Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko ja zaczelamlutke brac dop. dzisaj zeby wywolac myslisz ze 2x2 wystarczy czy za duzo kurcze nieiwem co on mi wtedy mowil nie pamietam a nie chce do niego dzwonic ztaka pierdola chyba 2x1 albo 2x2 przez 5 dni i odstawic wiesz cos jak sie ja bierze na wywowlanie bo juz mnie cholera wezmie testu nie robilam dzis mam 10 dzien po owu zrobie wniedziele o ile sie nie pojawi

samira lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    zauważyłam imiona ,dla dziewczynki ciekawe imię Konstancja kojarzy mi się z królowa ,ładnie :)

trafiłaś w samo sedno, jak będzie córeczka to ja abdykuję i Ona zostanie królową serca mojego A. ;)
    Konstancja – cesarzowa Rzymu
    Konstantyna (Konstancja) - córka Konstantyna Wielkiego, cesarzowa Rzymu, święta katolicka
    Konstancja Hohenstauf– królowa Aragonii
    Konstancja Kastylijska– królowa Francji
    Konstancja Habsburżanka– królowa Polski
    Konstancja Sycylijska– królowa Sycylii
    Konstancja - królewna węgierska, królowa czeska

samira lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Mizzelciu to GRATULUJĘ mamusiu:) spokojnej i zdrowej ciąży, samych radosnych wieści, jak najmniej stresu, codziennego uśmiechu i zero mdłości i innych dolegliwości:) ;) ;) :D:D
    Dziękuję kochanie :* a ty odpoczywaj, relaksuj się i nudnej ciąży :) samej radochy z USG :) a potem z maluszka :)

Malenq lubi tę wiadomość

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    hahhah :D właśnie! ja jadłam i truskawki i ogórki kiszone ;D wiesz jakie dobre? :D hahah :D
    polecam film klasyka bollywood "Trudna droga do miłości" piękny film z motywem ciąży na pierwszym planie ,piękne sceny miłosne i właśnie tam jest ta opcja latania po lody w środku nocy i to konkretna firma i smak haha

mizzelka lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Ja nie byłam jeszcze w Ogrodzie Japońskim, ponoć jest pięknie ;)
    Przy fontannie wszyscy robią sobie zdjęcia zawsze (tej szklanej, na rynku).

Mizzelka, ja właśnie żałowałam, że nie miałam dwóch testów, bo ta kreska w pierwszym mi taka blada wyszła. U Ciebie są dwie kreski, nie żadne cienie.
    I to w dwóch! Wszystkich zawsze wspierasz, trzymasz kciuki - teraz pora na nas!

Rodziłabyś w lutym czy marcu w takim wypadku?
    w marcu 5... :) a ja wlasnie ... sama nie wiem.. intuicja mi podpowiedziala zeby zrobic... w pierszych 2 min średnio bylo widac potem patrzyłam i nie dowierzałam, dobrze ze zdjęcia cyknęłam bo widac jak to sie troche zmieniło po czasie :)

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    polecam film klasyka bollywood "Trudna droga do miłości" piękny film z motywem ciąży na pierwszym planie ,piękne sceny miłosne i właśnie tam jest ta opcja latania po lody w środku nocy i to konkretna firma i smak haha
    zapisze sobie. ciekawe czy online mozna obejrzec bo nie mamy tv.. wlasnie sie rozglądamy za nowym :) do sypialni :) i głupiejemy czy panasonic czy sony czy LG kupic..

samira lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    trafiłaś w samo sedno, jak będzie córeczka to ja abdykuję i Ona zostanie królową serca mojego A. ;)
    Konstancja – cesarzowa Rzymu
    Konstantyna (Konstancja) - córka Konstantyna Wielkiego, cesarzowa Rzymu, święta katolicka
    Konstancja Hohenstauf– królowa Aragonii
    Konstancja Kastylijska– królowa Francji
    Konstancja Habsburżanka– królowa Polski
    Konstancja Sycylijska– królowa Sycylii
    Konstancja - królewna węgierska, królowa czeska

oj było ich sporo :O

ja myślę ze jak dziewczynka to skradnie serce Tatusia :)

ja tez chce dziewczynkę albo dwie ;)

Malenq lubi tę wiadomość

• Aniiusiaaa5 Ekspertka

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Jak mówię pewnie się mylę, bo nie miałam takiej sytuacji, a może Anusia mocno przytulała się z mężem :) :) Anusia my tu gdybamy, a Ty nam nic nie pomagasz :)

Przepraszam, poszłam spać wczoraj :) Z Mężem się przytulałam ostatnio w weekend, a później wyjechał do pracy. Chyba jednak skoczę na tą betę, bo tak już rozważam różne za i przeciw i może faktycznie to plamienie jest owulacyjne. W poprzednim cyklu też miałam, ale tylko jedna kropla krwi i to wszystko a tu jednak trochę więcej tego jest.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym chciala dziewczynke -oliwia
    jak bedzie chlopiec to oliwier

Malenq, samira lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chce dziewczynkę, ja wolałabym chłopca hehehe...a najlepiej i jedno i drugie...;) hahaha

Kasia * lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    zapisze sobie. ciekawe czy online mozna obejrzec bo nie mamy tv.. wlasnie sie rozglądamy za nowym :) do sypialni :) i głupiejemy czy panasonic czy sony czy LG kupic..

Samsung 40cali model: UE40D6500US PIĘKNIE WIDAĆ I MA OPCJE 3D :)

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Samsung 40cali model: UE40D6500US PIĘKNIE WIDAĆ I MA OPCJE 3D :)
    właśnie szukamy 47 albo 50 :D mąż się uparł na dużego i właśnie tez bym chciała te 3D albo te wi fi.. już przyszłościowo :D
    bo planujemy powiesić na ścianie :D a troszkę bd od łóżka :D zaraz go obejrze moze z tej serii są te 50 :D

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczynkę chcę a mąż chłopca :)
    a tak mi sie podoba imię Anastazja.. od kilku miesięcy
    a dla chlopca nie mam nic wybranego, będzie czas :D będą kłotnie i sprzeczki hahah :D już to czuje...

samira, Sue lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    spróbuj ściągnąć z tego bo ja mam go ale na płytce z gazety ,tak bym wysłała http://darkwarez.pl/

• Sue Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    w marcu 5... :) a ja wlasnie ... sama nie wiem.. intuicja mi podpowiedziala zeby zrobic... w pierszych 2 min średnio bylo widac potem patrzyłam i nie dowierzałam, dobrze ze zdjęcia cyknęłam bo widac jak to sie troche zmieniło po czasie :)

Mizzelka, to uważaj na siebie teraz! Nie stresuj się, myśl pozytywnie. Na spokojnie idź na betę i później na spokojnie umów się do ginekologa ;)

Położna powiedziała mi po pozytywnym teście, że betę trzeba robić wtedy, gdy wcześniej utraciło się ciążę. Jeśli nie, nie ma potrzeby się stresować badaniami krwi - tak powiedziała mi położna ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    właśnie szukamy 47 albo 50 :D mąż się uparł na dużego i właśnie tez bym chciała te 3D albo te wi fi.. już przyszłościowo :D
    bo planujemy powiesić na ścianie :D a troszkę bd od łóżka :D zaraz go obejrze moze z tej serii są te 50 :D
    na prawdę bardzo dobrze widać ,piękny obraz a jak jakiś program jest HD to już odlot

• Ofelaine Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka gratuluję, ja też widzę na dwóch testach kreseczki :) Jupiii w końcu Ci się udało :)

atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Mizzelka, to uważaj na siebie teraz! Nie stresuj się, myśl pozytywnie. Na spokojnie idź na betę i później na spokojnie umów się do ginekologa ;)

Położna powiedziała mi po pozytywnym teście, że betę trzeba robić wtedy, gdy wcześniej utraciło się ciążę. Jeśli nie, nie ma potrzeby się stresować badaniami krwi - tak powiedziała mi położna ;)
    a ja wlasnie nie chce za bardzo na tą betę bo sama bd musiala jechac i sam dojazd okolo 40 km jest dla mnie stresujący.. potem czekać jak na szpilkach... dwa razy juz tak miałam i wcale to bylo nieprzyjemne ;/

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko ja zaczelamlutke brac dop. dzisaj zeby wywolac myslisz ze 2x2 wystarczy czy za duzo kurcze nieiwem co on mi wtedy mowil nie pamietam a nie chce do niego dzwonic ztaka pierdola chyba 2x1 albo 2x2 przez 5 dni i odstawic wiesz cos jak sie ja bierze na wywowlanie bo juz mnie cholera wezmie testu nie robilam dzis mam 10 dzien po owu zrobie wniedziele o ile sie nie pojawi
    bierz tak jak mówisz 2*2 a jak skończysz te pięć dni to zrób test koniecznie (w kolejnym dniu rano po ostatnich tabsach)jakby co żeby nie przerywać ,ja bym tak zrobiła

• mizzelka Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    spróbuj ściągnąć z tego bo ja mam go ale na płytce z gazety ,tak bym wysłała http://darkwarez.pl/
    ooo dzięki dzięki :)

‹‹ 512 513 514 515 516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego