X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    nie ma tematu :D tak jestem niewychowana i nie wyrachowana :D
    świnia ze mnie totalna :D
    nie ma co robić szumu o byle bzdetę :D
    bedę aktywna pisemnie ale nie bd kopiować, no może z raz dla Zajsonka :P
    i na tyle mojej aktywności :)

    Mizzelka po raz kolejny piszę - nie wiem, czemu bierzesz to do siebie, skoro to nie do Ciebie. :)
    Ty to nawet poprawiłaś osobę która mnie źle wpisała.

    mizzelka, samira lubią tę wiadomość

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przesyłam Wam na dziś k,NjY2MTYxMTEsNDgxMjUxMjY=,f,przytul.gif
    Koniec ze stresami i nerwami...!

    Krokodylica, Kasia * lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejeju... przeciez to zabawa, co nie? Chyba nie ma co tego tak serio traktowac. A Mizzelke podziwiam. Ja nie nadganiam czytac tego wszytskiego a co dopiero uzupełniac!!
    A nie myli się tylko ten, co nie robi nic...

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom, w poniedziałek dzień ojca ;)
    Na dzień matki mi nie wyszło, na dzień ojca też nie, to może chociaz na urodziny męża na początku sierpnia, a jak nie tak, to moze chociaz na moje we wrześniu :D i Na rocznicę ślubu :P

    Kurde, dzisiaj na fejsiku sąsiadka wrzuciła oczekiwanie dziecka... Nie mam już żadnej niezaciążonej lub bezdzietnej sąsiadki :/
    Tylko się dopytują kiedy i ja dołaczę z wózkiem ;)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    mizzelka to nie było do Ciebie. :)

    Bo Ty zapytałaś, a było wiele głosów wprost, że nie wpiszecie mi testu bo to było za wcześnie. I nie Ty mnie wpisałaś na 25ty chociaż prosiłam na 24ty, dobra, wiem że to była zwykła pomyłka o jeden dzień, ale po raz drugi poczułam się jak niedorozwinięte dziecko które nie wie kiedy testować. :)

    Ja się nie kłócę. :) Do mizzelki też nic nie mam, bo jest obcykana w wykresach i zawsze pomocna.

    Już nic nie piszę na ten temat. Po prostu w następnym cyklu nie zapisuję się na żadną listę i święty spokój. :)
    Mam nadzieję że te nieporozumienie jest już całkowicie wyjaśnione. Listę prowadzi wiele osób, każdy ma prawo coś się pomylić, drasnąć, to tylko człowiek :) ja nie wpisałam ci minusa bo czekałam na wiadomość jaką mi odpiszesz na temat 22 dnia cyklu żeby dojść do rozmowy na temat kolejnego testowania w razie co... Bo czułam że owulkę ci dobrze teraz Ovu wyznaczył, ale że niestety zajebałam się w akcji.. pojechałam do mamy spędziłam z nią miły długi dzien.
    Tylko już drugi raz coś jest nie tak, przepraszam że jestem drażliwa, to przed @ i mdłości dają mi popalić.
    Ale przez moment bylo mi przykro że lista nie jest taka jak sobie zamierzałam.
    Raz mnie mocno zabolały słowa uczestniczki ale się nie udzieliłam, nie opierdzieliłam, tylko poprosiłam ją o wyluzowanie, cieszyłam się że dziewczyny ogarniają wykresy i wpisują wszystko <3 są aktywne i pomocne...
    taki był plan.
    A ja z niecierpliwością czekam na Twój test... :)

    Krokodylica, kapturnica lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku trudno powiedzieć :(
    Możesz spróbować zatestowac 14 dpo :)
    Moze coś sie pojawi :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Nom, w poniedziałek dzień ojca ;)
    Na dzień matki mi nie wyszło, na dzień ojca też nie, to może chociaz na urodziny męża na początku sierpnia, a jak nie tak, to moze chociaz na moje we wrześniu :D i Na rocznicę ślubu :P

    Kurde, dzisiaj na fejsiku sąsiadka wrzuciła oczekiwanie dziecka... Nie mam już żadnej niezaciążonej lub bezdzietnej sąsiadki :/
    Tylko się dopytują kiedy i ja dołaczę z wózkiem ;)
    u mnie wczoraj wujek sie gapił na brzuch.. aż się wkurwiłam i pytam sie co jest?
    a on czy nie pogrubiałam w drugim sensie?
    no kurde.. powiedziałam mu że nie i że jeszcze mam czas..
    co ja mu się będę tłumaczyć.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Cześć Dziewczyny, u mnie tempka w góre. Poradźcie mi. Ostatnio mój cykl miał 26 dni, a wcześniej 28,30,31. W którym dniu cyklu mam testować?
    U mnie bez zmian, ból miesiączkowy na przemian z cyckami bolącymi i wzdęciami.
    14dpo będzie bezpiecznie. ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka dzięki.
    Niestety ja raczej nie doczekam testowania. Czuję że najpóźniej do niedzieli przyjdzie @.
    Dzisiaj od rana typowo małpowe bóle i samopoczucie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, ci wujkowie są drażniący... Jeden taki głupi się ostatnio na jakiejś imprezie rodzinnej tak niby do ogółu zapytał, czy może liczyć na to, że do tego stołu jakieś krzesła się keidyś dostawi. To ja mu : "Jak wujek będzie tył jak do tej pory to będzie trzeba, bo na jednym się nie zmieści)
    Rodzina w ryk, a on się zamknął od tej pory :D

    mizzelka, Zajsonek, samira, Kasia * lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo dziewczyn właśnie pisało że czuło małpę za rogiem. Ale ostatnio wlasnie wykres był góry i padoły a teraz widzę że masz aby o 2 dni pozniej owulkę ode mnie, ale kurde coś się dzieje w koncu po tych tabletkach, czyli dobry znak że wraca do normy.
    ja tez mam małpowo :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Taak, ci wujkowie są drażniący... Jeden taki głupi się ostatnio na jakiejś imprezie rodzinnej tak niby do ogółu zapytał, czy może liczyć na to, że do tego stołu jakieś krzesła się keidyś dostawi. To ja mu : "Jak wujek będzie tył jak do tej pory to będzie trzeba, bo na jednym się nie zmieści)
    Rodzina w ryk, a on się zamknął od tej pory :D
    MISTRZYNI CIĘTEJ RIPOSTY!
    ja się odgryzam ile się da :D kolezanka co wpadla łaziła za mną jak glupia w sklepie i kiedy dziecko kiedy dziecko kiedy dziecko? a ja powiedziałam że lepiej później niż niespodziewanie.
    bez urazy nie mam nic do osób którym się to przydarza niespodziewanie, ale wkurzyła mnie totalnie a buzia jej sie automatycznie zamknęła.

    Ewa99, Zajsonek, samira lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku dołącz do mnie w poniedziałek z testowaniem!! Ale jesteś zafasolkowana na bank... nos mi to podpowiada :)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz dobrego nosa ;D
    też bym chciala w pon ale za wcześnie :D


    Samirko dzięki za namiary na maść, już mnie nic nie swędzi <3 :D ulga totalna, że też ja nie wiedziałam o niej.....

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa i Mizzelcia jesteście mega przezabawne :)
    Uwielbiam was za to ! <3
    Umiecie poprawić humor ! :D

    Ewa99, mizzelka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heej :)
    tak czytam i nie mogę nie opowiedzieć jak u mnie dziadek się o prawnuka upomina od marca a ja mam obrończynie- babcie i mame- haha i one nic nie wiedzą że my już i zawsze do niego : "przecież ona jeszcze rok studiów ma" , albo "za mało masz wnucząt?" ale to z takim oburzeniem krzyczą, haha a ja mam spokój :D

    Ewa99, mizzelka lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane lecę sie przespać bo okropnie sie czuje :(
    Chyba mnie jelitowka dorwala :(
    3majcie sie skarby <3

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewuszki :)
    a u mnie bez żadnych objawów zafasolkowania: mdłości, senności, bólu piersi czy czegoś podobnego tylko od czasu do czasu pobolewa mnie na @ - niech idzie precz! do niedzieli raczej nie przyjdzie bo do tego czasu biorę jeszcze dupka

    testuję chyba we wtorek, ale staram się mocno wierzyć że się udało :D

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak objawów to też objaw :)
    Czekaj cierpliwie, a ja trzymam kciuki :D

    mizzelka, julita lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek: moze wypij sobie wodę z cytryną.. ja ratuje sie troche colą to mi się tak przysłowiowo odbije :D

    Przedszkolanka: też bym tak chciala, ale zawsze innych ta bezczelność to aż przytka... Momentami jest mi brak słów... a jak ludzie obcy się interesują to normalnie szok :O mają zbyt nudne życie żeby się swoim zająć...

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ