X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    nie jest wielgachny kochana.. delikatny :)
    wczesniej nawet podałam wykres co większosc tempek byla na lini podstawowej a i tak byl zielony kropek :D
    ja wiem Kochana :) i też sporo cudów widziałam na OF tylko u mnie w poprzedniej ciąży spadek świadczył o poronieniu i w teraz jeśli się uda i potwierdzi to hCg i przyrost to pierwsze co to termometr idzie do szuflady na najbliższe ok 40tygodni :) bo to dodatkowo mnie jeszcze będzie stresowało :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    kurna wiedziała skubana że coś jest na rzeczy...
    i co? stres szkodzi? ciekawe co przezywala jak tyle ich robila? :O


    To testy owulacyjne ;) nie ciazowe..Zauwaz kolor niebieski, taki uzywany jest w owulacyjnych clear blue :)

    Another, mizzelka lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :-)
    Ja już po badaniu prolaktynki, wyniki odbiorę jutro ale przez te stresy pewnie znów za wysoka będzie.
    Ja testom pepino już nie ufam. Dwa razy (dzień po dniu) pokazały dwie krechy a ciąży brak. Ale liczę Madziu, że u Ciebie będzie to fasolinka :*

    Trzymajcie kciukasy za mnie bo dzisiaj idę do mojej "ukochanej" kierowniczki. Możliwe, że od dzisiaj będę bezrobotna :D

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    miłego dnia :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena, Daisy trzymam kciuki :) ja tez mialam na poczatku cien cienia tylko przy oknie hehe idziecie na krew?
    Ja mam wyniki bety jutro dopiero... :\
    Samira jak tam u Ciebie?

    samira lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Magdalena, Daisy trzymam kciuki :) ja tez mialam na poczatku cien cienia tylko przy oknie hehe idziecie na krew?
    Ja mam wyniki bety jutro dopiero... :\
    Samira jak tam u Ciebie?
    ja mam dziś wizytę u lekarza i zobaczymy czy palpacyjnie wyczuje jakieś zmiany :) jeśli tak i jutro temp. nie spadnie bardziej i @ nie przyjdzie to jutro zrobię hCg...i pewnie wyniki będę miała jutro :) po 16stej ale jak ładnie poproszę to może i po 13stej :) 3mam kciuki za Twoją betę :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    to mamy odwrotną syt. :P 3mam kciuki za Twoją dzisiejszą betę bo jak dobrze pamiętam dziś ją robisz?? smileys-3d-101130.gif
    A ja poczekam do jutra postaram się na spokojnie :P
    PS: proszę jeszcze nie gratulować :) dziękuję <3

    Jooo jade wlasnie w korku :D

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny doradźcie mi proszę (już się o to chyba wcześniej dopytywałam ale chciałabym się upewnić)

    wczoraj przyjęłam ostatnią tabletkę dupka. betę chcę zrobić w środę-czwartek i czy jeśli nastąpił cud to przerwa 3-4 dniowa od dupka nic nie zamiesza?

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Magdalena, Daisy trzymam kciuki :) ja tez mialam na poczatku cien cienia tylko przy oknie hehe idziecie na krew?
    Ja mam wyniki bety jutro dopiero... :\
    Samira jak tam u Ciebie?

    no jak widać na wykresie ;)

    wczoraj negatyw a ja dalej mam wylane na starania :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 09:19

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dziewczyny doradźcie mi proszę (już się o to chyba wcześniej dopytywałam ale chciałabym się upewnić)

    wczoraj przyjęłam ostatnią tabletkę dupka. betę chcę zrobić w środę-czwartek i czy jeśli nastąpił cud to przerwa 3-4 dniowa od dupka nic nie zamiesza?
    tak na 100% nie mam pewności ale gwałtowne odstawienie prg. może powodować wczesne poronienie ale też nie wiem jaki jest Twój poziom naturalny prg. i w sumie dup-ek jest syntetykiem to nie wiem czy ma aż taki wpływ...myślę, że raczej nic złego nie powinno się zadziać :) 3mam kciuki <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dziewczyny doradźcie mi proszę (już się o to chyba wcześniej dopytywałam ale chciałabym się upewnić)

    wczoraj przyjęłam ostatnią tabletkę dupka. betę chcę zrobić w środę-czwartek i czy jeśli nastąpił cud to przerwa 3-4 dniowa od dupka nic nie zamiesza?
    podobno nic się nie stanie w przerwie ,właśnie o tym tez tu niedawno rozmawiałyśmy :)

    ja wczoraj po teście Quixx negatywnym odstawiam dupka tz. już wczoraj nie wzięłam

    termin @ mam w ogóle na czwartek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 09:22

    julita lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam termin na czwartek, ale chętnie przesunę go sobie na marzec 2015r. :D

    samira, Tygrysek, mizzelka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze! Bo odstawisz i spadek prg nagly moze wywolac poronienie jesli jest ciaza..

    Madzii pre test paskowy robilas? Kurde musza te testy byc wszystkie felerne??

    samira lubi tę wiadomość

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej Kochane :)
    u mnie dziś temp. spadkowa :P może na @ nie wiem bo też dziś z racji tego, że mam wizytę u lekarza zrobiłam z rana dwa testu i nie wiem co myśleć. Oczywiście test pepino o czułości 10 i pre-test o czułości 25. No i do rzeczy na 25 oczywiście negatyw ale @ powinna być jakoś wt/śr tak myślę jeśli owulacja była 16dc a na pepino kurde no jest blady bladzioch, ale naczytałam się tutaj, że często tak wychodzi, że to prześwit barwnika...nie wiem co myśleć bo ja mam tak pierwszy raz zawsze jak nie było ciąży to jedna mocna krecha a teraz :| chciałam wrzucić fotki ale str. z tym programem mi nie działa wiec zapodam linki do zapodaj.net
    http://zapodaj.net/62d9719b6a5d2.jpg.html
    http://zapodaj.net/53562930b56c1.jpg.html
    i powiedzcie mi czy coś widzicie czy raczej to barwnik, dodam, że w realu widać mocniej i nie musiałam czekać aż test bardzo wyschnie pojawiło się w sumie hop-siup. Nie wiem powiem o tym lekarzowi dziś w sumie przy badaniu powinien zauważyć już jakieś zmiany w budowie macicy itd...a jutro może pójdę na hCg jak temp. nie spadnie bardziej i nie pojawi się @..ale póki co nie nastawiam się :)

    Wróć się do mojego bladziocha. Chyba go jeszcze mniej było widać. Obserwuj temperature i za pare dni powtórz test ale z czułością np.20

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    ja też mam termin na czwartek, ale chętnie przesunę go sobie na marzec 2015r. :D
    ja też bym chętnie przesunęła ale raczej teraz ema takiej opcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Moze! Bo odstawisz i spadek prg nagly moze wywolac poronienie jesli jest ciaza..

    Madzii pre test paskowy robilas? Kurde musza te testy byc wszystkie felerne??
    Daisy idziesz na ta betę mimo negatywu ?

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Moze! Bo odstawisz i spadek prg nagly moze wywolac poronienie jesli jest ciaza..

    Madzii pre test paskowy robilas? Kurde musza te testy byc wszystkie felerne??
    Kochana paskowy to miałam pepino 10 a pre-test płytkowy 25 i w sumie testów nie sprzątnęłam i teraz patrzę a na pre-teście coś tam chyba jest ale to po długim czasie już więc nie patrzę na to..a ten bladzioch to paskowy pepino..i tak jak pisałam nigdy na pepino nie miałam czegoś takiego a przyznam się, że w ciągu ostatnich dwóch cykli kilka ich poszło i nawet po paru godz. jeszcze patrzyłam czy coś się zmieniło ale się nie zmieniało :P chociaż i tak bym wtedy tego nie brała pod uwagę.. więc nie wiem, albo coś a raczej ktoś jest na rzeczy albo w końcu i ja trafiłam na felerną serię :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam w laboratoium i zrobiłam prg... wyniki dziś po południu, ale pewnie odbiorę dopiero jutro rano

    Daisy lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    Natrzaskałyście stron, że o matko!
    Gratuluje wszystkim nowym mamuśkom i trzymam kciuki za testujace!
    Daisy, byłaś na becie? Kiedy wynik?


  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira tak wlasnie siedze w kolejce :) mialam robic bete pt albo dzis wiec robie, dopiero to da mi pewnosc w sumie chyba. Rano jeszczw wzielam lutke i estrofem to od popoludnia najwyzej przestane brac. Nie spodziewam sie szalu wiec na luzie no ale skoro i tak jestem w centrum to juz zrobie by z czystym sumieniem walnac sobie wieczorem drina :D

    Jejku jejku spokojnie ja mam do przejechania 35km wiec troche schodzi :p Wyniki pewnie jak zawsze ok 14 a jeszcze w kolejce do kasy siedze bo dzis sped ciezarnych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 09:49

    samira, Another lubią tę wiadomość

‹‹ 460 461 462 463 464 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ