Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    wierzę :) to chyba i ja wezmę samsunga :) będzie już taki sprawdzony :)

Kochana ja mam Samsunga 50 cali ledowy z internetem i jakimis tam bajerami i polecam jest swietny :) u nas tez wisi, mamy stelaz zrobiony w srodku w scianie specjalnie :D Teraz szykujemy sie na nastepny taki sam do sypialni, ogolnie szajsunga mamy wszystko mikrofale, zmywarke, pralke, telefony, lodówke..oprocz indukcji bo to mamy AEG :)

• la Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy kupić nowy telewizor jak będziemy kupować nowe play station4 bo 3 będzie pod starym telewizorem, a czworeczka na nowym :) tylko czekamy aż wyjdzie wersja slim konsoli.

Ewa99 lubi tę wiadomość

Staramy się od stycznia 2013
    OjB0p2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    fajne sa te samsungi smart tv 3d kurcze myslam juz zeby wstawic wprzyszlosci ten moj 32 cale do sypialni zeby wisial a jak poprzestawiam meble to 55 cali wejdzie juz rozmawialm z mezem teraz ahah zamaist pracowac szok i przyznal mi racje ze trzeba nad tym pomyslec ale ten ogromniasty mi sie podoba z przezroczysta ramka hmm w linku od samirki 8999 zl zescie mnie nakrecily na telewizor :PPPP
    właśnie mamy smarta ,bo ja nie chciałam takich grubych świecących ramek

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie z pansonica jest 600Hz i 47cali za 2980 :D

samira lubi tę wiadomość

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no nie odlałam się do sedesu jednak.....

kochana już raz miałam oszukany test.. ale to były mocne dwie krechy.. a teraz sama nie wiem, nie dowierzam. nie umiem się nawet cieszyć ... tyle czasu... i czy na pewno? jeny.. jeszcze lekko spadla temka to juz w ogóle nie chciałam testować..

Mizzelka Skarbie! Ja w tel bez powiększania widzę dwie kreski!! Umówiliśmy sie w tym miesiącu na blizniaki, to mi tu białka nie wmawiaj!! Spokojnie, oddychaj, bo właśnie dowiedzialas sie, ze będziesz mama, a nam czerwcoweczkom wychodzą bladziochy zwłaszcza po tygodniu i Ty to wiesz :)

Ja wieczorem jadę słuchać serduszka taki mam plan, więc to musi być dobry dzień :) a jak nie byłaś za granica to zapraszam na wspolne mdłości od rana i spacerki do siebie :)

mizzelka lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana ja mam Samsunga 50 cali ledowy z internetem i jakimis tam bajerami i polecam jest swietny :) u nas tez wisi, mamy stelaz zrobiony w srodku w scianie specjalnie :D Teraz szykujemy sie na nastepny taki sam do sypialni, ogolnie szajsunga mamy wszystko mikrofale, zmywarke, pralke, telefony, lodówke..oprocz indukcji bo to mamy AEG :)
    właśnie chcialabym powiesić :) i ledowe oglądamy z smart tv i 3D :) fajne są :) ze srebrną ramką taką fajnie wyglądają :D bo mam jagodowy kolor ściany :D

samira lubi tę wiadomość

• Sue Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no u mnie to mama już wymyśliła Sylwia :) a jak mialam byc chłopcem to Arkadiusz :) hihi to lepiej mysleć za wczesniej :D tomuś.. ładne :)Luzia.. wlasnie mniej pospolite są :) teraz to aby Julie wiktorie, zuzie, mateusze itp
    ja sie w klasie nie powtórzyłam nigdy :D
    Właśnie teraz moje imie jest wszędzie, wracają nasze dobre, polskie imiona. Chociaż moje jest ponoć żydowskie, jedno z najstarszych imion :)
    Ja też się nigdy nie "powtórzyłam", mało znam imienniczek w moim wieku :)

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Mizzelka Skarbie! Ja w tel bez powiększania widzę dwie kreski!! Umówiliśmy sie w tym miesiącu na blizniaki, to mi tu białka nie wmawiaj!! Spokojnie, oddychaj, bo właśnie dowiedzialas sie, ze będziesz mama, a nam czerwcoweczkom wychodzą bladziochy zwłaszcza po tygodniu i Ty to wiesz :)

Ja wieczorem jadę słuchać serduszka taki mam plan, więc to musi być dobry dzień :) a jak nie byłaś za granica to zapraszam na wspolne mdłości od rana i spacerki do siebie :)
    no plan się udał, nie ma co :D a to dobre :D serio dziecko się tworzy najpierw w głowie :D teraz jak wyschły mocno to ładnie widać :) na tym Quuix czy coś najbardziej gruba jasno-różowa krecha :) a schwanager też ładnie tzn ten facelle :D ohh daj mi znać co tam i jak tam :) jak maluszek :)

Sue, merida17 lubią tę wiadomość

• Daisy Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    My planujemy kupić nowy telewizor jak będziemy kupować nowe play station4 bo 3 będzie pod starym telewizorem, a czworeczka na nowym :) tylko czekamy aż wyjdzie wersja slim konsoli.

Ia ja kazalam mojemu sprzedac ps3 no i poszlo w 2 dni, slim, 2 pady, 2 te pierdolniki do gier z kulkami, i peeelno gier roznych. Myk myk i poszlo. Teraz wlasnie chce kupic ps4, ale powiedzialam ze poki mamy rowery i piekna pogode to ani tv do sypialni, ani ps4 nie bedzie bo takie cos to na zime. Tym bardziej ze mamy tv w sypialni :)

• mizzelka Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Właśnie teraz moje imie jest wszędzie, wracają nasze dobre, polskie imiona. Chociaż moje jest ponoć żydowskie, jedno z najstarszych imion :)
    Ja też się nigdy nie "powtórzyłam", mało znam imienniczek w moim wieku :)
    a jakie masz? :D na pewno nie Sue :D
    no moje to Amerykańskie chyba :D Sylvia :D

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no wlasnie z pansonica jest 600Hz i 47cali za 2980 :D
    PANASONIC DO DUPY

• Daisy Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    właśnie mamy smarta ,bo ja nie chciałam takich grubych świecących ramek

Ja mam przezroczystą ;) Jest lans :D

samira, mizzelka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam mizelko jagodwa sciane wlascicwie 2 w duzym pokoju i 2 zielone pistacjowe marza mi sie do tego biale meble narazie mam wenge i musza byc bo maja 2 lata i kominek mam elektryczny :PPP

samira, mizzelka lubią tę wiadomość

• Sue Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a jakie masz? :D na pewno nie Sue :D
    no moje to Amerykańskie chyba :D Sylvia :D
    Zuzanna :D

Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    właśnie chcialabym powiesić :) i ledowe oglądamy z smart tv i 3D :) fajne są :) ze srebrną ramką taką fajnie wyglądają :D bo mam jagodowy kolor ściany :D
    TO MÓJ http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE40D6500VSXXH?cid=pl_ppc_google_rtvpermanentsem_20120614&gclid=CKvQyrmMl78CFa7HtAodpWEA0A

Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

• Sue Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabroniłam TV w sypialni. Sypialnia nie jest do oglądania telewizji :)

samira, Tygrysek, Katarzyna87, Nona, kasia_1988 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja mam przezroczystą ;) Jest lans :D
    TEŻ MAM PRZEZROCZYSTĄ :P

Daisy lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Ja zabroniłam TV w sypialni. Sypialnia nie jest do oglądania telewizji :)
    słusznie ,złe fluidy ,pole magnetyczne i tp. nie żartuję

• Daisy Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:

<3 <3 <3
    Moja córcia będzie Zuzanna :) Albo Wanda :)

samira, Sue lubią tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    zuzia :*

Sue lubi tę wiadomość

‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego