X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie taka prosta sprawa:D trzeba mieć cierpliwość ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    no nie wiem,

    Mizzelka jak bylam mlodsza i mialam zapalenie pecherza to siedzialam w misce z ciepla woda i np rumiankiem:)
    bo nie moglam wytrzymac nie siedzac w niej:)
    o nie dzisiaj w misce z ciepłom wodą ,massssakra :O ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    czyli nie taka prosta sprawa:D trzeba mieć cierpliwość ;)
    No nie mówię że nie ale skoro ktoś próbuje to musi mieć tą świadomość to tak jak z małymi dziećmi nie ustawisz ich jak chcesz no chyba że śpią ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w avatarze mój piesio :)

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shi tzu?

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira sliczny shi :) Ja dzis strzygłam 3 shih tzu ale tylko jedna była przekochana. 2 pozostałe suczki od jednego państwa i jedna gryzaca a druga strasząca ;)

    samira lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Shi tzu?
    tak shih tzu ma 4 lata i wabi się MONTI ,mój mały śliczny łobuziak i mądrala :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Samira sliczny shi :) Ja dzis strzygłam 3 shih tzu ale tylko jedna była przekochana. 2 pozostałe suczki od jednego państwa i jedna gryzaca a druga strasząca ;)
    strzyżesz pieski ? :)

    a dzięki

    mój jest z rodowodem ale go nie wystawiam ,chcieliśmy aby był czysty rasowo ,kupiła go moja mama ,i jest duży jak na ta rasę, po tatusiu :P

    fajna rasa ,miałam mieć bigla ale mam uczulenie na sierść a shih ma włos więc pasuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 18:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny w avatarze mój piesio :)
    Ale pieknosc! Ukochalabym takiego siersciuszka.
    Ja mam w Polsce pinczerka miniaturke. Wabi sie Fifi i ma 6 lat.

    samira lubi tę wiadomość

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem groomerem :) Samira super, że zdecydowałaś sie na psa z rodowodem bo masz pewnośc , że bedzie z charakteru taki jak shi powinny być :)I nie napedzasz biznesu pseudohodowli gdzie psy sa czesto w bardzo złym stanie.
    Ja sama mam 2 psy labradorke i adoptowana kudelke która mysli że jest labradorem :P

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki nasturcja ,teraz ma taki włos jak na zdjęciu ale chodzę go strzyc co 3miesiace ,szczególnie jak tak gorąco :)

    pisałaś chyba ze jesteś na filipinach a można spytać co cie tam przygnało ,musi być tam pięknie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Tak, jestem groomerem :) Samira super, że zdecydowałaś sie na psa z rodowodem bo masz pewnośc , że bedzie z charakteru taki jak shi powinny być :)I nie napedzasz biznesu pseudohodowli gdzie psy sa czesto w bardzo złym stanie.
    Ja sama mam 2 psy labradorke i adoptowana kudelke która mysli że jest labradorem :P

    mama tylko takiego chciała :)
    moja śp. chrzestna wzięła pudla a wyrosło nie wiadomo co ;)

    a mój pies jest niesamowity ,charakterek ma ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 19:07

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko, mojego meza tu wyslali w delegacje a ja nie chcialam sie z nim rozstawac na tak dlugo, wiec rzucilam nudna prace w biurze i przyjechalam razem z nim. Teraz pracuje dorywczo. Jestem takim jakby agentem nieruchomosci. Zajmuje sie znalezieniem domow pod wynajem dla nowo przyjezdnych. Maz sprzedaje oprogramowania komputerowe dla szpitali i laboratorium.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Samirko, mojego męża tu wysłali w delegacje a ja nie chciałam się z nim rozstawać na tak długo, wiec rzuciłam nudna prace w biurze i przyjechałam razem z nim. Teraz pracuje dorywczo. Jestem takim jakby agentem nieruchomości. Zajmuje się znalezieniem domów pod wynajem dla nowo przyjezdnych. Maz sprzedaje oprogramowania komputerowe dla szpitali i laboratorium.

    no tak tak daleko od siebie to na dłuższą metę nie da rady ,wiem bo mój były mąż mieszka w Hiszpanii (nie mamy z nim kontaktu od 14lat)

    fajnie ze masz tam pracę :)

    ale krajobrazy chyba tam śliczne nie ?? przyroda, zwierzęta itp :)

    długo tam będziecie mieszkać ?? chyba tęsknisz za krajem ojczystym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz 1.5 roku tu mieszkamy i pewnie do konca roku zostaniemy. Mieszkamy w stolicy. Palmy na chodnikach rosna. :)
    W avatarku mam zdjecie z Filipin, ale to akurat bylo w miejscowosci poza stolica, w gorach. Bardzo pieknie tam bylo.
    My w Polsce juz nie mieszkamy od 2006 roku. Pewnie, ze sie teskni za krajem, a ja glownie za rodzina. Planujemy wrocic z powrotem do Anglii pod koniec roku i juz nigdzie nie wyjezdzac, bo zmeczona jestem ciaglymi wyjazdami.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Juz 1.5 roku tu mieszkamy i pewnie do końca roku zostaniemy. Mieszkamy w stolicy. Palmy na chodnikach rosną. :)
    W avatarku mam zdjęcie z Filipin, ale to akurat było w miejscowości poza stolica, w górach. Bardzo pięknie tam było.
    My w Polsce już nie mieszkamy od 2006 roku. Pewnie, ze się tęskni za krajem, a ja głownie za rodzina. Planujemy wrócić z powrotem do Anglii pod koniec roku i już nigdzie nie wyjeżdżać, bo zmęczona jestem ciągłymi wyjazdami.

    zdjęcie z avatarku super :)

    ale do Polski też chyba przyjeżdżasz w odwiedziny

    fakt taka tułaczka męczy

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak podoba sie moj nowy avatarek?:)

    samira, mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dziewczyny znów mam zapalenie pęcherza! przez te łażenie w gorączkę i w ciasnych spodenkach dało mi swoje...
    nie biore urofuraginum itp bo to i tak nic nie da mi ;/ gin jak dowiedzial sie ze biorę to baaaaardzo odradzal w mlodym stadium ciąży.. takze nie ryzykuje, znow podkuruje sie uroseptem + czosnek + żurawina + wit C.

    a 3 tygodnie temu brałam antybiotyk Nolcin... nic nie dało..
    widocznie to serio choroba miesiąca miodowego ;/
    niedlugo w nerwicę wpadnę.
    Warto zrobić badania moczu, często za zapaleniami pęcherza stoją szczawiany wapnia, mogą brać się z "twardej wody" lub mineralki z tym pierwiastkiem. Ja zmagałąm się non stop z pęcherzem i okazała się że u mnie i mojego TŻ w moczu obecne szczawiany wapnia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    zdjęcie z avatarku super :)

    ale do Polski też chyba przyjeżdżasz w odwiedziny

    fakt taka tułaczka męczy

    Pewnie. Raz do roku musze przyjechac, bo nie wytrzymuje. Nadal jestem zameldowana w Polsce.
    Ostatnio bylam w zeszlym roku latem az na 2 miesiace i ta starsznie nie chcialo mi sie wracac na Filipiny. Ale walowe sobie przywiozlam w postaci zapasu przypraw na caly rok.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizelcia moze zgłos sie do ginka zapaleniem pecherza ja wlasnie zglosilam sie prywatnie do gina zapaleniem jakies 8 mieisevy temu wiesz przydatki sa blisko pecherza i jakby to powieziec o zpalaenie przydatkow nie trudno mi gon pow ze dobrz zrobilam bo juz zaczynalo sie zapalenie przydatkow ktorych jeszcze nie czułam dostalam antybiotyk i bylo ok ja ci raze do gina rodzinny ci kaze mocz zbadac i takie tam zanim da ci leki ok wazne zeby zbadac ale nie czekaj kochana ja wytrzymalam tyzien myslalm ze samo przejdzie nabawilam sie krwiomoczu nie czekaj idz jak najszybciej potem cos gorszego sie ztego rozwinie starasz sie omaluszka po co ci zapalenia przydatkow

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ