X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena no kiedys juz mi pisałaś chyba rozmwaiłyśmy ja mam 2 domi drugi w laziskach ,ja tez uwielbiam pierogi ze szpinakiem sa pycha ale tez wole jak ktos je zrobi zawsze mi lepeij smakują

    Lena87, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    lena no kiedys juz mi pisałaś chyba rozmwaiłyśmy ja mam 2 domi drugi w laziskach ,ja tez uwielbiam pierogi ze szpinakiem sa pycha ale tez wole jak ktos je zrobi zawsze mi lepeij smakują

    Możliwe ;) też jest u Ciebie teraz taka ulewa ?
    Bo u Mnie strasznie leje i się błyska .. o.O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ta pogoda tez na was tak działa ja jestem półprzytomna nic mi się nie chce tylko leze i pije soczki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no lena u mnie się zaciągneło izaraz zacznie lać oby gradu nie było w tym roku moje autko juz ucierpiało w zeszłym roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no lena u mnie się zaciągneło izaraz zacznie lać oby gradu nie było w tym roku moje autko juz ucierpiało w zeszłym roku

    Nie no Gradu nie było, ale ulewa straszna o.O
    Ja dziś ogólnie unikam wychodzenia na dwór ;) wczoraj z rana poleżałam na słoneczku mniej więcej od 10 do prawie 14 i jak nigdy spiekło Mnie na raczka o.O Gdzie zawsze to jest brązowa opalenizna :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, pierogi ze szpinakiem muszą mieć czosnek, bo inaczej chyba nie da się zjeść :P
    Lubię też z jagodami, polane śmietanką z cukrem.:)

    Dobranoc dziewczyny, ja już uciekam spać, bo u mnie noc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Dokładnie, pierogi ze szpinakiem muszą mieć czosnek, bo inaczej chyba nie da się zjeść :P
    Lubię też z jagodami, polane śmietanką z cukrem.:)

    Dobranoc dziewczyny, ja już uciekam spać, bo u mnie już noc.

    Nasturcja, pewnie ciężko było się przyzwyczaić do takiej różnicy czasu co ?
    Dobranoc, Miłych Snów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:38

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany pierogi z jagodami i śmietana no to ładnie narobiłaś mi smaka :/ i co ja teraz zrobię??
    A te ze szpinakiem muszę wypróbować. Pierogi lubię robić więc ok. A podobno u nas nikt nie robi lepszego ciasta ode mnie :D Tak się chwalę a co :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie czerwcóweczki :)

    Troszke poczytałam was wczoraj wieczorem ale nie udało mi sie dotrzec do konca i padlam spac, dzis bylismy na działce i dopiero teraz nadrobilam wszystkie zaległosci :)

    Kurde teraz i mnie naszła ochota na jakieś pierogi. Ale zjadłabym z mięsem ale też takie własnej roboty bo jestem jakas "nienormalna" i nie jem niczego miesnego kupnego. Tzn mieso w kawałku jak gdzies jem to ok bo widze co jem ale zmielonego juz nie...

    Poopalałam sie dzis troszke, chciałam bardziej ale oszczedziłam ciałko żeby jeszcze jutro poleżeć na słonku :) kiedys pięknie sie opalałam, tak szybko i na czekoladke a teraz to jakoś tak ni jak :( człowiek sie starzeje :P

    A myślałam, ze @ da mi popalić a tu baaardzo spokojnie, jak nigdy. Dziś 3 dzień a czuje się jakby był 5. Pasuje mi to ale mam nadzieje ze nic sie nie dzieje skoro jest znacznie mniej obfita niz zazwczaj.

    U mnie dopiero jakas godzinke temu zachmurzyło sie i powiało ale nie pada.

    miłego wieczoru :)

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki deszcz serduszek bedzie w lipcu :)
    562899mdr2txul5d.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 20:27

    mizzelka, motyl1993 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje kwiatuszek że sporo nas zajdzie w ciąże w ciagu kilku miesięcy życze wam tego dziewczyny

    kwiatuszek789, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was:) apropo szpinaku to dzis zrobilam sałatkę z mlodego, własnego szpinaku :) pyyyycha. Do tego karkóweczka z grilla i Lech free :) niech ten weekend sie nie kończy ✌

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś brzmi przepysznie :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    masz racje, bede brala od 3 dnia po skok... pomozecie mi w razie czego z interpretacja? bo ja sie niezbyt orientuje w tym, kiedy mozna uznac "ze to jest skok" ;( pomozecie? :d
    skok jest kochana jeżeli 6 poprzednich temperatur jest na podobnym poziomie i nagle z najwyzszych dotychczas np mialas 36,4 36,5... to jeżeli nagle bd miała np 36,6 lub 36,7 to już jest skok.. przy drugiej tempce musi być już 0,2 stopnia różnicy :) nie bój się ja mam książkę od NPR w razie co pomogę :D

    samira, motyl1993 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku ja też miałam @ jak nigdy bardzo spokojną :D oj bardzo dawno takiej małpeczki nie miałam :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Kwiatuszku ja też miałam @ jak nigdy bardzo spokojną :D oj bardzo dawno takiej małpeczki nie miałam :D
    to znak <3 :P

    mizzelka, samira lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja za to daje mi popalić w sensie bólu nie wiem co ja ugryzło że w tym miesiącu taka bolesna i do tego ten upał

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 2 dni ból doskwieral ale brałam przeciwbólowe żeby sie nie meczyc w pracy. Dziś jeszcze tez przez chwile lekko ćmiło ale juz jest ok. I do tego te błogie uczucie kiedy nie bola piersi <3

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi jeden dzien aby dalo popalić... ja się obkupiłam jak na wojne a tu raz lecialo raz nie :D git majonez :D
    choć i tak bym wolała żeby mnie opuściła na 9 miesięcy :D
    Kwiatuszku mam nadzieję że to dobry znak dla nas <3

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak robicie te mamy z brzuszkami? :D bo ja nie wiem jak :Dmozecie to napisać w odstępach?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ