X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    wierzę :) to chyba i ja wezmę samsunga :) będzie już taki sprawdzony :)


    Kochana ja mam Samsunga 50 cali ledowy z internetem i jakimis tam bajerami i polecam jest swietny :) u nas tez wisi, mamy stelaz zrobiony w srodku w scianie specjalnie :D Teraz szykujemy sie na nastepny taki sam do sypialni, ogolnie szajsunga mamy wszystko mikrofale, zmywarke, pralke, telefony, lodówke..oprocz indukcji bo to mamy AEG :)

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy kupić nowy telewizor jak będziemy kupować nowe play station4 bo 3 będzie pod starym telewizorem, a czworeczka na nowym :) tylko czekamy aż wyjdzie wersja slim konsoli.

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    fajne sa te samsungi smart tv 3d kurcze myslam juz zeby wstawic wprzyszlosci ten moj 32 cale do sypialni zeby wisial a jak poprzestawiam meble to 55 cali wejdzie juz rozmawialm z mezem teraz ahah zamaist pracowac szok i przyznal mi racje ze trzeba nad tym pomyslec ale ten ogromniasty mi sie podoba z przezroczysta ramka hmm w linku od samirki 8999 zl zescie mnie nakrecily na telewizor :PPPP
    właśnie mamy smarta ,bo ja nie chciałam takich grubych świecących ramek

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie z pansonica jest 600Hz i 47cali za 2980 :D




    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no nie odlałam się do sedesu jednak.....

    kochana już raz miałam oszukany test.. ale to były mocne dwie krechy.. a teraz sama nie wiem, nie dowierzam. nie umiem się nawet cieszyć ... tyle czasu... i czy na pewno? jeny.. jeszcze lekko spadla temka to juz w ogóle nie chciałam testować..


    Mizzelka Skarbie! Ja w tel bez powiększania widzę dwie kreski!! Umówiliśmy sie w tym miesiącu na blizniaki, to mi tu białka nie wmawiaj!! Spokojnie, oddychaj, bo właśnie dowiedzialas sie, ze będziesz mama, a nam czerwcoweczkom wychodzą bladziochy zwłaszcza po tygodniu i Ty to wiesz :)

    Ja wieczorem jadę słuchać serduszka taki mam plan, więc to musi być dobry dzień :) a jak nie byłaś za granica to zapraszam na wspolne mdłości od rana i spacerki do siebie :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana ja mam Samsunga 50 cali ledowy z internetem i jakimis tam bajerami i polecam jest swietny :) u nas tez wisi, mamy stelaz zrobiony w srodku w scianie specjalnie :D Teraz szykujemy sie na nastepny taki sam do sypialni, ogolnie szajsunga mamy wszystko mikrofale, zmywarke, pralke, telefony, lodówke..oprocz indukcji bo to mamy AEG :)
    właśnie chcialabym powiesić :) i ledowe oglądamy z smart tv i 3D :) fajne są :) ze srebrną ramką taką fajnie wyglądają :D bo mam jagodowy kolor ściany :D

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no u mnie to mama już wymyśliła Sylwia :) a jak mialam byc chłopcem to Arkadiusz :) hihi to lepiej mysleć za wczesniej :D tomuś.. ładne :)Luzia.. wlasnie mniej pospolite są :) teraz to aby Julie wiktorie, zuzie, mateusze itp
    ja sie w klasie nie powtórzyłam nigdy :D
    Właśnie teraz moje imie jest wszędzie, wracają nasze dobre, polskie imiona. Chociaż moje jest ponoć żydowskie, jedno z najstarszych imion :)
    Ja też się nigdy nie "powtórzyłam", mało znam imienniczek w moim wieku :)

    mizzelka lubi tę wiadomość


  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Mizzelka Skarbie! Ja w tel bez powiększania widzę dwie kreski!! Umówiliśmy sie w tym miesiącu na blizniaki, to mi tu białka nie wmawiaj!! Spokojnie, oddychaj, bo właśnie dowiedzialas sie, ze będziesz mama, a nam czerwcoweczkom wychodzą bladziochy zwłaszcza po tygodniu i Ty to wiesz :)

    Ja wieczorem jadę słuchać serduszka taki mam plan, więc to musi być dobry dzień :) a jak nie byłaś za granica to zapraszam na wspolne mdłości od rana i spacerki do siebie :)
    no plan się udał, nie ma co :D a to dobre :D serio dziecko się tworzy najpierw w głowie :D teraz jak wyschły mocno to ładnie widać :) na tym Quuix czy coś najbardziej gruba jasno-różowa krecha :) a schwanager też ładnie tzn ten facelle :D ohh daj mi znać co tam i jak tam :) jak maluszek :)

    Sue, merida17 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    My planujemy kupić nowy telewizor jak będziemy kupować nowe play station4 bo 3 będzie pod starym telewizorem, a czworeczka na nowym :) tylko czekamy aż wyjdzie wersja slim konsoli.


    Ia ja kazalam mojemu sprzedac ps3 no i poszlo w 2 dni, slim, 2 pady, 2 te pierdolniki do gier z kulkami, i peeelno gier roznych. Myk myk i poszlo. Teraz wlasnie chce kupic ps4, ale powiedzialam ze poki mamy rowery i piekna pogode to ani tv do sypialni, ani ps4 nie bedzie bo takie cos to na zime. Tym bardziej ze mamy tv w sypialni :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Właśnie teraz moje imie jest wszędzie, wracają nasze dobre, polskie imiona. Chociaż moje jest ponoć żydowskie, jedno z najstarszych imion :)
    Ja też się nigdy nie "powtórzyłam", mało znam imienniczek w moim wieku :)
    a jakie masz? :D na pewno nie Sue :D
    no moje to Amerykańskie chyba :D Sylvia :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no wlasnie z pansonica jest 600Hz i 47cali za 2980 :D
    PANASONIC DO DUPY

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    właśnie mamy smarta ,bo ja nie chciałam takich grubych świecących ramek


    Ja mam przezroczystą ;) Jest lans :D

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam mizelko jagodwa sciane wlascicwie 2 w duzym pokoju i 2 zielone pistacjowe marza mi sie do tego biale meble narazie mam wenge i musza byc bo maja 2 lata i kominek mam elektryczny :PPP

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a jakie masz? :D na pewno nie Sue :D
    no moje to Amerykańskie chyba :D Sylvia :D
    Zuzanna :D

    Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    właśnie chcialabym powiesić :) i ledowe oglądamy z smart tv i 3D :) fajne są :) ze srebrną ramką taką fajnie wyglądają :D bo mam jagodowy kolor ściany :D
    TO MÓJ http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE40D6500VSXXH?cid=pl_ppc_google_rtvpermanentsem_20120614&gclid=CKvQyrmMl78CFa7HtAodpWEA0A

    Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabroniłam TV w sypialni. Sypialnia nie jest do oglądania telewizji :)

    samira, Tygrysek, Katarzyna87, Nona, kasia_1988 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja mam przezroczystą ;) Jest lans :D
    TEŻ MAM PRZEZROCZYSTĄ :P

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Ja zabroniłam TV w sypialni. Sypialnia nie jest do oglądania telewizji :)
    słusznie ,złe fluidy ,pole magnetyczne i tp. nie żartuję

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Zuzanna :D

    <3 <3 <3
    Moja córcia będzie Zuzanna :) Albo Wanda :)

    samira, Sue lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Zuzanna :D
    zuzia :*

    Sue lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ