X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    też łykam 3 x dziennie i już po drugim cyklu stosowania zauważyłam dużą różnicę, w końcu wystąpił śluz płodny, ale trzeba duuuuużo pić :)
    ja piję 1 butelkę wody dziennie plus inne napoje :D

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Mowie o tym..bo nasz ginekolog.. przez 9 mieiecy wciskal nam kit ze brak plemnikow jest spowodowany infekcja.. i namawial nas na inseminacje.. nie zlecil nic poza tym, zadnych hormonow, usg nic ;/ dlatego tak uczulam


    wierzę... czasem można trafić na takiego lekarza, że aż szlak trafia :/
    na szczęście mój gin zlecił badania dla mnie, mąż - nasienie i robię monitoring USG :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    ja piję 1 butelkę wody dziennie plus inne napoje :D



    zuch dziewczyna!

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Mowie o tym..bo nasz ginekolog.. przez 9 mieiecy wciskal nam kit ze brak plemnikow jest spowodowany infekcja.. i namawial nas na inseminacje.. nie zlecil nic poza tym, zadnych hormonow, usg nic ;/ dlatego tak uczulam
    to niesamowite jakich mamy lekarzy w tym kraju..
    Mój na szczęście szybko stara się coś działać..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znacyz mi zlecil wszytskie badania ..ale olal sprawe meza ;/ w tym momencie bylibysmy juz po biopsji. dlatego mowie ze jesli chdzi o facetow.. niestety ale oni powinnni chodzic do swoich lekarzy.bo gin zobaczy ze sa plemniki i ruchliwosc jest ok.. ale nie zwroci uwagi na np morfologie.. bo badania moga bc swietne a morfologia np 2% a w tm wypadku szanse na ciaze naturalnie sa bardzo male.. i tzeba dalej diagnozowac faceta ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem ciekawa co mi moja ginka powie na wizycie kontrolnej :/

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania na pewno zwrócę na to uwagę podczas wizyty

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo kurcze zostalam sama na 1 go.
    Ja również pije 1 l wody i do tego jakieś herbaty w ciągu dnia. :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    znacyz mi zlecil wszytskie badania ..ale olal sprawe meza ;/ w tym momencie bylibysmy juz po biopsji. dlatego mowie ze jesli chdzi o facetow.. niestety ale oni powinnni chodzic do swoich lekarzy.bo gin zobaczy ze sa plemniki i ruchliwosc jest ok.. ale nie zwroci uwagi na np morfologie.. bo badania moga bc swietne a morfologia np 2% a w tm wypadku szanse na ciaze naturalnie sa bardzo male.. i tzeba dalej diagnozowac faceta ;/
    mój tam sam stwierdził, że jego wyniki to podstawa, bo jest obciążony zawodowo. Więc myślę, że skoro kazał to od razu zrobić to wyniki tez go zainteresują..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Oooo kurcze zostalam sama na 1 go.
    Ja również pije 1 l wody i do tego jakieś herbaty w ciągu dnia. :)
    to musisz <3 mieć :) bo tak głupio zaczynac inaczej miesiąc :)

    Katiś lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziwiam. Ja lewno sie zmuszam, żeby wypić 1 litr dziennie. i to sa zazwyczaj herbaty i kawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu, sciekli się dziś w tej robocie :/ nie wiadomo w co ręce włożyć...

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    jezu, sciekli się dziś w tej robocie :/ nie wiadomo w co ręce włożyć...
    miałam to wczoraj z samego rana :P a dzisiaj spokój :D

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czytamo tych waszych ginach ze zwlekaja ja ide po tabletki na owulacje tzn ja je chce gorzej z ginem on nie secjalnie mi je chce dac bo sie za krótko staram isobie wmawiam brak ouwlki ale co tam jestem uparta .jak mu powiem ile sie staram ahaha to mi powe ze sobie chyba jaja robie że p otakim czasie chce tabletki ale moze hmm jak ladnie poprosze to sie zgodzi mam nadzieje ze nie bede musilala go długo prosić :) ja wiem ze to nie kocert życzen ale ja cierpliwosć nie mam najchetniej tu iteraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 11:46

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    tak czytamo tych waszych ginach ze zwlekaja ja ide po tabletki na owulacje tzn ja je chce gorzej z ginem on nie secjalnie mi je chce dac bo sie za krótko staram isobie wmawiam brak ouwlki ale co tam jestem uparta .jak mu powiem ile sie staram ahaha to mi powe ze sobie chyba jaja robie że p otakim czasie chce tabletki ale moze hmm jak ladnie porosze to sie zgodzi mam nadzieje ze nie bee musilala go długo prosić :) ja wiem ze to nie kocert życzen ale ja cierpliwosć nie mam najchetniej tu iteraz
    ale widzę na wykresie Twoim poprzednim, że masz owulację

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale pecherzyki mi nie pekaja i ja ma jeden jajowód tylko no z tego prawego jajnika mam owulke bo ja widizłam ale mam tylko lewy jajowód i ten lewy jajnik strajkuje czasami na 5 owulek tylko 1 mam z lewego a ja tak nie chce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no tak ale pecherzyki mi nie pekaja i ja ma jeden jajowód tylko no z tego prawego jajnika mam owulke bo ja widizłam ale mam tylko lewy jajowód i ten lewy jajnik strajkuje czasami na 5 owulek tylko 1 mam z lewego a ja tak nie chce
    a to nie wiem, nie znam się na tym :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wyszło ale co zrobie tzn jak teraz pójde na mionitoring i bede miala owulke z lewego jajniak to kaplica zadnych lekow mi nie da badania mamy wszytkie ok teraz powinnam miec owulke zlewego jajnika i mam nadzije ze zaskoczy ciaza nie staram sie długo bo od lutego ale ma tylko jeden jajowód jak zaszlam w 1 ciaże to za 1 razem i od jak to sie mowi od prawie 1 strzału a teraz jakas masakra miesiace mijaja i nic aja coraz bardzije wscieklła jestem juz mnie to nie boli ani nie mawrtei tylko sie wkurzam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 11:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny te które pija siemię lniane ,nie bierzcie razem innych tabsów tylko w odstępie bo siemię zmiata wszystko po drodze i powleka przełyk żołądek i te inne tabsy się wolniej wchłaniają

    ale o picie sporo wody i płynów przy wieśku i siemieniu to prawda :)


    tak samo jest chyba z wieskiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 12:03

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije samirka siemie lniane jak mowiłas o matko odruch wymiotny mam po tym straszny no ale nic jak trzeba to trzeba :)))))) ale tak na noc je pije bo mam czesto zaplenie błony sluzowej zołądka i masz racje siemie wymiata wszystko co spotka na swojej drodze wiec najlepiej na pusty zoładek to pic :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 12:06

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ