X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizelka, kasia moje kochane ;*
    Dostałam pracę. Dokładniej wczoraj dostałam tel, że wymiotłam 20 osób konkurencji i mnie przyjęli. Mam moralniaka, bo nie wiem jak szefowi powiedzieć, że odchodze.. jak by sie jeszcze okazało, że jestem w ciąży to już sama nie wiem..

    Daisy, Kasia *, mizzelka, samira lubią tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie wkatowicach :)no to suoer a co tam reszta takie jest życie ty bylaś lepsza wiec wygrałaś przeciez o to chodzi

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uu trudna decyzja..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane przepraszam ze tak pozno dzis!

    Kamilko mysle ze dla pewnosci powinnas zrobic bete. Zdjecie wg mnie no widac co tam jest, ale sama mowisz ze po 8 min. Chociaz mi to sie takie cos nigdy ie pokazalo. :D

    Madziu moja kochana, mysle ze jestes w ciazy jak nic :D Jeszcze ta dzisiejsza tempka! Poszybowalas prawie az do nieba! Wspaniale, zacieram raczki na Twoje wyniki.

    A Rybenka poszlas tez na bete rano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo prawda jest taka że stała umowa która daje ci izunia ten jeszcze obecny pracodawca bardzo Ci sie przyda wciazy a nowe szefostwo nie wiesz jak zareaguje zrob sikańca bedziesz wiedzila czy jestes wciazy i wtedy decyduj bo teraz to na dwoje babka wróżyła

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    a gdzie wkatowicach :)no to suoer a co tam reszta takie jest życie ty bylaś lepsza wiec wygrałaś przeciez o to chodzi
    w skzole językowej.
    a moralniaka mam bo ja bardzo szefa lubię..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja czekam na wyniki bety

    Daisy lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no bo prawda jest taka że stała umowa która daje ci izunia ten jeszcze obecny pracodawca bardzo Ci sie przyda wciazy a nowe szefostwo nie wiesz jak zareaguje zrob sikańca bedziesz wiedzila czy jestes wciazy i wtedy decyduj bo teraz to na dwoje babka wróżyła
    no w nowej też dostanę umowę o prace. Na początek na 3 miechy. Jak cos to później musieliby mi przedłużyc..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    i ja czekam na wyniki bety
    kiedy będa?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ciekawe jak w nowej firmie czy też bd ok :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a ciekawe jak w nowej firmie czy też bd ok :)
    myslę, że tak:):)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedziesz uczyła języka jakiegos fajnie ja to noga troche jestem z jezyków tzn angielski tak ale niemiecki masakra fuj co za jezyk ble
    zrób test iza jesli nie jestes wciazy to masz czas no to zeby nowy szef cie polubil izaufal ci ,no dobrze lubisz szefa ale on cie do pracy codziennie 60 km wozil nie bedzie przez 360 dni wroku to jest meczace wiem ze kiedys chcesz wrocic do seibie porozmawiaj znim zrozumie ale na poczatku dowiedz sie czy wciazy jestes to jest najwazniejsze praca potem potrzebujesz uzbezpieczenie wciazy nie tylko dla siebie i l4 jakby cos macierzynski tez kasa znieba sama ci potem nie spadnie dostawac pieniadze przez rok jak dziecko jest malutkie to ogromna pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piszesz ze dostaniesz umowe na 3 miesace w nowej fimie tak ale oni nie wiedza ze mozesz byc wciazy i co potem dalej dadza ci umowe jak cie zatrudnia dzis a za 2 tygodnie bedziesz wciazy iza uwierz mi chocbys byla super pracownikiem to ochrzan dostaniesz skad wiesz co pomysla ze baba szulaka pracy znalala jeleni ktorzy ja zatrudnili izaciazyla ja wiem ze tak nie jest bo znam twoja historie ale nowe szefostwo nie

    Daisy, samira lubią tę wiadomość

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    Mizelka, kasia moje kochane ;*
    Dostałam pracę. Dokładniej wczoraj dostałam tel, że wymiotłam 20 osób konkurencji i mnie przyjęli. Mam moralniaka, bo nie wiem jak szefowi powiedzieć, że odchodze.. jak by sie jeszcze okazało, że jestem w ciąży to już sama nie wiem..

    gratulacje !!

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce ci doradzac tak czy siak bo roznie bywa i ludzie roznie reaguja na wiadomosc pracownika o ciazy zrob kochna test i bedziesz wiedzila na czym stoisz czy ciaza dalej wisiw powietrzu czy teraz mozesz sie skupic na deyczji opracy

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    i ja czekam na wyniki bety

    trzymam kciuki za pozytywny wynik:)

    julita lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hej Kochane przepraszam ze tak pozno dzis!

    Kamilko mysle ze dla pewnosci powinnas zrobic bete. Zdjecie wg mnie no widac co tam jest, ale sama mowisz ze po 8 min. Chociaz mi to sie takie cos nigdy ie pokazalo. :D

    Madziu moja kochana, mysle ze jestes w ciazy jak nic :D Jeszcze ta dzisiejsza tempka! Poszybowalas prawie az do nieba! Wspaniale, zacieram raczki na Twoje wyniki.

    A Rybenka poszlas tez na bete rano?

    zrobiłam bete wyniki po 18stej przedemną dłuuuugie 7,5 h, za pierwszym razem jak robiłam test też nic takiego się nie pojawiło

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony będziesz się rozwijać, nie ma co się zasiedzieć w jednej robocie :) trzymam kciuki za tą nową :) powiesz szefowi że masz inne plany / przeprowadzka czy jak :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez izunia ciaza nie bardzo pasuje wtymm ieisacu bo liczylam na to ze cykl szybko sie skonczy zaczne nowy dotego tabletki clo i wlipcu sobie spokojnie zajde nabralam na siebie tyle obowiazkow wpracy w czerwcu ze czasami mi sie plakac chce bo juz nie wiem do czego rece wlozyc a tu okresu jak nie bylo tak nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 10:25

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    i ja czekam na wyniki bety

    Trzymam kciukasy :)

    julita lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ