X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko ja zaczelamlutke brac dop. dzisaj zeby wywolac myslisz ze 2x2 wystarczy czy za duzo kurcze nieiwem co on mi wtedy mowil nie pamietam a nie chce do niego dzwonic ztaka pierdola chyba 2x1 albo 2x2 przez 5 dni i odstawic wiesz cos jak sie ja bierze na wywowlanie bo juz mnie cholera wezmie testu nie robilam dzis mam 10 dzien po owu zrobie wniedziele o ile sie nie pojawi

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    zauważyłam imiona ,dla dziewczynki ciekawe imię Konstancja kojarzy mi się z królowa ,ładnie :)

    trafiłaś w samo sedno, jak będzie córeczka to ja abdykuję i Ona zostanie królową serca mojego A. ;)
    Konstancja – cesarzowa Rzymu
    Konstantyna (Konstancja) - córka Konstantyna Wielkiego, cesarzowa Rzymu, święta katolicka
    Konstancja Hohenstauf– królowa Aragonii
    Konstancja Kastylijska– królowa Francji
    Konstancja Habsburżanka– królowa Polski
    Konstancja Sycylijska– królowa Sycylii
    Konstancja - królewna węgierska, królowa czeska

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Mizzelciu to GRATULUJĘ mamusiu:) spokojnej i zdrowej ciąży, samych radosnych wieści, jak najmniej stresu, codziennego uśmiechu i zero mdłości i innych dolegliwości:) ;) ;) :D:D
    Dziękuję kochanie :* a ty odpoczywaj, relaksuj się i nudnej ciąży :) samej radochy z USG :) a potem z maluszka :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    hahhah :D właśnie! ja jadłam i truskawki i ogórki kiszone ;D wiesz jakie dobre? :D hahah :D
    polecam film klasyka bollywood "Trudna droga do miłości" piękny film z motywem ciąży na pierwszym planie ,piękne sceny miłosne i właśnie tam jest ta opcja latania po lody w środku nocy i to konkretna firma i smak haha

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Ja nie byłam jeszcze w Ogrodzie Japońskim, ponoć jest pięknie ;)
    Przy fontannie wszyscy robią sobie zdjęcia zawsze (tej szklanej, na rynku).

    Mizzelka, ja właśnie żałowałam, że nie miałam dwóch testów, bo ta kreska w pierwszym mi taka blada wyszła. U Ciebie są dwie kreski, nie żadne cienie.
    I to w dwóch! Wszystkich zawsze wspierasz, trzymasz kciuki - teraz pora na nas!

    Rodziłabyś w lutym czy marcu w takim wypadku?
    w marcu 5... :) a ja wlasnie ... sama nie wiem.. intuicja mi podpowiedziala zeby zrobic... w pierszych 2 min średnio bylo widac potem patrzyłam i nie dowierzałam, dobrze ze zdjęcia cyknęłam bo widac jak to sie troche zmieniło po czasie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    polecam film klasyka bollywood "Trudna droga do miłości" piękny film z motywem ciąży na pierwszym planie ,piękne sceny miłosne i właśnie tam jest ta opcja latania po lody w środku nocy i to konkretna firma i smak haha
    zapisze sobie. ciekawe czy online mozna obejrzec bo nie mamy tv.. wlasnie sie rozglądamy za nowym :) do sypialni :) i głupiejemy czy panasonic czy sony czy LG kupic..

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    trafiłaś w samo sedno, jak będzie córeczka to ja abdykuję i Ona zostanie królową serca mojego A. ;)
    Konstancja – cesarzowa Rzymu
    Konstantyna (Konstancja) - córka Konstantyna Wielkiego, cesarzowa Rzymu, święta katolicka
    Konstancja Hohenstauf– królowa Aragonii
    Konstancja Kastylijska– królowa Francji
    Konstancja Habsburżanka– królowa Polski
    Konstancja Sycylijska– królowa Sycylii
    Konstancja - królewna węgierska, królowa czeska

    oj było ich sporo :O

    ja myślę ze jak dziewczynka to skradnie serce Tatusia :)

    ja tez chce dziewczynkę albo dwie ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Jak mówię pewnie się mylę, bo nie miałam takiej sytuacji, a może Anusia mocno przytulała się z mężem :) :) Anusia my tu gdybamy, a Ty nam nic nie pomagasz :)

    Przepraszam, poszłam spać wczoraj :) Z Mężem się przytulałam ostatnio w weekend, a później wyjechał do pracy. Chyba jednak skoczę na tą betę, bo tak już rozważam różne za i przeciw i może faktycznie to plamienie jest owulacyjne. W poprzednim cyklu też miałam, ale tylko jedna kropla krwi i to wszystko a tu jednak trochę więcej tego jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym chciala dziewczynke -oliwia
    jak bedzie chlopiec to oliwier

    Malenq, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chce dziewczynkę, ja wolałabym chłopca hehehe...a najlepiej i jedno i drugie...;) hahaha

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    zapisze sobie. ciekawe czy online mozna obejrzec bo nie mamy tv.. wlasnie sie rozglądamy za nowym :) do sypialni :) i głupiejemy czy panasonic czy sony czy LG kupic..

    Samsung 40cali model: UE40D6500US PIĘKNIE WIDAĆ I MA OPCJE 3D :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Samsung 40cali model: UE40D6500US PIĘKNIE WIDAĆ I MA OPCJE 3D :)
    właśnie szukamy 47 albo 50 :D mąż się uparł na dużego i właśnie tez bym chciała te 3D albo te wi fi.. już przyszłościowo :D
    bo planujemy powiesić na ścianie :D a troszkę bd od łóżka :D zaraz go obejrze moze z tej serii są te 50 :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczynkę chcę a mąż chłopca :)
    a tak mi sie podoba imię Anastazja.. od kilku miesięcy
    a dla chlopca nie mam nic wybranego, będzie czas :D będą kłotnie i sprzeczki hahah :D już to czuje...

    samira, Sue lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    zapisze sobie. ciekawe czy online mozna obejrzec bo nie mamy tv.. wlasnie sie rozglądamy za nowym :) do sypialni :) i głupiejemy czy panasonic czy sony czy LG kupic..
    spróbuj ściągnąć z tego bo ja mam go ale na płytce z gazety ,tak bym wysłała http://darkwarez.pl/

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    w marcu 5... :) a ja wlasnie ... sama nie wiem.. intuicja mi podpowiedziala zeby zrobic... w pierszych 2 min średnio bylo widac potem patrzyłam i nie dowierzałam, dobrze ze zdjęcia cyknęłam bo widac jak to sie troche zmieniło po czasie :)

    Mizzelka, to uważaj na siebie teraz! Nie stresuj się, myśl pozytywnie. Na spokojnie idź na betę i później na spokojnie umów się do ginekologa ;)

    Położna powiedziała mi po pozytywnym teście, że betę trzeba robić wtedy, gdy wcześniej utraciło się ciążę. Jeśli nie, nie ma potrzeby się stresować badaniami krwi - tak powiedziała mi położna ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    właśnie szukamy 47 albo 50 :D mąż się uparł na dużego i właśnie tez bym chciała te 3D albo te wi fi.. już przyszłościowo :D
    bo planujemy powiesić na ścianie :D a troszkę bd od łóżka :D zaraz go obejrze moze z tej serii są te 50 :D
    na prawdę bardzo dobrze widać ,piękny obraz a jak jakiś program jest HD to już odlot

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka gratuluję, ja też widzę na dwóch testach kreseczki :) Jupiii w końcu Ci się udało :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Mizzelka, to uważaj na siebie teraz! Nie stresuj się, myśl pozytywnie. Na spokojnie idź na betę i później na spokojnie umów się do ginekologa ;)

    Położna powiedziała mi po pozytywnym teście, że betę trzeba robić wtedy, gdy wcześniej utraciło się ciążę. Jeśli nie, nie ma potrzeby się stresować badaniami krwi - tak powiedziała mi położna ;)
    a ja wlasnie nie chce za bardzo na tą betę bo sama bd musiala jechac i sam dojazd okolo 40 km jest dla mnie stresujący.. potem czekać jak na szpilkach... dwa razy juz tak miałam i wcale to bylo nieprzyjemne ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko ja zaczelamlutke brac dop. dzisaj zeby wywolac myslisz ze 2x2 wystarczy czy za duzo kurcze nieiwem co on mi wtedy mowil nie pamietam a nie chce do niego dzwonic ztaka pierdola chyba 2x1 albo 2x2 przez 5 dni i odstawic wiesz cos jak sie ja bierze na wywowlanie bo juz mnie cholera wezmie testu nie robilam dzis mam 10 dzien po owu zrobie wniedziele o ile sie nie pojawi
    bierz tak jak mówisz 2*2 a jak skończysz te pięć dni to zrób test koniecznie (w kolejnym dniu rano po ostatnich tabsach)jakby co żeby nie przerywać ,ja bym tak zrobiła

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    spróbuj ściągnąć z tego bo ja mam go ale na płytce z gazety ,tak bym wysłała http://darkwarez.pl/
    ooo dzięki dzięki :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 512 513 514 515 516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ