X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuewczyny, mam do was wstydliwe pytanie. Głupio mi o tym pisac ale wierze w zrozumienie i rade :)
    Chodzi mi o nieprzyjemne zapachy.
    W okrsie ookoloowulacyjnym cały czas mam wrazenie ze smierdze :/
    Chodzi o nieprzyjemny zapach jaki tworzy się po zamieszaniu spermy z kobiecymi wydzielinami..
    Nigdy nasienie nie wypłynie w całości (cale szczęście ;)) ale później ma majtkach czy wkladce to widać. I często w pracy jak jestem mam wrażenie że wszyscy czują ten zapach. Staram się już 15 miesięcy i naprawdę jest to uporczywe.
    Czy też macie ten problem?
    Jak siebie radzicie?
    (Prysznic nie pomaga :/)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL współczuję :(

    Gratuacje dla wszystkich zaciążonych :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Wam dwoch pięknych kresek!!! :-)

    A mi plamienie chyba rozkreca sie w @ :-( Nic nie rozumiem, cykle mialam zazwyczaj ok 32-35 dni, w tym cyklu testy owu mi ne wychodziły dopiero w 22 cyklu gruba piekna druga kreska a dzis 29 dzien i wszystkie objawy jak na @... Od miesiaca biore Ovarin na gospodarke hormonalna, liczyłam sie z tym ze moze skrocic mi cykle, ale tao juz? Od razu? No i co z ta owulacja,jesli rzeczywiscie byla w okolicy 20 ktoregos dnia to chyba za szybko ten okres...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 16:46

    eikts65gz0i70ci6.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni ja po <3 też mam wyczulony strasznie nos i jak tylko idę się załatwić to tez czuje ten zapach:) czuje poprostu, ze jestem tylko co po igraszkach z Malzem a to dość taki specyficzny zapach. Myślę, że to jest w naszej głowie i Ty to czujesz ale ludzie naokoło wątpię, żeby to czuli;) ja zawsze wkładki noszę na majtkach. Jakis taki mam odchyl, ze musze z 6 wkladek dziennie zmienic:p i nie ważne czy gdzieś wychodzę czy cały dzień w domu siedzę.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to nasze leczenie pochłania w huj kasy.dzis zostawiłam tylko 160 za wizyte corki u lekarza i 260 na leki reszta moich i meza plus dzisiejsze córki

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni a pytalas gina o to?

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym tygodniu ginekolog potwierdzil że jesteście w ciazy? Bylam dzisiaj na wizycie, gin stwierdzila ze niby mija 4 tyg ( od ostatniej miesisczki) sle ciezko jej cokolwiek stwierdzic i kazala przyjść za 2 tyg

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dzuewczyny, mam do was wstydliwe pytanie. Głupio mi o tym pisac ale wierze w zrozumienie i rade :)
    Chodzi mi o nieprzyjemne zapachy.
    W okrsie ookoloowulacyjnym cały czas mam wrazenie ze smierdze :/
    Chodzi o nieprzyjemny zapach jaki tworzy się po zamieszaniu spermy z kobiecymi wydzielinami..
    Nigdy nasienie nie wypłynie w całości (cale szczęście ;)) ale później ma majtkach czy wkladce to widać. I często w pracy jak jestem mam wrażenie że wszyscy czują ten zapach. Staram się już 15 miesięcy i naprawdę jest to uporczywe.
    Czy też macie ten problem?
    Jak siebie radzicie?
    (Prysznic nie pomaga :/)

    To chyba normalne. I faktycznie zapach nie do zmycia ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Komu serduszko komu @???
    I ja poproszę :-)

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Dziewczyny w którym tygodniu ginekolog potwierdzil że jesteście w ciazy? Bylam dzisiaj na wizycie, gin stwierdzila ze niby mija 4 tyg ( od ostatniej miesisczki) sle ciezko jej cokolwiek stwierdzic i kazala przyjść za 2 tyg
    w 4tygodniu nikt nie zobaczy, nawet superhiper sprzetem. Zazwyczaj gin może potwierdzić ciążę w 5 tyg i później. Wtedy powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy.


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    w 4tygodniu nikt nie zobaczy, nawet superhiper sprzetem. Zazwyczaj gin może potwierdzić ciążę w 5 tyg i później. Wtedy powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy.

    W 5 tyg od ostatniej miesiączki? A jak bthcg? Wyjdzie czy tez moze za wcześnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 20:15

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehj, ja po wizycie i hmmm... dziwna u mnie sprawa...

    Ginekolog zrobiła USG i taką niewierzącą minę miała nic nie powiedziała tylko prosiła bym się ubrała i pszyszła na konsultacje no więc rach ciach się ubrałami siadam ona mnie pyta o cały cykl w szczegółach czy nie zauważyłam jakiś różnic itp. i w kocńu pada pytanie "nie czuła sie Pani jakiś czas temu okresowo, tydzień może więcej?" więc myślę i mówię, że tak było coś dziwnego (zaglądam w FLO) do tej pory nigdy nie plamiłam a w tym cyklu dokładnie 11-14 czerwca miałam plamienia, pryszcze jak zawsze przed okresowo i do tego miałam też bóle brzucha ale miesiączki nie było i ona na to w tedy "to teraz wszystki mi podglądowo się zgadza... endometrium "znikło" i w chwili plamienia zaczął się nowy cykl i że teraz już są nowe jajka i w ten weekend przewiduje owulacje dała mi estrogeny na poprawę endometrium i pobrała ponownie posiew jeżeli teraz nie pyknie to mam iść na HSG.
    Jestem w szoku czy któraś z Was miała taki cykl by zaczął się nowy a nie było krwawienia misiączkowego? Ja jej powiedziałam, ze to plamienie było w momencie gdy przyjmowałam nystatynę że nie było tam kapki żywej krwi że tylko mocno brązowa ale jak na plamienie to nawet jej było sporo no ale dalej niedowierzałam, ze to nowy cykl no ale znowy mam jajka urośnięte ijestem przed samą owu... nie ogarniam tego jestem chyba za głupia na to...

    Akceptacja!
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    W 5 tyg od ostatniej miesiączki? A jak bthcg? Wyjdzie czy tez moze za wcześnie?
    Ile dni po owulacji jesteś? :)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    ehj, ja po wizycie i hmmm... dziwna u mnie sprawa...

    Ginekolog zrobiła USG i taką niewierzącą minę miała nic nie powiedziała tylko prosiła bym się ubrała i pszyszła na konsultacje no więc rach ciach się ubrałami siadam ona mnie pyta o cały cykl w szczegółach czy nie zauważyłam jakiś różnic itp. i w kocńu pada pytanie "nie czuła sie Pani jakiś czas temu okresowo, tydzień może więcej?" więc myślę i mówię, że tak było coś dziwnego (zaglądam w FLO) do tej pory nigdy nie plamiłam a w tym cyklu dokładnie 11-14 czerwca miałam plamienia, pryszcze jak zawsze przed okresowo i do tego miałam też bóle brzucha ale miesiączki nie było i ona na to w tedy "to teraz wszystki mi podglądowo się zgadza... endometrium "znikło" i w chwili plamienia zaczął się nowy cykl i że teraz już są nowe jajka i w ten weekend przewiduje owulacje dała mi estrogeny na poprawę endometrium i pobrała ponownie posiew jeżeli teraz nie pyknie to mam iść na HSG.
    Jestem w szoku czy któraś z Was miała taki cykl by zaczął się nowy a nie było krwawienia misiączkowego? Ja jej powiedziałam, ze to plamienie było w momencie gdy przyjmowałam nystatynę że nie było tam kapki żywej krwi że tylko mocno brązowa ale jak na plamienie to nawet jej było sporo no ale dalej niedowierzałam, ze to nowy cykl no ale znowy mam jajka urośnięte ijestem przed samą owu... nie ogarniam tego jestem chyba za głupia na to...
    omg! nie słyszałam o czymś takim... ale jak widać organizm czasami płata nam figle. KAL nie pozostaje nic innego jak życzyć owocnego weekendu ;) <3


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jutro testuje. Juz kilka testów zrobiłam ale negatyw.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ile dni po owulacji jesteś? :)

    Jakos 3 tyg i 3 dni. Ale ostatnia @ mialam 19 maja, wiec nie wiem czemu gin stwierdzila ze to dopiero 4 tydz, skoro jakos w sobote minie 6..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 20:28

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Jakos 3 tyg i 3 dni. Ale ostatnia @ mialam 19 maja, wiec nie wiem czemu gin stwierdzila ze to dopiero 4 tydz, skoro jakos w sobote minie 6..
    Jeśli miałaś ostatni okres 19maja to juz powinno być widać co najmniej pęcherzyk. Ja miałam @ 20 maja. Jestem 22dni po owu i jutro idę na usg. To będzie 5t3d.
    W ostatniej ciąży byłam w 4t5d i było widać już pęcherzyk.


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Jeśli miałaś ostatni okres 19maja to juz powinno być widać co najmniej pęcherzyk. Ja miałam @ 20 maja. Jestem 22dni po owu i jutro idę na usg. To będzie 5t3d.
    W ostatniej ciąży byłam w 4t5d i było widać już pęcherzyk.

    Nie wiem czemu, ale zaden gin do ktorego chodze nie chce robic usg? W takim razie po co im te sprzety? A Tobie test wyszedl pozytywny?

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Nie wiem czemu, ale zaden gin do ktorego chodze nie chce robic usg? W takim razie po co im te sprzety? A Tobie test wyszedl pozytywny?
    Tak, 10 dni po owulacji był cień i poszłam na betę. Beta wskazująca ciążę i wieczorem już test też był coraz ciemniejszy.


    edit: chodzisz na nfz do gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 20:43


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiec jestem mega szczesliwa bo wyszło że nie mam cukrzycy :) badanie tarczycy wyszło w normie, badanie nerek i wątroby także w normie jedyne co to mam jeszcze malutką anemie ponieważ ich norma wynosi 12 a ja mam 11.1 ale to może jeszcze dlatego że organizm po tym wszystkim jeszcze czasu potrzebuje aby to doszlo do siebie lub tez z natury mogę byc anemikiem. Mam brac do końca tabletki. Ogólnie planuję po tabletkach kupić sobie żelazo i sobie brac zwyczajnie bo w pl czesto anemie mialam wiec przypuszczam ze juz taka moja natura . Pani doktor powiedziała że moja anemia moze prowadzic własnie do tych cukrzyc w ciaży no i też na starosc moge przez to też miec cukrzyce potem normalną.Powiedziałam lekarzowi o problemie z piersiami bo od kilku dni sutki mnie bola są wrażliwe a jak nacisne wypływa z nich jakby mleko i sie zdziwiła bo mówi ze jak na 13 tydz ciazy który mialam nie powinnam tego miec i dala mnie na badanie krwi kolejne mówiła ze te badanie jest skomplikowane i bedzie dlugo trwało aby wyniki miec ale nie mam pojecia co to za badanie. Wiec tak 28 czerwca mam isc na pobranie krwi pod tym kontem tych piersi i 2 tyg pozniej mam kolejne spotkanie u lekarza wypada na 10 lipca w sprawie tych wyników spotkanie bedzie sie tyczyło z tej krwi na piersi. Po za tym mówila ze bede kontrolowana z cukrem i żelazem i co jakis czas bede dostwała do domu przypomienie aby owe badania zrobic Pani doktor planuje zrobic mi powtórke badan krwi na cukier i żelazo pod koniec sierpnia w razie jakbym chciała zaczac sie starac o dzidzie aby mieli swieze wyniki :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ