X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    Robert Kiełbasiński przyjmuje w Mikołowie. Za 2 h będę do niego dzwonić.. musze się na wizyte umówić
    oj Mikołów mam bardzo złe skojarzenia ze szpitalem w tym mieście,niestety :(

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    oj Mikołów mam bardzo złe skojarzenia ze szpitalem w tym mieście,niestety :(
    a co się stało?

    samira a tak przy offtopie... polecisz w Katowicach kogos od paznokci?

    samira lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam operowana nie narzekam tz n był jeden lekarz który mnie wkurzała na maksa ale to inna historia ale akurat ten samirko jest bardzo fajny ja sie nigdy na nim nie zawiodłam ama ciezki charakter a on zawsze mi pomogł nie zostalam bez pomocy

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ła dodzwoniłam się do ginki na NFZ (to znaczy do położnej) idę w przyszły wtorek na USG a nie bardzo chciała mnie zapisać bo terminy na połowę lipca :O jak powiedziałam ze biore lek na wzrost pęcherzyków to spytała czy pani doktór kazała przyjść w poł. cyklu ,to mówię ze powinnam być ok.11-12 dzień ale to weekend a z kolei w poniedziałek nie robi no to zapisała na 3.06 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty do niego dzownisz izunia jak nie zajszłaś teraz hmm ja nie dowie sie za tydzień ja samirka nie chce chodzic na nfz do gina bo w ciazy potem sa jaja ich nie ma jak cos sie dzije trzeba sie umawiac na łdugie terminy a prywatnie jak cos sie stanie to za 10 minut jestem w gabinecie nawet wieczorem iwiem co ijak ja ma uraz do lekarzy własnie na nfz bo sa koljki a jak cos sie dzije to odsyaja do szpitala ja dziekuje wciazy kazda minuta jest wana a juz jak bylam wciaży to w szpitalu nie cheili mnie przyjac bo powinnam zadzwonic do swojego lekarza a nie na ip przyjezdzac dziekuje nie che tego przezywac jeszcze raz i to z łaska przyjeli mnie w szpitalu w katowicach gdzie jestem zmaeldowana
    ja nie che rodzic wkatowicach napewno nie w csk moze raciborska albo mikołow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:17

    samira lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, progesteron jest na podtrzymanie ciazy, acesan rowniez, na rozwój endometrium, gdzie zagniezdza sie zarodek. Cienkie endo - nie ma zagniezdzenia, albo jest ale od razu odpada, albo ciaza wysokiego ryzyka. Lekarz Ci zapisal te leki, zebys prawdopodobnie znowu nie poronila. W Pierwszym przypadku nie wiemy czy bylo to puste jajo plodowe? Moze masz jakies nawracajace poronienia? 2 poronienia to jest juz duzo kochanie :( Strasznie mocno Cię tulę. Powinnas zawsze w 7 dpo badac sobie wlasnie progesteron i estradiol, zeby zobaczyc czy ew. ciaza ma szanse sie utrzymac, czy trzeba wlaczyc jeszcze dodatkowe leczenie, ew. zwiekszyc dawki stosowanych leków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:13

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    a co się stało?

    samira a tak przy offtopie... polecisz w Katowicach kogos od paznokci?


    mój brat zmarł w tamtym szpitalu i po części z winy lekarzy którzy mimo sprzętu jakim dysponują nie wykonali potrzebnych badań ,zlekceważyli objawy które podchodziły i pod kardiologie i pod neurologie ,konowały pieprzone,

    było pękniecie tętniaka rozwarstwiającego aorty (tej w sercu) w skrócie (i z tego co wiem szybka reakcja mogła mu życie uratować)

    teraz 15.06 będzie 5 rocznica śmierci (a ja mam to w pamięci jakby to niedawno się stało ) :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja byłam operowana nie narzekam tz n był jeden lekarz który mnie wkurzała na maksa ale to inna historia ale akurat ten samirko jest bardzo fajny ja sie nigdy na nim nie zawiodłam ama ciezki charakter a on zawsze mi pomogł nie zostalam bez pomocy


    tu nie chodziło o ginekologa ,i zawsze słyszałam pochlebne opinie o oddziale położniczym w Mikołowie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi samirka :(((( ale na mnie naskoczyłyscie ok dobra juuz sie nie odzywam :(((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:19

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ty do niego dzownisz izunia jak nie zajszłaś teraz hmm ja nie dowie sie za tydzień ja samirka nie chce chodzic na nfz do gina bo w ciazy potem sa jaja ich nie ma jak cos sie dzije trzeba sie umawiac na łdugie terminy a prywatnie jak cos sie stanie to za 10 minut jestem w gabinecie nawet wieczorem iwiem co ijak ja ma uraz do lekarzy własnie na nfz bo sa koljki a jak cos sie dzije to odsyaja do szpitala ja dziekuje wciazy kazda minuta jest wana a juz jak bylam wciaży to w szpitalu nie cheili mnie przyjac bo powinnam zadzwonic do swojego lekarza a nie na ip przyjezdzac dziekuje nie che tego przezywac jeszcze raz i to z łaska przyjeli mnie w szpitalu w katowicach gdzie jestem zmaeldowana
    ja nie che rodzic wkatowicach napewno nie w csk moze raciborska albo mikołow
    kurcze tylko nie raciborska ,te n szpital ma złą sławę

    ja tutaj jak już pisałam zmierzam na pewno w ciąży chodzić do dr,Bystrzejewskiego http://www.cmpanewniki.pl/ i rodzic w tym szpitalu kreski :)

    a teraz weszłam na tego mojego gina i widzę ze w sobotę robią tam badanie ginekologiczne i usg za darmo ale jazda (a za wizytę tam płacę 150zł ),obejrzę przy okazji moje pęcherzyki i we sobotę i we wtorek na osiedlu z NFZ :D
    no mam szczęście :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez chodziłam do bystrzejewskiego na łubinowej w szpitalu pracuje dobry lekarz ale drogi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:46

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    przykro mi samirka :(((( ale na mnie naskoczyłyscie ok dobra juuz sie nie odzywam :(((


    ale o co, chodzi kochana przecież ja nie mam żadych wątów do ciebie ,kotku o co miałabym mieć :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Motylku, progesteron jest na podtrzymanie ciazy, acesan rowniez, na rozwój endometrium, gdzie zagniezdza sie zarodek. Cienkie endo - nie ma zagniezdzenia, albo jest ale od razu odpada, albo ciaza wysokiego ryzyka. Lekarz Ci zapisal te leki, zebys prawdopodobnie znowu nie poronila. W Pierwszym przypadku nie wiemy czy bylo to puste jajo plodowe? Moze masz jakies nawracajace poronienia? 2 poronienia to jest juz duzo kochanie :( Strasznie mocno Cię tulę. Powinnas zawsze w 7 dpo badac sobie wlasnie progesteron i estradiol, zeby zobaczyc czy ew. ciaza ma szanse sie utrzymac, czy trzeba wlaczyc jeszcze dodatkowe leczenie, ew. zwiekszyc dawki stosowanych leków.
    CZYLI ACESAN POWINNAM BRAĆ? BO W TYM CYKLU PRZYZNAM, ŻE ZAPOMNIAŁAM O NIM... W pierwszym przypadku było wszystko okej, dzidzia żyła, biło serduszko, bo na jednym USG byłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja tez chodziłam do bystrzejewskiego na łubinej w szpitalu pracuje
    tak też dałam linka ze szpitalem ,a on jest tam ordynatorem


    i jak go oceniasz ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry lekarz . poziom ten sam co kiełbasiński ale drozszy od niego o połowe ,kiełbasinski 70-80 a bystrz 150 zl ja do niego poszłam bo mojego gina nie bylo do bystrz dobry nic złego na niego nie pwoeim prócz ceny no ale to katowice ,150 zl było w zeszłym roku teraz nie wiem ale cos koło tego , nic sie samirciu nie stało nie zrozumiałyśmy sie kochana ja dzisaj mam podły dzien i troche przesadnie reaguje :**** dobrze wiesz że bardzo Cię lubie :****

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:39

    samira lubi tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu mam do niego zadzwonić w 1 dniu @, więc dzisiaj:) Poczekam, aż będzie w gabinecie :P

    slodka100 lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia aaa no chyba że tak ja tam nie patrze czy on jest wgabinecie czy nie i dzwonie ale ja go dłużej znam :)))) jasne jak Ci tak pwiedział to zadzwoń czyli mowisz że 1 dzien @ oj kochana takie życie nic nie poradzisz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dobry lekarz . poziom ten sam co kiełbasiński ale drozszy od niego o połowe ,kiełbasinski 70-80 a bystrz 150 zl ja do niego poszłam bo mojego gina nie bylo do bystrz dobry nic złego na niego nie pwoeim prócz ceny no ale to katowice ,150 zl było w zeszłym roku teraz nie wiem ale cos koło tego , nic sie samirciu nie stało nie zrozumiałyśmy sie kochana ja dzisaj mam podły dzien i troche przesadnie reaguje :**** dobrze wiesz że bardzo Cię lubie :****
    teraz tez 150 wizyta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zapisałam się na bezpłatne badania do Bystrzejewskiego w sobotę :P
    i na NFZ we wtorek na osiedlu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tyle ile było ja wole tego zmikołowa bo mnie operował i nie che mi sie wszytkiego nowemu lekarzowi opowiadac pozatym oboje są dobrzy jesli kiedys mojego gina nie bedziea bede potrzebowala porady to pojde do bystrzejewskiego ale tylko w takim a nie innym przypadku ,bo jak mam wciazy chodzic na wizyty co 3 tygodnie na poczatku to wole placic mniej za ta sama usluge i faochcowosc ta samą ale samirciu decyzja nalezy do Ciebie jako do lekarza nie ma zastrzezen

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ