X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    dziewczyny najgorsze jest czkeanie- bo moze serduszko juz nie bije,
    albo mysle jak to bedzie jak poronie? nei wiem jak to wyglada...

    a wiecie ile powinno sie odczekac z nastepnym staraniem?

    boje sie:(

    Trzymaj sie Kochana...bedzie dobrze! musisz byc silna dla maleństwa!!!!!!!!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna kochana nie mysl o tym ile bedziesz musila odczekac jestes wciazy i musiz walczyc o ta ciaze jeszcze nikt ci nie powiedizla zlekarzy ze nie ma nadziei wiec musisz byc silna jak nie dla siebie to dla maluszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 15:08

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co mam myslec, nawet temp 36,2

    chociaz to taki czołowy..

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze rzeczywiście dziś jakiś "czarny czwartek" czy coś..
    Kasiu współczuję Ci straty wiem co czujesz i mocno Cię wspieram choć wiem, że mówienie "trzymaj się, będzie dobrze" nie zawsze ma taki skutek jaki by się chciało. Płacz Kochana tyle ile potrzebujesz, przeżyj tę "żałobę", nie bój się o tym rozmawiać choćby z mężem..z czasem będzie lepiej ale ból i wspomnienia nigdy nie miną..mam nadzieję, że Twoje straty zostaną Ci jak najszybciej wynagrodzone <3 <3 Serduchem i modlitwą jestem z Tobą :*
    Słoneczna mam nadzieję, że Twoja Fasolka się nie podda, że będzie silna. Dacie radę. Leż, odpoczywaj, nie wstawaj jeśli to nie jest konieczne. 3mam kciuki za Ciebie i za silne serducho i chęć życia Twojej dzidzi <3
    A ja w sumie jestem sama na siebie zła za to moje dzisiejsze zwątpienie bo tak naprawdę ten cyk dla mnie i tak jest ogromnym sukcesem bo w końcu w 3cs pp była owulacja i prg. ładnie wzrósł bez wspomagaczy więc mimo braku ciąży to ja wygrałam tę bitwę :)
    Spora chwilę powisiałam na tel. z moim lekarzem bo do mnie zadzwonił i o matko jaki to złoty człowiek a jak przepełniony optymizmem i wiarą w sukces..czasem sobie myślę, że chciałabym choć połowę tego jego optymizmu :) a byłoby lżej :) no ale "podniósł" mnie na duchu :)
    Mam odstawić dup-ka i poczekać do @ jeśli się nie pojawi do pn to testować, chociaż ja wiem, że po dup-ku to @ raz miałam po 5 dniach raz po 14 ale wtedy brałam dup-ka całe 10 dni. A teraz zjadłam jakieś 7tab. tylko więc mam nadzieję, że @ wpadnie szybko :) a jeśli dobrze pójdzie to kolejne płodne wypadną na urlopie w górach :) oby tylko nie między 17 a 20 lipca bo wtedy brak <3 będzie :P a później hulaj dusza <3 <3
    W sumie fajnie, że tutaj trafiłam i dziękuję za każdą odp,. na moje pytanie i za wsparcie. Za każde miło słowo <3 jesteście wielkie <3
    DZIĘKUJĘ g13061.gif
    a do tego po rozmowie z lekarzem w radio puścili tę piosenkę :) myślę, że podnosi na duchu może i Was wesprze :) chociaż ogólnie to nie moje klimaty ale wpada w ucho zatem daję linka :) http://www.youtube.com/watch?v=S6YtIrwWOzA

    słoneczna 85, Kasia *, mizzelka, samira lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mysl o najgorszym wierze ze ci ciezko tez mam juz jedna state za soba nie masz wplywu na to co sie stanie jestes wszpitalu lez tak jka ci lekarze kazali wstawaj tylko jesli musisz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no magdziu juz widzialam na lipcowkach posty ze sie troche podlamalas dobrze ze lekarz cie podniosl na duchu to prawda masz owulacje wyczuwalna i widoczna na monitoringu to dla Ciebie duzo znaczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 15:19

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 9,2 3/4 tydzień wychodzi. Rycze ze szczęścia. Lekarz mówi, że to nie zastrzyk! Nie wierze, że się udało! :)

    Kasia *, słoneczna 85, gosia_9020, momo1009, Pysiaaa21, lulu_ovufriend, Milcia, Sue, Daisy, mizzelka, Nasturcja, Betty Boop, M4DZI4, Iwka, samira, Ewa99, jonka91, Biedroneczka83 lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    superr la gratuluje :***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 15:37

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super!

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a tak czytam i czytam i sobie myślę, że chyba nie mamy na nic wpływu, możemy jedynie wierzyć, że są cuda!

    Moja dzisiejsza historia. Ja obiecałam sobie, że w pracy nic nie powiem, bo u mnie to jakoś teraz 10 tydz i jest wcześnie (dopiero dziś mam nadzieję na konkretne info) i wczoraj miałam w pracy takie mdłości, że pozwolono mi iść do domu leżeć. Pracuje tylko z facetami, jestem jedyną dziewczyną w dziale, więc jak wyszłam zaczęły się spekulacje i Ci dzieciaci panowie doszli do poprawnych wniosków, dlaczego tak mi niefajnie, bo blada jestem i w sumie płakałam (nie z bólu, nie wiem z czego, nie panuje nad swoim ciałem od tyg). W pracy wie tylko jeden kolega i wmawiał reszcie, że to grypa- super facet ;) I dziś wyszłam do sklepu i spotykam swojego szefa, o zgrozo!!! I na neutralnym gruncie pogadaliśmy chwilkę, ma trójkę dzieci i stał z żoną, ja mu mówię, że dzięki za wczoraj, a on mówi, czy jestem w ciąży, ja mu na to, że chyba, ale nie mam konkretnych badań, na co on, czy biegam do łazienki, ja, że z niej nie wychodzę, a on mówi, że to wystarczy dla niego i mi gratuluje i widzi, ze termin na marzec ;) to już nie wspominałam, że na 25 stycznia :) Dodał, że po wizycie mam zadzwonić do chłopaków, bo w razie czego zorganizują zastępstwo za mnie. No zatkało mnie, zobaczymy co będzie dalej i boję się wizyty jak cholera, ale jak mówię chyba czasami nie mam na nic wpływu.

    Wybaczcie prywatę, ale potrzeba wyrzucenia z siebie info czasami jest większa! :)

    Daisy, mizzelka, M4DZI4, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Dziewczyny beta 9,2 3/4 tydzień wychodzi. Rycze ze szczęścia. Lekarz mówi, że to nie zastrzyk! Nie wierze, że się udało! :)


    Pięknie :)

    La i Mizzelka to nasze dwa promyczki na dzisiaj :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka testowała ????????

    mizzelka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bardzo dobrze meridko ze masz takiego fajnego szefa mój tez jest ok ,takie wsparcie wpracy jest wazne z nie musiz sie uzerac ztymi ludzmi :))) ze sa po twojej stronie

    merida17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Mizzelka testowała ????????


    taaaak :) pozytywnie :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma dwie kreski na dwóch testach :) ale chce nam mowić, ze to biało :P

    merida17, mizzelka, Ewa99 lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    i bardzo dobrze meridko ze masz takiego fajnego szefa mój tez jest ok ,takie wsparcie wpracy jest wazne z nie musiz sie uzerac ztymi ludzmi :))) ze sa po twojej stronie


    powiem szczerze, że mi ulżyło, bo bałam się tej rozmowy, ale gdybym dziś nie powiedziała w tym sklepie po wczorajszym to chyba byłoby gorzej, a tak niech się dzieje co się dzieje, jak mówię nie mam na to wpływu :)

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    taaaak :) pozytywnie :)[/QUOTE


    powaznie???????

    ale jaja...gdzie Ona jest Cholerka wstretna!!!!!!!!!
    Mizzeliu gratulacje!!!! czyli skurcze nie byly bez przyczyny!!!!!!!
    cudownie!!!!!!!!!!!

    mizzelka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku poważnie poważnie :)
    Wygoniona została na betę jutro rano :)

    Mizzelka łaskawie się poświęci i przejedzie 45 km na badania by zaspokoić nasze zainteresowanie :) ha ha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 15:51

    mizzelka, M4DZI4 lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale superowoooooooooo! sie ciesze!!!!!!!

    Mnie dzis cos prawy jajnik kłuje....no ale mam nadzieje ze to nic strasznego!
    chce juz do domku, zmeczona jestem straszliwie!!!!!!!! :(:(:
    A jak Ty sie czujesz Merida ?

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku od tygodnia fatalnie, ale tylko przez/aż mdłości!!! Cała reszta super na szczęście, ale dziś wieczorkiem mam wizytę, więc liczę już na same dobre wieści ;)

    Mnie też pobolewały jajniki, podobno jakby na czas owulacji organizm może jeszcze tak działać, więc spokojnie ;)

‹‹ 521 522 523 524 525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ