X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    o mamo...odważna Kobieta!!! :)
    chętnie CI podrzuce jak chcesz, ale tylko mdłości :D nic wiecej :D:D:D

    Zajsonek, trzymamy kciuki :):):)

    A wiruski dorzucisz do tego chociaż? Akurat jestem chyba w trakcie owulacji :D A więc przydałoby się trochę :D

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:02

    Kamelia lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ja tak myślę, że jeżeli miało się coś we mnie dziać, to było w piątek dwudziestego. Złapał mnie wtedy w środku dnia niesamowity skurcz, aż się nie mogłam chodzić ani ruszać się i przeszedł po nospie, od tamtego czasu nic się nie dzieje, brzuch nie boli.

    Oby cię intuicja nie zawiodła :)

    la lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    A wiruski dorzucisz do tego chociaż? Akurat jestem chyba w trakcie owulacji :D A więc przydałoby się trochę :D


    Pewnie ze dorzuce.....

    dorzucam <3 <3 <3 <3 <3 <3....i duzio duzio wiecej!!!!!

    owocnej owulacji :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ja tak myślę, że jeżeli miało się coś we mnie dziać, to było w piątek dwudziestego. Złapał mnie wtedy w środku dnia niesamowity skurcz, aż się nie mogłam chodzić ani ruszać się i przeszedł po nospie, od tamtego czasu nic się nie dzieje, brzuch nie boli.

    Mnie tez chyba 6 dni po owu złapał w nocy ból brzucha tak mocny ze aż mnie obudził ale szybko przeszedl. Teraz tylko brzuch mnie tak cmi no ale pewnie się zaraz rozkreci i przyjdzie @...

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Rudasku współczuję, ja w pierwszej ciąży miałam straszne mdłości, nawet z łóżka wstać nie mogłam, a teraz w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży, jedynie piersi mnie bolą i mam dość mocne zawroty głowy. Co do zielonej herbaty gdzieś mi się kiedyś rzuciło, że kobiety w ciąży nie powinny jej pić chyba...
    Co do listy też nie uważam, żeby ona stresowała, kto chce to się wpisuje, a cudnie patrzeć na tyle boćków :)

    Kochane mam pytanie, przepraszam ale nie chcę na fioletowej się pytać, wolę Was bo Wy zawsze coś mądrego doradzicie :) więc pytanie brzmi czy we wczesnej ciąży można iść na baseny termalne? bo wybieramy się w lipcu do Zakopanego i mój chciał na Słowację się wybrać na termy, a ja teraz nie wiem czy mogę.

    mizzelka, samira lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka....oby Ci sie nie zaczeły, ja w 4 tyg też nie miałam a ateraz mnie dopadły!
    Kochana co do pytania to jeszcze nie wiem, ale o 11.30 mam wizyte i zapytam, bo już mnie ktos o to prosił! :) wiec popytam o baseny, jacuzzi itd :)
    odpowiem ok 12.30 chyba ze któras wie i mnie ubiegnie! :)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co słyszałam jacuzzi nie je polecane ze względu na ilość bakterii w ciepłej wodzie.
    O termach nie mam pojęcia.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jaka tempka jest w tych termach bo nie bylam.. ale odradza się sauny i gorące kąpiele..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te gorące kąpiele to wiem, do jacuzzi nie chce wchodzić, Rudasku będę wdzięczna za info od lekarza :)
    "Do dyspozycji Gości oddajemy 20 różnej wielkości basenów z wodą termalną, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w których temperatura wody waha się od 30 do 38°C*." tak pisze na stronce

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:02

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    To inka, nie lubię inki.
    Uwielbiam INKĘ!

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a gdzie jedziecie ?

    Zreszta była w obu dwóch w Zakopanem, na prawde ta woda nie jest jakas gorąca, mysle ze znajdziesz cos dla siebie!
    ale zapytam Pana Lekarza to Ci odpwoeim potem! :) ale mysle ze nie masz sie czego bać, tam na prawde jest różnorodnośc temperatur wody! :)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem, ciekawe.. warto zapytać :) niech rozwieje wątpliwości nasze :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pytałam kiedys rybenko swojego gina i odradzał mi jacuzi i bicze wodne nic co bije cie albo masuje po plecach ikrzyzyu i napewno nie wtak wczesnej ciazy jka juz sie zarodek zagdziezdzi po 12 tygodnia tak jes=li nic sie nie dzieje ale pow to pani decyzja ja bym nie szedl i nie ryzykowal

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.aquacityresort.com/pl

    Chcemy sobie zrobić tam wycieczkę jednodniową :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Chlopu wyciagne liste pytań to zwairuje!!!! :):):) drugi raz mnie nie przeyjmie :) buahhahahaha :)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi oj pan Papa nie będzie złyyyy :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ciazy igilnie nie wolno brac kapieli w wannie tylko prysznic nasluchalam sie tego na oddziale ginek i wkadej lazience byla inofrmacja jesli jestes wciazy korzystaj tylko zprysznica wykrzyknik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 10:21

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha kto pyta nie błądzi.
    Tak sobie myślę, że ja nawet nie muszę siedzieć cały czas w wodzie, posiedzę 5 minut, wyjdę, po jakimś czasie znów wejdę, albo sobie nogi pomoczę. Tam nas będzie więcej, więc mogę zdjęcia porobić, książkę na leżaku poczytać :) Chyba nudzić się nie będę, ale na pewno nie będę wchodzić nigdzie tam gdzie będzie gorąca woda.

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ