Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Pysiaaa21 Ekspertka

Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    La gratuluje ;) widzisz tylko pol milniona plemnikow a sie udalo ;) ciesze sie naprawde to cud ;)... u mnie bylo 10 milionow i co i dupa :P no trudno teraz bedzie trzecia IUI :)

6 IUI nie udanych :(
    04.09.2015 - ICSI w Holandii zarodek dwudniowy 4 C :(
    10.12.2015 - criotransfer w Holandii zarodek 5 C :(
    23.10.2017 - ICSI blastusie 3BC i 3CB - cb :(
  • Rudasek Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Rudasku od tygodnia fatalnie, ale tylko przez/aż mdłości!!! Cała reszta super na szczęście, ale dziś wieczorkiem mam wizytę, więc liczę już na same dobre wieści ;)

Mnie też pobolewały jajniki, podobno jakby na czas owulacji organizm może jeszcze tak działać, więc spokojnie ;)

No ja tez miewam mdlości raz wieksze raz mniejsze! ostatnio mnie budza nad ranem o mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje ale na szczescie jeszcze mi sie nie zdarzylo i mam nadzieje ze nie zdarzy...oprócz tego ok!!! :)

" Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    No ja tez miewam mdlości raz wieksze raz mniejsze! ostatnio mnie budza nad ranem o mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje ale na szczescie jeszcze mi sie nie zdarzylo i mam nadzieje ze nie zdarzy...oprócz tego ok!!! :)

Oj, początek miałam też piękny, ale teraz to 24/7 po prostu nie kontroluję ciała, nie jestem w stanie! Dzień zaczynam od łazienki, mąż się śmieje, że dzidzia wykańcza mnie w takim tempie, w jakim jemu przez 6 lat się nie udało! :) ale poważnie to w takich sytuacjach, wiem, że dokonałam dobrego wyboru, normalnie Skarb, nie mąż ;) ha

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z mniej poważnych spraw, to będąc pod prysznicem ogoliłam jedną nogą, a przy drugiej zabrakło wody!!!!! mam nadzieję, że woda wróci, bo niezbyt fajnie tak do dr ;)

Daisy, Sue, mizzelka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

• Rudasek Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzisz :) no ja też nie narzekam na mojego!!! :)
    ale co takiego sie dzieje z Twoim ciałem ? oprócz mdłości cos jeszcze CI dokucza ?

" Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to raczej przez mdłości mam takie objawy, nie mogę się wyprostować, kręci mi się w głowie, jestem blada, ostatnio były nawet dreszcze i tego typu rzeczy...dla mnie to nowość, bo ja jestem taka, że nic mi nie dolega, nawet jak dolega, cholernie uparta jestem,jeszcze biegam do łazienki z rana od kilku dni, już się przed tym nie bronię itp. ...ale to efekt mdłości, bo samopoczucie jest ok ;)

Mam nadzieję, że u Ciebie będzie lżej :)

Dobra, bo zaraz Daisy mnie opierniczy i dziewczyna będzie mieć rację ;)

Daisy lubi tę wiadomość

• Aga89 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna trzymaj się mocno, wiem że to trudno ale musisz mysleć pozytywnie. Po pierwsze może ciąża jest młodsza niż to wynika z ostatniej miesiączki.Po drugie tak jak już któraś z dziewczyn pisała dobrze że już teraz masz kolor ciemnobrązowy a nie żywą krew. Nie przejmuj się lekarzami i ich brakiem ludzkiego podejścia do Twoich obaw. Teraz musisz jak najwięcej odpoczywać i myśleć pozytywnie. Jeżeli chodzi o Twoje pytanie kiedy można się później starać to lekarze zazwyczaj zalecają po 3 miesiącach.

TTrzymaj się mocno!!!

merida17 lubi tę wiadomość

[*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

3jgxskjohz999gbw.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    a do tego po rozmowie z lekarzem w radio puścili tę piosenkę :) myślę, że podnosi na duchu może i Was wesprze :) chociaż ogólnie to nie moje klimaty ale wpada w ucho zatem daję linka :) http://www.youtube.com/watch?v=S6YtIrwWOzA
    Zobacz na mój podpis :D Jak wracam od gina często leci w radiu, też nie mój klimat, ale tekst mi pasuje :)

"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Sue Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, co za czarny czwartek!

Kasika - strasznie mi przykro. Wiem, ze to nic nie da, ale staraj sie byc silna! Wspieram Cie z oddali!

Słoneczna- jeszcze sie nie poddawaj! Jeszcze nie wszystko stracone!

Mnie dzis boli brzuch, jakbym miała dostać @, nie wiem o co chodzi.

• Daisy Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia kochana gratuluje Ci!!! :*

Sloneczna Skarbie Ty moj trzymaj sie dzielnie!!!

A o Tobie Merida to nie bede wspominac nawet :D Ale z ta nieogolona noga to mnie rozwalilas hahaha :D

Kochane ja mam dzis naprawde kiepski dzien. Jeszcze sie poklocilam z moim i pojechalam juz po 13 po corke i przyjechalam z nia do mamy i wcale nie mam ochoty wracac dzis do domu :(
    On oczywiscie twierdzi ze wkrecam sobie jakies kretynskie rzeczy. A poszlo o to ze jutro zakonczenie roku i potem piknik jest w ogrodzie i prosilam zeby zostal tez na piknik, no ale on oczywiscie nie moze no bo praca. No to mu wyrzygalam ze jakos po tate to ma czas wyjsc na 2 h dzis odebrac go z lotniska i do domu odwiezc i to bez gadania, a jak ja go prosze o cos to nigdy nie moze wyjsc. Od slowa do slowa powiedzialam ze traktuje mnie jak obca osobe i wiadomo czemu przeciez ani ja ani moje dziecko nie jestesmy jego rodzina. :( i afera. Eh do dupy dzien do dupy :/ a on mowi.ze ja wymyslam. :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 16:54

la, Kasia * lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Nie, to raczej przez mdłości mam takie objawy, nie mogę się wyprostować, kręci mi się w głowie, jestem blada, ostatnio były nawet dreszcze i tego typu rzeczy...dla mnie to nowość, bo ja jestem taka, że nic mi nie dolega, nawet jak dolega, cholernie uparta jestem,jeszcze biegam do łazienki z rana od kilku dni, już się przed tym nie bronię itp. ...ale to efekt mdłości, bo samopoczucie jest ok ;)

Mam nadzieję, że u Ciebie będzie lżej :)

Dobra, bo zaraz Daisy mnie opierniczy i dziewczyna będzie mieć rację ;)

Kurcze mam takie same objawy jak Ty kochana, meczy mnie tak to od 4-5 dni:( zyc sie nie da, tylko u mnie jest @ ale duzo skąpsza niz zwykle, ale pierwszy raz mam takie jazdy..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 17:18

• Sue Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Dziewczyny beta 9,2 3/4 tydzień wychodzi. Rycze ze szczęścia. Lekarz mówi, że to nie zastrzyk! Nie wierze, że się udało! :)
    La, nawet ja sie ze szczescia wzruszylam:) Ty i Mizzelka jesteście takimi promykami dzis:)

Słoneczna, trzymam kciuki, zeby Kropek walczył! Tym bardziej, ze on o dzien młodszy od Juniora:*
    Daj znac :*

mizzelka, la lubią tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy to ostro.. ja nie raz się ze swoim capnę.. i pamiętasz jak ostro poszło pod koniec maja ;/ chwila odpoczynku ci się przyda, relaksu :)
    a on raczej nie cichacz? nie umie sie gniewac? :)

Daisy lubi tę wiadomość

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    La, nie mogę uwierzyć! Jesteś w ciąży!!!!!Gratuluję!!! Boże, ale musisz być teraz szczęśliwa. Przywracasz mi wiarę, że warto walczyć.
    Co do ilości plemniczków, u małża jest 191 milionów i jakoś żaden z nich nie może znaleźć drogi do jaja. :D

la lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten zespól najlepszy przekaz mieszka niedaleko mnie :D
    jeszcze kuzyna mam łukasza z jeden8L :D
    hip hopowo, ale ja nie słucham :D
    choć kiedyś łukasz miał fajne piosenki :) stare dobre czasy :D

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    La, nie mogę uwierzyć! Jesteś w ciąży!!!!!Gratuluję!!! Boże, ale musisz być teraz szczęśliwa. Przywracasz mi wiarę, że warto walczyć.
    Co do ilości plemniczków, u małża jest 191 milionów i jakoś żaden z nich nie może znaleźć drogi do jaja. :D
    tyłek do góry :D skutkuje! hahah :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizelka mi dziewczyny na innym wątku mówiły, że podobno trzeba się na prosto na brzuchu położyć. A ja zazwyczaj po <3 przewalam się na lewy lub prawy bok, zależy z której strony owuluję. Sama już nie wiem :D

mizzelka lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu miałam twardą poduszkę tak jakby oparcie ale jak wałek to wygląda :) i podkładałam pod tyłek i kolana aż na piersi kładłam :) i tak 15 min. odsuwałam powoli poduszkę i spałam... prawie nic nie ciekło jak zawsze :D prosto mozna sie kłaść jak tyłozgięcie a jak masz przodozgięcie to lepiej tyłek do góry :D ponoć :D można spróbować, czemu nie :D śmiesznie to wygląda ale mój po tylu <3 to spał :D nawet nie zauwazyl kiedy ja sobie podłożyłam :D

samira lubi tę wiadomość

• Betty Boop Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, przeleciałam wątek od rana i jestem w szoku. Co za dzien. Dla mnie kiepsko sie zaczął, bo test -, brzuch cały dzien mnie napitala ale i tak @ nie ma.
    Potem zobaczylam foty mizzelki i WOW-super ! Potem znowu wiadomosc od kasiki- bardzo Ci współczuję i słoneczna-trzymaj się kochana. No i na koniec la - wspaniala wiadomosc. Ach, jakie poprzeplatane.
    U mnie kiepsko, wlasnie popijam winko, ale cholera mam tylko jeden kieliszek a przydałoby sie wiecej.

la lubi tę wiadomość

<3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dzien pełen emocji i nie wiem czy sie cieszyć czy płakać.......

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 19:03

‹‹ 522 523 524 525 526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego