X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta ja leże na leżaku na słoncu i zasypiam troche ciepła aja juz ledwo zyje

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie ale ja ciepełko lubię.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bardzo lubię ciepło fakt nic mi sie nie chce ale lepsze to niz ciągłe ulewy

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie:) ja lubie slonko:)
    jutro moze troche slonka zlapie- :) soczek z marchwia wczesniej wypije:D

    atdcqtkf2affvuei.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA jutro złapię znowu ból nóg no ale te moje szpileczki są takie śliczne i muszę je nosić :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny widzę że grono osób się powiększa :D
    Kasia mieszkam 40 km od Ciebie a u Mnie pogoda się już zmieniła, przyszła z małej chmurki nagle ulewa a teraz sobie grzmi o.O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/szokujaca-kampania-co-sie-dzieje-gdy-zostawisz-dziecko-w-nagrzanym-aucie,342105.html jak mozna byc tak bezmyslnym szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam

    a mi się zachciało pierogów pszenno - kukurydzianych z nadzieniem z mięsa z piersi kurczaka przyprawionym wszystkim czym się da :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 15:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    sloneczna ja mam kawusie przy sobie musze sie obudzic wczoraj poszalałam ijestem nie do zycia powiem wam eh starość nie radosc kiedys mogłam iśc na całoncne imprezy zjednego klubu do rugiego tanczyc cala noc a teraz pszlysmy do 2 klubów potanczyłyśmy i o 4 rano juz ledwo na nogach stałam kieys to impreza cala noc rano zakupy rower troche snu idalej nastepna noc wkatowickich klubach tak jest ze jak idziesz np w piatek placisz tzn bylo tak placisz za wejscie wpiatek to potem mozesz wsobote wejsc do tego samego klubu za darmo na ten sam bilet i ja tak szalalam teraz ehhh padlam jak kawka jak wróciłam do domu
    widzę koleżanka z za miedzy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    witam

    a mi się zachciało pierogów pszenno - kukurydzianych z nadzieniem z mięsa z piersi kurczaka przyprawionym wszystkim czym się da :P

    Brzmi ciekawie, ale zapewne dużo pracy z tym jest ;)

    Możecie się śmiać ale ja nie potrafię pierogów robić, a raczej ich kleić o.O zawsze się rozejdą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 15:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) w koncu was nadrobilam :) dopiszcie mnie prosze do tabelki na 17.06 :) mam pytanie co do duphastonu. Ginekolog moja kazala mi go brac 16-25 dc. ale jesli mam testowac 29dc rano, to czy nic sie nie stanie jesli nie bede go brala te 3 dni? czy moze lepiej brac go do dnia testowania? :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl sama jestem ciekawa co do tego dupka.

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pracy w cholerę i wierz mi nie wyszły takie jak chciałam ,chociaż bardzo smaczne ,jednak do pierogów najlepsza sama mąka pszenna

    uff namachałam się przy nich ,ja pierogi robiłam,Mój men otkurzył a potem zmył podłogi :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z jednej strony lekarz wie co mowi... a z drugiej jakos tak sie boje ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    hej hej :) w koncu was nadrobilam :) dopiszcie mnie prosze do tabelki na 17.06 :) mam pytanie co do duphastonu. Ginekolog moja kazala mi go brac 16-25 dc. ale jesli mam testowac 29dc rano, to czy nic sie nie stanie jesli nie bede go brala te 3 dni? czy moze lepiej brac go do dnia testowania? :)
    jak już kiedyś pisałam luteinę czy dupka powinno się brać od 3dnia po skoku tempki ,mamy większość pewność ze owulacja wystąpiła,każda kobieta ma owulacje rożnie,no chyba ze wiemy iż na pewno wystąpiła 14dc to zachodzi słuszność brania od 16dc

    i myślę ze nie zaszkodzi jeśli go nie weźmiesz przez trzy dni

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcóweczki :)

    1 - inezka, Katiś
    2 - aisza
    3 - aja, Betty Boop
    4 - XxMoniaXx, paaulla84
    5 - Emily83
    6 - Kaśka
    7 - Gosiacu
    8 - kasia1988, Lulu
    9 - slodka100
    10 - Iwka, Roxanka, Mega, Paragonik_93
    11 - Welonisia, Anuśka, czrnula22
    12 - Rubi
    13 -potforzasta, Krokodylica, Brawurka84, zara, olencja, maja35, kasiatoja, magdaleka_ka,
    14 - Ania_84, aTyna
    15 - przedszkolanka, kierzynka, Kasia*
    16 -
    17 - moty1993
    18 - kwiatuszek789
    19 - Nasturcja
    20 -
    21 - samira
    22 -
    23 - chmurreczkaa
    24 -
    25 - Daisy
    26 - Izuniaa89
    27 -
    28 - la, Pysiaaa21
    29 -
    30 -

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira i lena87 skad jesteście ? piszecie ze z amiedza mieszkacie hmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 16:42

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje, bede brala od 3 dnia po skok... pomozecie mi w razie czego z interpretacja? bo ja sie niezbyt orientuje w tym, kiedy mozna uznac "ze to jest skok" ;( pomozecie? :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czerwcówki :)
    Ktoś wyżej wspomniał o pierogach. Ja bym sobie zjadła pierogi ze szpinakiem :)
    Nigdy za szpinakiem nie przepadałam, ale jak byłam w Polsce to gdzieś z mamą w barze kupiłyśmy te pierogi na spróbowanie i były przepyszne. Lekko czosnkowe. A jeszcze je usmażyć trochę na patelni na smalcu, mmmm niebo w gębie :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka koło Żor ;)

    Nasturcja jeśli chodzi o pierogi ze szpinakiem to tylko z dodatkiem Czosnku aby lekko zabić smak i zapach szpinaku, bo bez tego są okropne ;) nie powiem czym Mi zalatują :D

    Samira, gratuluję chęci do pierogów ;) ja lubię jeść gorzej już z robieniem, dlatego zawsze liczę na Moją mamę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:14

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ