X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna, super, że już lepiej :) dalej trzymam kciuki :)

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie kochane dopadł taki katar, że chyba się uduszę :-( cieknie mi z nosa jak z kranu. No i nie wiem co teraz z tym zrobić bo podejrzewam, że jutro będzie jeszcze gorzej :-(

    samira lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńko może jakieś domowe sposoby?? Sama nie wiem, trzymaj się Skarbie!

    Rybeńka lubi tę wiadomość

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy na przeziebienie lekarka polecila mi: herbate z lipy, hebrate z czarnego bzu, Sambucol (wyciag z czarnego bzu -swietny),masc majerankowa pod bos, syrop z cebuli.

    Rybeńka, mizzelka lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida dokładnie tak samo mam z mdłościami, tylko ja nie wymiotuję a biegunki mam;/ a buraki na samą myśl mi źle ;/ i taka to robota :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Madzik82 :-* jak tylko wrócimy do domu to wypróbuję te sposoby. Przedszkolanka ja teraz nie mam mdłości ale biegunki mam i tez mnie to trochę martwi.

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńko jutro mam ginka to zapytam co robić na nie :)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie był spokoj ale chyba znow wróciły ale jeszcze kibla nie przytuliłam ufff :D

    meridko to moze synuś że w tatusia :D
    rybieńko może wodę morską dokup sobie.. mnie jak zatknie w nosie to psiukam do woli :)

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    A mnie kochane dopadł taki katar, że chyba się uduszę :-( cieknie mi z nosa jak z kranu. No i nie wiem co teraz z tym zrobić bo podejrzewam, że jutro będzie jeszcze gorzej :-(

    Rybeńko, ja bardzo źle reaguję na wszelakie krople do nosa i leki, które są z tej półki, więc mimo że nie jestem w ciąży mogę polecić:

    - woda morska do nosa - świetnie wypłukuje, łatwa w aplikacji, dobrze oczyszcza
    - maść pod nos, jak ktoś pisał wczesniej, majlepiej majerankowa, bardzo tania
    - coś dla bardziej zaawansowanych - płukanie nosa (irygacja nosa) - średnio przyjemne, ja korzystam ze zwykłej buletki 0,5l z dzióbkiem. Koniecznie wieczorem i nie wychodzić z domu.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może inhalacja? ja miałam sprzęt taki za stówkę ale ulga jak nie wiem co.. z solą możesz sobie roztwór zrobić i inhalować się z maseczką :) ale fajnie.. nie to co starodawne inhalacje w misce :) :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam właśnie inicjator w domku, to jutro sobie zrobię taka inhalacje i kupię sobie ta wodę do nosa i maść. Nie dam się jakiemuś katarowi! Dziękuję moje Słoneczka za wszystkie rady! Jesteście niezastąpione :-*

    merida17, mizzelka lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    u mnie był spokoj ale chyba znow wróciły ale jeszcze kibla nie przytuliłam ufff :D

    meridko to moze synuś że w tatusia :D
    rybieńko może wodę morską dokup sobie.. mnie jak zatknie w nosie to psiukam do woli :)


    Mizzelko ja obstawiam córeczkę tatusia :) jak będzie synek tez super, byle zdrowe i tak to nasz cud :) no ale marzy mi sie córka i jakos gadamy do niej :) zobaczymy :)

    I Kochana nie życzę kibelka, tulaj męża- milion procent wiecej przyjemności :) korzystaj z rady o 3 tyg bardziej doswiadczonej :) ha!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 23:45

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Merida dokładnie tak samo mam z mdłościami, tylko ja nie wymiotuję a biegunki mam;/ a buraki na samą myśl mi źle ;/ i taka to robota :P

    Przejdą :) ten etap mam za sobą :) ale u mnie były z rana i w pracy nie było problemów :) ufff :) pózniej było w druga stronę, ze nic nie szło, a skończyło sie wymiotami :) dziś pierwszy dzień bez :) Umówiliśmy sie z Mała, ze od niedzieli musi pozwolić mi jeść, bo będzie nam zle i gorzej! Zdarzył sie cud- usłyszała :) z miejsca czuje sie lepiej :) jedzenie to jedzenie :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Czerwcoweczki :) jutro ostatni dzień testowania :) mam nadzieje, ze peknie te magiczne 80 bocianow :) tego nam życzę i dziekuje za ten miesiąc, bo dla mnie był wyjątkowy dzięki Wam :) trzymam kciuki za lipcowki oraz za brzuchatki :)

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was, ja to chyba nie zdąże zatestować, niby powinnam dziś to zrobić, ale nie miałam testu, a do tego dziś tempka spadła, w krzyżu boli okrutnie, podbrzusze też boli, więc wredna nadchodzi, tak myślę że dzis lub jutro się pojawi :( więc nie ma sensu przy takich objawach wogole testu kupowac, albo na bete isc :( gratuluje wszystkim zafasolkowanym, niech maluszki zdrowo rosną :* <3 w nowym cyklu idę do gina niech zaczyna się ta stymulacja...może to coś da.. pozdrawiam i miłego dnia życze :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim dzisiejszym testerkom życze powodzenia!!

    JusWik lubi tę wiadomość


  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane! Trzymam kciuki za ostatni dzien testowania! :*

    Ja troche luzuje, zagladam ale potrzebuje jednak zebrac sil troche. Dzis wyjezdzam na tydzien nad jezioro, wroce dopiero na sobote na urodziny corki. Buziaki! :*

    JusWik, diamonds, mizzelka, samira lubią tę wiadomość

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też luzuje i będę mniej zaglądać na ovu.... bo tak to mimochodem człowiek się nakręca niepotrzebnie..

    JusWik lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Również trzymam mocno kciuki za ostatnie testerki. Daisy masz rację, w końcu wakacje się zaczęły.
    Udanego odpoczynku!!!
    Ja przeskakuję już na lipcówki ale tu nadal zaglądam. <3

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia testującym

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ