X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku ja bralam od 7 dpo dopiero bo wyszlo mi ze mi spadlo endo z 9 z dnia owu na 7..na ulotce piszą i tez laski tak biorą, ze niby caly czas..ale mysle ze jak zobaczysz na monitoringu na owu jakie masz endo to Ci lekarz powie czy brac czy nie. Bo jak bedziesz miala ladne to po co brac..chyba ze wlasnie 7 dpo mialabys jak ja, spadek, zamiast 16mm np. ja mialam tak malo..wydaje mi sie ze od 7 dpo to bylo za krotko brania tego acesanu, on ogolnie to Ci nie podniesie wielkosci endo, ale dziala na ukrwienie wlasnie endometrium, zeby bylo bardziej miekkie i lepiej przyswoilo fasolkę, np skoro nie masz tych 16mm, to zeby przy tych 7mm doszlo tez do zagniezdzenia.

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    a co się stało?

    samira a tak przy offtopie... polecisz w Katowicach kogos od paznokci?
    a co do paznokci niestety nie polecę bo nie robię tych wszystkich hybrydów i im podobnych ,nie znam się na tym :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Motylku ja bralam od 7 dpo dopiero bo wyszlo mi ze mi spadlo endo z 9 z dnia owu na 7..na ulotce piszą i tez laski tak biorą, ze niby caly czas..ale mysle ze jak zobaczysz na monitoringu na owu jakie masz endo to Ci lekarz powie czy brac czy nie. Bo jak bedziesz miala ladne to po co brac..chyba ze wlasnie 7 dpo mialabys jak ja, spadek, zamiast 16mm np. ja mialam tak malo..wydaje mi sie ze od 7 dpo to bylo za krotko brania tego acesanu, on ogolnie to Ci nie podniesie wielkosci endo, ale dziala na ukrwienie wlasnie endometrium, zeby bylo bardziej miekkie i lepiej przyswoilo fasolkę, np skoro nie masz tych 16mm, to zeby przy tych 7mm doszlo tez do zagniezdzenia.
    muszę popatrzeć w domu na wyniki jakie mam zazwyczaj... no ale po coś mi to przepisała. Bo kazała mi brać cały czas, od początku 1 dc, do nawet ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no to tyle ile było ja wole tego zmikołowa bo mnie operował i nie che mi sie wszytkiego nowemu lekarzowi opowiadac pozatym oboje są dobrzy jesli kiedys mojego gina nie bedziea bede potrzebowala porady to pojde do bystrzejewskiego ale tylko w takim a nie innym przypadku ,bo jak mam wciazy chodzic na wizyty co 3 tygodnie na poczatku to wole placic mniej za ta sama usluge i faochcowosc ta samą ale samirciu decyzja nalezy do Ciebie jako do lekarza nie ma zastrzezen

    a ten z Mikołowa przyjmuje w prywatnym gabinecie rozumiem ale przy przychodni czy w innym miejscu

    daj namiary albo linka ,jak ma stronkę

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ten z Mikołowa przyjmuje w prywatnym gabinecie rozumiem ale przy przychodni czy w innym miejscu

    daj namiary albo linka ,jak ma stronkę
    http://www.kielbasinski.eu/
    :)

    samira, Kasia * lubią tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wywaliło mnie na minute zinternetu a tu juz cała strona zapisana szybkie jesteście

    samira lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    muszę popatrzeć w domu na wyniki jakie mam zazwyczaj... no ale po coś mi to przepisała. Bo kazała mi brać cały czas, od początku 1 dc, do nawet ciąży.


    To powinnas brac :p. Acesan dziala tez przeciwzakrzepowo, a jak wiadomo, zakrzepica prowadzi do poronienia.

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    To powinnas brac :p. Acesan dziala tez przeciwzakrzepowo, a jak wiadomo, zakrzepica prowadzi do poronienia.
    Jesteś moim Aniołem <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    http://www.kielbasinski.eu/
    :)
    dzieki :*

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    Jesteś moim Aniołem <3

    Czemu ja z taką wiedza nie moge zajsc w ciaze :/ Jakie to przewrotne :D

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Czemu ja z taką wiedza nie moge zajsc w ciaze :/ Jakie to przewrotne :D
    moze za duzo wiesz :P

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Czemu ja z taką wiedza nie moge zajsc w ciaze :/ Jakie to przewrotne :D
    zawsze tak jest...

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    moze za duzo wiesz :P


    Dobre clap-smiley.gif

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Dobre clap-smiley.gif
    nie gniewaj sie ;)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeee no co Ty ja sie smieje, masz pewnie w tym co mowisz duzo racji. Wystarczy rozejrzec sie dookola na 15, 16 latki, ktore nie wiedza na dobra sprawe co to seks i sie boja o ciaze (przypominam moj niedawny wpis z kafeterii :D ).

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze godzinka z haczykiem i do domku! :)

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Nieeee no co Ty ja sie smieje, masz pewnie w tym co mowisz duzo racji. Wystarczy rozejrzec sie dookola na 15, 16 latki, ktore nie wiedza na dobra sprawe co to seks i sie boja o ciaze (przypominam moj niedawny wpis z kafeterii :D ).
    no właśnie.. szkoda że człowiek nie był taki młody i głupi :P

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    jeszcze godzinka z haczykiem i do domku! :)
    u mnie 2 z haczykiem :)

    samira lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    u mnie 2 z haczykiem :)
    tyle lat co ty ma moja bratanica :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz dziś mam wolne za to jutro musze wstac o 7 ciekawe jak ja to zrobie znowu będe półprzytomna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 14:51

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ