X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastrucja troche Ci zazdroszcze wiem to jak sama mowisz nie jest dobre miejsce na zzzycie ale wiesz inni ludzie inna mentalnosc polacy maja tendencje do narzekania na wszytko co tylko mozna nie obrazajac nikogo bo nie wszyscy tacy sa a TY żyjesz jednak zludzmi innej kultury zawsze to dla Ciebie jakies nowe doswiadczenie ehh ja sie prazyłam dzisaj pół dnia an słoneczku zeby sie troszke oplaic a Ty pewnie już na słonce patrzec nie możesz :)))))

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxanka wrote:
    Warto zrobić badania moczu, często za zapaleniami pęcherza stoją szczawiany wapnia, mogą brać się z "twardej wody" lub mineralki z tym pierwiastkiem. Ja zmagałąm się non stop z pęcherzem i okazała się że u mnie i mojego TŻ w moczu obecne szczawiany wapnia...
    a skąd to kurde? ja ciągle piję przegotowaną wodę... :P

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mizelcia moze zgłos sie do ginka zapaleniem pecherza ja wlasnie zglosilam sie prywatnie do gina zapaleniem jakies 8 mieisevy temu wiesz przydatki sa blisko pecherza i jakby to powieziec o zpalaenie przydatkow nie trudno mi gon pow ze dobrz zrobilam bo juz zaczynalo sie zapalenie przydatkow ktorych jeszcze nie czułam dostalam antybiotyk i bylo ok ja ci raze do gina rodzinny ci kaze mocz zbadac i takie tam zanim da ci leki ok wazne zeby zbadac ale nie czekaj kochana ja wytrzymalam tyzien myslalm ze samo przejdzie nabawilam sie krwiomoczu nie czekaj idz jak najszybciej potem cos gorszego sie ztego rozwinie starasz sie omaluszka po co ci zapalenia przydatkow
    na razie jest ok, już się uspokoiło :) podleczę się urosetpem do następnej wizyty :* tym razem nic nie bd odstawiać. będę ciągle brać ten urosept tym vbardziej ze jest bezpieczny w ciązy w razie co :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie mizelcia lepeij go brac ciagle tzn do wizyty żęby bakterie nie mialy sie kiedy namnarzać to masz szanse żeby nie bylo gorzej trzymaj sie kochana :**** widze ze Twój nastrój sie poprawia sówka na awatarze coraz lepsza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 21:03

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie sowy mi się z Harrym Potterem kojarzą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira sliczny piesek

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dokładnie mizelcia lepeij go brac ciagle tzn do wizyty żęby bakterie nie mialy sie kiedy namnarzać to masz szanse żeby nie bylo gorzej trzymaj sie kochana :**** widze ze Twój nastrój sie poprawia sówka na awatarze coraz lepsza
    no mam nadzieję że to ogarnę, choć już czuję się lepiej :)
    tyle ze mi dokuczają plecki... mogłabym smażyć jajka na nich...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samira sliczny piesek
    Dziękuję :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    takie sowy mi się z Harrym Potterem kojarzą :)
    a ja uwielbiam sowy, od zawsze darzyłam je sympatią :D

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samira sliczny piesek
    a twój kot w avatarku ma niesamowite oczy :0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy uwas tez dalej taki żar sie leje znieba masakra jeden dzien siedzenia na słonku iwyglądam jak rak chciałam sie opalic a nie spalic tęskniłam za takimi temperaturami i juz mam dosć

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak piękne są ,takie tajemnicze :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny czy uwas tez dalej taki żar sie leje znieba masakra jeden dzien siedzenia na słonku iwyglądam jak rak chciałam sie opalic a nie spalic tęskniłam za takimi temperaturami i juz mam dosć
    teraz już jest chłodniej ,byliśmy z G na małym spacerze tak ok19 to między blokami gorąco ale pod laskiem chłodno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka to nie moj kot chciałabym takiego ale niestety teraz mam norweskiego lesnego chaiałam drugiego ale moja kotka nie zaakceptuje innego zwierzęcia wdomu wiec poki co ona jest pania na włosciach

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirka to nie moj kot chciałabym takiego ale niestety teraz mam norweskiego lesnego chaiałam drugiego ale moja kotka nie zaakceptuje innego zwierzęcia wdomu wiec poki co ona jest pania na włosciach
    a koty lobią zaznaczać swój teren :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam na szczescie kotke wiec nie znaczy terenu moja ciotka ma kota i wszystko jest że tak powiem obsikane :)))))) moja kotka jest wychowana przez ludzi od małego jak jej pokazalam mysz ktora przyniósł wlasnie kocur ciotki to patrzyła na nia jak wół w malowane wrota co to jest i uciekła jak tylko mysz sie ruszyła :)))) moj kot jest zaczepno obronny on zaczepia wszytkie psy w okolicy a ja musze go bronic jak zaczynaja biec w jej strone

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 22:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak mój piesio ,niby chce podejść a się boi jednocześnie,miałam kiedyś persa i oddaliśmy ja kuzynce to jak już kotka była starsza jak zostawała sama ze złości sikała im wszędzie ,jak byli w domu skakała po firankach

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc moje panie :*

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj kot tez tak robi na złośc jak zostaje za długo sama w domu a potem wielce obrażona że czego my od niej chcemy że to nie ona weterynarz mi powieizał że kotki tak właśnie robią ona mieszka moimi rodzicami zawsze ktoś jest wdomu żadko zostaje sama ale jak już jest cały dzień sama to nasika na dywan ze złości

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc la

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ