X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasika8303 wrote:
    No niestety poronilam dzis w nocy,czekam jeszcze na zabieg.dzieki dziewczyny za wszystko,ja znikam z ovu na jakis czas,musze sobie to wszystko poukladac,buzka[/QUOTE

    Kochana bardzo mi przykro :( wspieram Cię mocno :* <3 trzymaj się

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasika, strasznie mi przykro. Bardzo Ci wspolczuje. Nawet nie mam słów na to... :(

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro kasiu :( tulę mocno

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia* zrób test, chociaż na próbę. Przecież nic się nie stanie. Albo skocz na betę. Albo jesteś w ciąży albo coś nie tak, dlatego nie zwlekaj!

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu trzymaj sie dzielnie :( tulam mocno

    Ja dziś dostałam @ wiec koleny miesiąc przede mną

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja Kasika jest w szpitalu więc wie co pisze, ze poronila.
    Kasiko kochana jest mi strasznie przykro, czytałam u Ciebie wczoraj info. Trzymaj się kochana i zajrzyj do nas jak bedziesz gotowa, bedziemy czekać! <3

    Mizzelka a czym mialas mnie urazic? To nie ma nic do rzeczy, poprostu pomyslalam 'znowu ktos, a ja nie' i tyle.. ciesze się razem z każdą z 2 kreseczkami :) Ale to nie oznacza ze nie przezywam wtedy osobistej porażki :)

    Anulka26 lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    no to jedziemy na jednym wózku ,u mnie 1 dc :(

    i u mnie 1 dc ale lipiec bedzie nasz :)

    samira lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Nasturcja Kasika jest w szpitalu więc wie co pisze, ze poronila.



    Ale z tego co czytam to Nasturcji chodzilo o Kasie* a nie o Kasika ...

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisza wrote:
    Daisy wrote:
    Nasturcja Kasika jest w szpitalu więc wie co pisze, ze poronila.



    Ale z tego co czytam to Nasturcji chodzilo o Kasie* a nie o Kasika ...

    W swojej wypowiedzi napisala 'Kasika', wiec chyba się nie pomylilam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasika przykro mi
    dzieki dziewczynki
    nasturcja jak bylam na monitoringu cyklu to mi gin pow ze owulki nie bylo do 15 dnia cyklu wiec bezowulacyjny ale oprocz tego wszytko ok zadnych torbieli nic i 27 dnia cyklu zauwazyla sluz plodny ciagnacy i jajnik mnie bolal moze owulka sie przesunaela zrobie test w niedziele jesli to byla owulka to nic mi nie wyjdzie dzisaj negatyw bedzie zazywam lutke moze pomoze pytalam gina i pow mi ze cykle beozuwlacyjne moga byc takie dlugie bo organizm probuje wywola cowulke jeszcze raz pozniej ldatego sie ciagna ,mizelko wiesz ze bardzo cie wszytkie kochamy i wspeiramy poprostu taki podly dzien dzisaj mam

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Mizzelka a czym mialas mnie urazic? To nie ma nic do rzeczy, poprostu pomyslalam 'znowu ktos, a ja nie' i tyle.. ciesze się razem z każdą z 2 kreseczkami :) Ale to nie oznacza ze nie przezywam wtedy osobistej porażki :)
    rozumiem.. to samo czułam przez rok.. i nadal nie wiadomo czy to prawda.. i wielkie roczarownie kiedy testy byly falszywe.. nie do opisania.. Płomyk nadziei i nagle wszystko zgasło...
    Mam nadzieje że nie będziesz musiała czekać na nie długo.. musi być dobrze :)
    w koncu za niedlugo ślub.. córcia pójdzie do nowych klas.. ułoży się idealnie że nawet nie będziesz wiedziała kiedy..
    wiesz? byłam w tym miesiącu znów u Taty na cmentarzu... Dla niego zawsze byłam małą myszką :) gdyby wiedzial o slubie na pewno by sie nie zgodził, bo jak to tak w młodym wieku? jeszcze szkoła itp.. Byłam jego oczkiem w głowie..
    Zapaliłam mu znicz i zaczęłam rozmawiać.. cicho i głucho wokół ale gadałam "sama do siebie", że już czas na mnie, że chciałabym założyć rodzinę. Żeby przysłał do mnie małą duszyczkę, nie blokował mnie od szczęścia, ze każdy dojrzewa w swoim tempie i jestem szczęśliwą mężatką i jest mi teraz dobrze..
    wyryczałam się i wróciłam do domu... ale poczułam wtedy ulgę.

    julita, Ewa99, samira, Sue, M4DZI4, Betty Boop lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    W swojej wypowiedzi napisala 'Kasika', wiec chyba się nie pomylilam ;)


    to przeczytaj jeszcze raz heh ;) wypowiedź powyżej i później poniżej ;)

    "Kasika, strasznie mi przykro. Bardzo Ci wspolczuje. Nawet nie mam słów na to... :("

    "Kasia* zrób test, chociaż na próbę. Przecież nic się nie stanie. Albo skocz na betę. Albo jesteś w ciąży albo coś nie tak, dlatego nie zwlekaj!"

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    rozumiem.. to samo czułam przez rok.. i nadal nie wiadomo czy to prawda.. i wielkie roczarownie kiedy testy byly falszywe.. nie do opisania.. Płomyk nadziei i nagle wszystko zgasło...
    Mam nadzieje że nie będziesz musiała czekać na nie długo.. musi być dobrze :)
    w koncu za niedlugo ślub.. córcia pójdzie do nowych klas.. ułoży się idealnie że nawet nie będziesz wiedziała kiedy..
    wiesz? byłam w tym miesiącu znów u Taty na cmentarzu... Dla niego zawsze byłam małą myszką :) gdyby wiedzial o slubie na pewno by sie nie zgodził, bo jak to tak w młodym wieku? jeszcze szkoła itp.. Byłam jego oczkiem w głowie..
    Zapaliłam mu znicz i zaczęłam rozmawiać.. cicho i głucho wokół ale gadałam "sama do siebie", że już czas na mnie, że chciałabym założyć rodzinę. Żeby przysłał do mnie małą duszyczkę, nie blokował mnie od szczęścia, ze każdy dojrzewa w swoim tempie i jestem szczęśliwą mężatką i jest mi teraz dobrze..
    wyryczałam się i wróciłam do domu... ale poczułam wtedy ulgę.

    az sie poryczalam chyba ta lutka na mnie dzila dolujaco jak przeczytalam twoj post mizelka mi zawsze przykro jak dzieci traca rodzicow ale dzis wyje jak bóbr tata Ci pomógł ;)

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ja też się poryczałam czytając to co mizzelka napisała. Jeszcze dwie godziny do wyników.

    Kasia * lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    az sie poryczalam chyba ta lutka na mnie dzila dolujaco jak przeczytalam twoj post mizelka mi zawsze przykro jak dzieci traca rodzicow ale dzis wyje jak bóbr tata Ci pomógł ;)
    ja za każdym razem ryczę jak głupia jak myślę o nim.. tak mi go brak. nie wyobrazam sobie stracić rodziców... bo ja ciężko przeżyłam jego stratę...
    ehh bez porównania.. ile razy człowiek sie oszukiwał że jest w szpitalu.. albo odszedł ale żyje..

    nie jestem za bardzo wierząca.. w Boga itp.. Być może nie poznałam na tyle tej religii żeby czuć się pewna.. Ale wierzę że gdzieś tata jest.. Ehh..
    i jeżeli teraz się udało.. To musi być znak.. od niego..

    Kasia * lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie. W pierwszej wypowiedzi miałam na myśli Kasike, która właśnie straciła fasolkę i jest mi strasznie przykro.
    W drugiej wypowiedzi napisałam wyraźnie Kasia* czyli nasza Kasienka z gwiazdką przy imieniu, do której @ jeszcze nie przyszła....

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wiem nasturcja zo to do mnie odpisala Ci mam jutro maz jak bedzie wracal rano zakkupow to mi kupi test i zrobie ale jesli jest ciaza to za wczenie na test bo nie wyjdzie jak nie przyjdzie @ do przyszllego tygodnia a test bedzie negatywny to zadzwonie do gina niech mi wywoal ten okres jakos bo zwariuje ja wiem ze dziewczyny maja dlugie cykle tylko ze ten moj jest 1 taki wmoim zyciu ito ni z gruszki ni zpietruszki nagle taki dlugi ginekologicznie jest wszytko ok

  • Pysiaaa21 Autorytet
    Postów: 283 117

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpiszcie mi @.. :( bo plamienia sie zaczely :(... 2 IUI nie udana :(

    f2w3rjjgpp4cuceo.png
    8 IUI nie udanych :(
    04.09.2015 - ICSI w Holandii zarodek dwudniowy 4 C :(
    10.12.2015 - criotransfer w Holandii zarodek 5 C :(
    23.10.2017 - ICSI w Polsce blastusie 3BC i 3CB - cb :(
    08 i 11.2021 - 2 x ICSI w Belgii NIE UDANE
    29.03.2022 - niespodzianka - ciąża naturalna <3 termin 06.12.2022 <3 <3 <3
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Dziewczyny... Przez 48h beta urosla mi z 406 na 1350... Martwie sie, ze to za duzo
    moga byc blizniaki ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia przykro mi :(

‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ