obie to zapisuje na karcie.. wtedy ładnie wszystko wychodzi :) według mnie prawidłowo...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem bo czasami zdarza mi się zasnąć z termometrem w pochwie i dopiero po godzinie wyjmuję :)

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zasnęłam z termometrem w gębie :D

    la lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ