X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc La :D Poszalejcie trochę ;)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy :D
    aby sąsiadów nie obudźcie :* :D

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc pa :******

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 maja 2014, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc moge dolacyc do Was wredna @ przyszla wczoraj rano :-(

    Roxanka, samira lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 24 maja 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w sobotni poranek. Ja dzis nie poleniuchuje bo na 9 do pracy biegne "machnąć" kilka piesków i dopiero weekend zaczne ;) Za to jutro pojedziemy nad jeziorko bo mamy tam działke i mam nadzieje ze bedzie tak ładnie jak ostatnio to moze troche promyków złapie. Poza tym spotykamy sie tam aby uczcic Dzień Matki (mojej mamy) bo poniedziałek to taki nieciekawy dzień ;)

    Kaśka, mizzelka lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    madzianka oczywiście zapraszamy w nasze skromne progi :)

    Ale wczoraj padłam, 22:20 ja już chrapałam w łóziu.
    Zaraz się zabieram za porządki a wieczorkiem jedziemy na 50lecie ślubu ciotki i wujka.

    Życzę Wam miłego weekendu. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;) Ja zwykle wpadam tu na poranną kawkę ;) Życzę wszystkim miłego weekendu, dużo słońca i odpoczynku ;) Jeszcze tylko tydzień dzieli nas od testowania ;) Oj będzie się działo ;)

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana ja sie dopiero zwloklam z lozka..jaaaa jaki upal o 7 bylo 22 st..eh ciezki dzien. Wczoraj mialam dzien mamy w przedszkolu, wystep pelny wzruszen byl. :) potem kolega corki do nas przyszedl i tak przebumelowalismy do wieczorka. Spilam 2 piwka i troche mnie glowa boli hehe ten okres od owu do @ zawsze bez alko no i potem leze po 2och :D
    Dzis niestety nie bede zagladac i jutro bo dzis do tesciow na dzien mamy jedziemy, a jutro do moich rodzicow.
    Co do kotow, a mialam ich 7 swego czasu, potem 5, teraz mam tylko 3..to niestety jedna kotka juz wysterylizowana lubi sobie poszczac gdzie popadnie. Kanapa w salonie jest do wymiany, od 2 tyg szukamy nowej, sciany swiezo malowane, drapak wymieniony..masakra :/ ale zyja wszyscy dobrze ze soba, a mam jeszcze 2 psy ;).
    Wczoraj zauwazylam ze pierwsze ziarenka trawy popekaly! To znaczy ze ogrodek juz niebawem bedzie do uzytku. Poki co nie pozwalam biegac tam :D tylko zraszacze wlaczamy wieczorem.
    Milego weekendu! ♥♡♥♡

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam dzisiaj bo jutro znowu komunie mam w rodzinie. :) Życzę miłego i ciepłego weekendu :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;-)kolejny piekny dzien. A mi jajniki graja na nerwach i bol podbrzusza. .dni plodne wkoncu

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do sikajacych kotow- sa takie spraye do pryskania w tych miejscach - gdzie kot sika najwiecej-

    dobrze tez zachecac kotki do sikania w kuwecie KOCIMIĘTKĄ

    ale jesli kot robi to zlosliwie to sa rozne feromony- obrozki np i kotek ladnie sie wycisza i uspokaja:D

    kto pije ze mna kawke?:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKT NIE PIJE- tylkko siedzicie i sie pewnie opalacie:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/szokujaca-kampania-co-sie-dzieje-gdy-zostawisz-dziecko-w-nagrzanym-aucie,342105.html jak mozna byc tak bezmyslnym :-\ szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczna ja mam kawusie przy sobie musze sie obudzic wczoraj poszalałam ijestem nie do zycia powiem wam eh starość nie radosc kiedys mogłam iśc na całoncne imprezy zjednego klubu do rugiego tanczyc cala noc a teraz pszlysmy do 2 klubów potanczyłyśmy i o 4 rano juz ledwo na nogach stałam kieys to impreza cala noc rano zakupy rower troche snu idalej nastepna noc wkatowickich klubach tak jest ze jak idziesz np w piatek placisz tzn bylo tak placisz za wejscie wpiatek to potem mozesz wsobote wejsc do tego samego klubu za darmo na ten sam bilet i ja tak szalalam teraz ehhh padlam jak kawka jak wróciłam do domu

    czrnula 22, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna jaki Ty masz ładny awatar

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem , tak samo jest na weselach - teraz to sie mecze juz po polnocy:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie słoneczna na weselach tez jestem nie do życia a jak sie troche napije to koszmar oczy mi sie same zamykaja .chciałam dzisaj pójść sobie na basen poopalac sie tzn taki miałam plan wczoraj wieczorem dzisiaj jedyne na co mnie stać fizycznie to leżak w ogródku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betty boop oj Ty pieseczki obcinasz koty pewnie tez ja ma kota długowłosego byłam znia kiedys u fryzjera obok lecznicy żeby jej pazury poobcinał futerko rozczesałi skonczyło sie jak zwykle kot zacżął syczeć kobieta od obciniania sie przestraszyła jak ją zapieła w tą uprząsz do strzyżenia to moja kota 2 machcniecia apzurami i kobiecie leciała krew po rękach mój kot nie cierpi obcinania pazurków ani czesnia aao kapieli nie wspomne musiałam zabrac kota bo ona mi pow że nie potrafi sobie znia poradzić mój kot jest rasowy i ma strasznie cięzki charakter

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja mam dzisiaj taką nie moc a przecież muszę poprasować jeszcze wszystko bo jutro komunia a tak mi się nie chce najchętniej to poszłabym spać.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ